Ваши еротски колумни

20 октомври 2015
1
1
1
Не сум к***а,само сакам добро да се е**м и ништо повеќе.Добро пушам,одлична сум во тоа....Можам да те натерам да полудиш и пак нормален да ми се вратиш,ама од кога ќе свршиш...во мене...Сакам кога мажите ми свршуваат во уста или внатре во пичето,ме обзема еуфорија и мене во тој момент и свршувам и јас,лудо,врискам,касам нежно да не оставам маркер и уживам во моментот...


И ете ме барате пак,пак да ви го испушам,да ме напучите како кучка,а јас на к*р да ви свршувам...И доаѓам,па плаќате иако не сум к***а...велите Штета вакво :cenzura да не платам,а јас лапајќи го сочно вашиот божествен орган се смешкам и уживам....а парите?????Па...никој не знае,ни мажот ми,ни пријателите,ни непријателите...Си ги берам за црни денови....
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ѕид на плачот

MacedonishQueen

Истакнат Член
17 јуни 2015
205
131
143
Бев на веридба кај братучедка, и се враќам дома гледам ми ѕвони мобилниот ми ѕвони дечко ми..Ми вика идам кај тебе те водам на вечеера.. И он дојде, одиме на вечера и си јадеме, ми вика одам до тоалет, кога тој да отишол да резервира соба горе во хотелот. Ми вика стануваме? Да му велам.
Ме фати за рака и гледам ме води за кај скалите, го прашувам каде одиме? Тивко ми рече доаѓај по мене.
Само што влеговме во собата почна да ме лижи за врат, тивко ми шепна моја си вечерва!
Се бакнувавме лудо..ми го слече градникот и почна да си игра со моите преголеми гради..почна да ги лижи брадавиците, па се слушаа моите офкања "ајде ајде побрзо" на секоето му велев. Му ги слеков фармерките и боксерките ХугоБосс, го задоволував орално..потоа ме сврто ме рашири и почна да си игра со клиторисот, незнаев што да правам од задоволство го тргав за коса..се посилно и подилно офкав, баш ми беше гајле дали ќе ме слушне некој.
Ме сврте и нежно го стаде во мојот задник.. Уживавме и тој и јас. И на крај тој сврши па јас. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: MATEJA and Pink Panther

ScorpioNka

Истакнат Член
29 март 2016
29
41
113
Посветена на еден мој вртуелен пријател :*
Сме договориле средба во некој стан. Јас те чекам спремна со шампањ, јагоди, тивка музика, затемнето светло, црно неглиже, голем кревет. Кремот на моето тело се чувствува низ целата просторија. Влегуваш ти, на врата ти имам оставено превез за очи. Без прашање го ставаш, а јас те земам за рака и те носам во собата. Те седнувам на креветот, и ти подавам чаша шампањ. Колку секси изгледа кога сомнително „лизнуваш“ само колку да осетиш што пиеш. Јаготката ја гризеш од моја рака. Ти ја земам чашата, а рацете ти ги ставам на мојот задник и ти ги носам нагоре, само колку да осетиш колку треперам. Додека со рацете се обидуваш да го проучиш моето тело, јас те бакнувам на образ, на вратот и рамото. Истовремено те соблекувам и не прекинувам да те бакнувам. Се обидуваш да го извадиш превезот од очите но не ти дозволувам. Ги преориентираш рацете кон моите колкови, задникот, па дури и до градите. Јас веќе те соблеков и те бакнувам од вратот до папокот и назад. Со едната рака ти ги галам нежно тестисите, а тоа те наежува - јас можам да осетам. Ти дозволувам да ми ги бакнеш брадавиците само колку да осетиш дека и јас сум наежена. Без најава се симнувам долу. Го лижам нежно од тестисите до главата еднаш а потоа се задржувам на главичката ... мммммм колку полека и нежно ја лижам, сакам да уживам во секој нејзин милиметар. Го сакам цел, го земам цел, полека уживам во неговиот афродизијачки мирис .... ммммм ..... Можеш да осетиш дека веќе цела треперам .... уште по една голтка од шампањот и те легнувам на креветот. Се качувам на тебе и со прсти ти капнувам од шампањот на градите, затреперуваш, а потоа и го лижам. Го ставам во себе полека...осеќаш колку сум влажна и врела.....ох, колку ти е тврд....мммммм
Можам да го почувствувам во себе со цела своја големина и се задржувам тука неколку секунди, а потоа почнувам полека горе долу. Чувствуваш дека се грчам и дека наскоро ќе свршам. Затоа и моите движења горе долу стануваат побрзи се додека во еден момент го наседнувам цел и правам кружни движења, а звуците сакам да си ги прикријам со гризење на устата. Го вадиш превзот, сакаш да ме гледаш додека исправена на твојот тврд к*р, гризам усни а брадавиците ми се насобрани, како да те повикуваат да ги гризнеш. Ме грабнуваш за градите со рацете, но и со устата. Сега мојот оргазам е во потполност. Продолжувам со движењата, а ти се враќаш назад на креветот. Ти вртам грб, продолжувам горе долу со грбот свртена кон тебе, ти се исправаш, ме грабнуваш за градите, ме бакнуваш по должината на рбетот,а јас полека ги забрзувам движењата. Невадејќи го од мене ме легнуваш на креветот ммммммммм доги ............. поминуваш со рацете по моите колкови, ме плеснуваш по задникот. Ме ебеш но не го ставаш цел. Можам да го осетам во себе како станува потврд. Повторно со раката поминуваш по колковите, тетоважата, ме плеснуваш.... веќе не можам да си ги контролирам звуците па вриснувам од возбуда. Те молам да ми го ставиш цел......цел,,ах сакам да ги осетам и тестисите......го сакам цел....... ме удостојуваш и маваш се побрзо и побрзо......точно пред да свршам втор пат осеќам дека ќе свршиш и ти. Маваш посилно и побрзо а јас не можам да си ги смирам воздишките. За последен пат ми го закачуваш цел и чувствувам дека ме полниш со сперма.....врела е.....
 

Solange

Член со 30 казнени поени
6 април 2016
112
132
43
Порнографија
Случај на заменет идентитет...

Мислев дека еден романтичен викенд во Париз, за мене и за мојата сопруга ке ги измени работите во бракот кои со текот на времето станаа ладни и скоро неподносливи. И дека тоа ке ни помогне на двајцата да ја обновиме љубовта која некогаш ја делевме но како по некое непишано правило, работите никогаш не излегуваат како што си планираш.
Таа почна да се намќори и да се жали уште пред да се качиме на авионот за Париз и послем тоа што ме посрамоти неколку пати на самиот аеродром и во авионот а и во хотелот кога пристигнавме расправајки се со персоналот и барајки причина за нејзината нерасположеност и депресија, навистина ми премина преку глава се.
Излетав од хотелската соба и решив да го истражувам Париз соло...
Сеуште видно погоден од последната кавга што ја имавме, појдов по уличките...така лутајки без некоја цел, подзастанувајки на момент пред некои од модните излози, жалејки се самиот себеси во мислите...не дека нешто гледав висока мода по излозите.
Во тој момент кога во еден од излозите зјапав, здогледав силуета на една многу убава жена на нејзини 27 години како се приближува зад мене...

Дејвид ! (свика таа) ...Што правиш ти во Парис, лелеее ама е мал светот !

Само што сакав да кажам дека не се викам така...ама, таа ме прегрна моментално и ме бакна набрзина во усните, не престанувајки да збори и целата во познатата женска еуфорија преплавена со нежни чуства...како река некоја ми надојде и ме преплави со емоции, зборови, бакнежи и гушкање, додека во очите го имаше оној познат женски сјај кога жената е фасцинирана и заљубена во мажот...и мене ми се виде тоа преслатко па си премолчев.

Абе не сум те видела скоро пет години, како си ти ?
Добар(и се насмевнав)...добар, фала како си ти?

Нема да поверуваш, пто ми се случи послем Чикаго...сега сум еден од најбараните и најуспешни модели овдека во Париз(кажувајки го сето тоа низ смеја)...навистина успејав во кариерата, ти одекогаш ми велеше дека ке успејам.

Да, верував во тебе...(помумлав на брзинка).

Каде си тргнал...ајде со мене да го видиш мојот апартмент, во една стара зграда е ама е преубаво уреден одвнаре...ти одсекогаш викаше дека јас правам најдобро кафе во Чикаго...епа сека јас и во Париз правам најдобро кафе, ајде...не е далеку зад аголот на улицава е.

Ме повлече за раката и јас тргнав по нејзе...
На пат, поминувавме покрај еден диско бар и јас на момент застанав затоа што ми се допаадна музиката...

Сакаш да влеземе, Дејви?
Ме повлече и се спуштивме низ полутемните скали кон подрумт од каде пто доаѓаше музиката.
На самито влез во соблекувалната таа го остави својот капут и јас ја оставив кожната јакна и кога таа ме фати повторно за рака за да влеземе конечно, неможев да си поверувам на очиве кога го здогледав нејзиното прекрасно тело од позади и нејзините совршени облини кои што завршуваа со црвена мини сукњичка...

Нова нумера започна и ние почнавме да играме на прегласната музика која пто не дозволување никаков разговор во тие моменти.
Во еден момент таа се приближи толку блиску до мене, ме прегрна и јас го осетив треперењето на нејзиното разиграно тело додека ми ги приближи усните нејзини и започна да ми го грицка нежно и бакнува левото уво...
Доживејав инстант ерекција...
И како прегрнати блиску еден до друг танцувавме на некоја латино мелодија во гужвата од луге можев да почуствувам дека таа ме осети дека сум во потполна ерекција и во еден момент се припи толку блиску до мене што можев да и по почуствувам нејзиниот топол здив помешан со аромата на нејзиното тело и парфемот кој полека се чини дека изветрејал од крајот на денот...
Во тој момент очите но се спретнаа и во нив се беше кажано...
Ме залапа онака лакомо со страст и ми го напика нејзиниот топол разигран јазик додека ја осетив дека притиска со нејзините раце окулу мојот врат со лесна тежина...како да сакаше да каже...легни ме губам контрола, нозете не ме држат повеке.
Ја спуштив едната рака и додека така игравме во гужвата од луге и полумрачната атмосфера прилепени еден до друг, дискретно и полека со среднот прст и брцнав под мини сукњичето...пикајки и го нежно и полека со ротациони покрети во внатрешноста на тесното и навлажнето пиче нејзино.
И така продолживме да се нишаме во ритмот на песната, стоејки во место.

Ајде одиме...ми кажа на паузата помеѓу следната песна...

Тргнавме накај нејзиниот стан. Нагоре во лифтот таа ме праша ...
Не ми кажа, како тебе животот те третира? Се ожени ли? Деца?

Јас само на кратко ја погледнав во очите и одговорив.
Да, оженет сум...ама не во моментов.

Се насмеја и ме залапа повторно ставајки ги рацете околу мојот врат повторно, додека се отвараше вратата од ливтот кој гледаше само на една врата од стан на кој што стоеше нејзиното име напишано...Дакота...
Си помислив, вистинско име за модел во Париз.

Незнам ни како се најдовме во спалната нејзина фрлајки ги сите алишта од нас по патот...

Клекнав на колена на креветот а таа те отбутна за да се полегнам на грб...и потоа се сврте со главата накај мојот набрекнат к*р во полуклекната положба со едната нога сервирајки ми ја нејзината избричена п***а на усните...полека додека ми го земаше од рака во уста и полека подигајки се и спушталки се на мојот исплазен јазик нагоре...
Отвори ја прикачената датотека 27554 Отвори ја прикачената датотека 27554

Станав се подпрев на креветот а таа доползе до моето меѓуножје и почна да ми ги меси јајцата...и да ги игра од доле нагоре -сладолед
Отвори ја прикачената датотека 27556

Во еден момент...почна да дише се потешко и потешко и изусти со стисната долна усна со забите и замаглен поглед...
Неможам повеке...дај ми го...стави го...

Седна на мене и започна да меша така добро што мислам дека ми се сврте на момент додека и ги грабав цицките стискајки и ги пупките стврднати во исто време како некое дете гладно ...ставајки ги во уста едната па другата...додека таа буквално ме јаваше како некоја луда ебачица.

Отвори ја прикачената датотека 27557

Осетив дека скоро ке свршам и сакав да потрае повеке затоа што беше совршено, и затоа се подигнав и без да и го оздемам ја сменивеме позата...се најдов зад нејзе и ја прегрнав целата и се припив како кебе околу нејзиното тело...додека продолжив со пенетрација на сец...го вадев полека а го набивав секавично и до даска...

Во тој момент таа стенкајки извика...
Дај ми го...дај ми...дај...сакам од позади...стави го...

Се напучи исрфлајки го совршеното крушковидно газе накај мене од коа јасно можеше да се види резултатот на нејзината желба...како и до колку беше влажна помеѓу нозете, оставајки ми и на мене влажен печат на колената мои кои од нејзиното возбудено дишење се осетија како свеж ветер...
Сетоа тоа направи да добијам сила и да го вратам наназад...да не ејакулирам...

Го земав во рака, го протресов лизгајки и го на газето малце и го нацелив кон нејзиното пиче...и го напикав онака идиотски до крај во исто време стискајки ја за буткиците накај мене...вадејки го од пичето и ставајки и го полека во газе, па повторно ва пичето назад...и на моменти држејки го наназад и вртејки го со кружни покрети додека и беше внатре во пичето...
Отвори ја прикачената датотека 27558

Мислам дека се збудали...
Се сврте и ме бутна повторно на креветот овој пат набивајки се на него свртена со газето накај мене...
Го играше како на родео...диво и во збеснат транс...

Отвори ја прикачената датотека 27559


Покретите и станаа се побрзи а ударот на нејзиното цело тело на мојот к*р се поинтензивен...
Мислев ке полудам да не... во еден момент ми ги грабна рацете додека се набиваше...ги стисна и ми кажа...

Готова сум ...готова...леле човече, ти го осеќам како се дуе во мене...како ми иде...ајде...полни ме со врела сперма, целата дај ми дај...ајде....АААААААААААААААААА...

Двајцата свршивме заедно.
Што и не е до толку лошо кога се работи за еротска прикаскаааааааааа.
 
Последна промена:
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ѕид на плачот

İncognito

Староседелец
31 август 2013
2,538
3,814
1,153
Беше тоа неколку дена пред нова година. Не беше многу студено. Ноќите беа свежи и меки, совршено ги осветлуваа декорираните излози, кафеани, кафичи, шминки, раскошни фенси женски облеки (кој ги е*е машките) и се што можеше да ја обои ноќта беше распрснато насекаде. Во очите сето тоа шаренило ми ги ширеше гладните зеници. Глад за женска крв. Јас како и секогаш облечен во црно како демон, со светли очи, по покана се јавив на роденденот кај блиска другарка. Доста од луѓето ги познавав, но доста и не, честитавме како што е редот, и фативме затемнет дел од амбиентот каде џускаа неколку девојки. Застанав до нив и нарачав дупла вотка, ја испив на екс, ми требаше опуштање, нарачав уште една дупла, ја испив на екс, замижав на кратко, и почнав да ја чувствувам таа добро позната топлина насекаде низ телово која ми беше потребна инстантно, ги отворив очите и почнав спонтано да се нишам заведен од музиката. После некое време се вжешти атмосверата и скоро сите беа станати на нозе, така занесен одеднаш се појави таа точно пред мене, играше заводливо со рамениците, гледајќи ме во очите, со нејзините дупли очи, носеше наочари, со црни рамки, така мачкести, го симнав погледот кон нејзините нозе покриени со бели чипкасти хулахопки, за да го кренам нагоре преку нејзиниот црвен фустан, деколтето со солидни цицки, до очите, таа добро знаеше што правам, и се насмевна, се насмевнав и јас. И шепнав, како си, ми рече добро, ме праша убаво ти е, и реков, со тебе, и така продолживме неврзани муабети, не ни беа важни, допаѓањето, алкохолот и музиката беа се што ни беше потребно, го осеќаш тоа брате, не е некоја филозофија. Привршуваше роденденот и требаше да си одиме, и шепнав, ќе си одиш дома, ми рече, не ќе одам со тебе, кај сакаш да одиш ја прашав, продолживме во некој локал и зафативме сепаре, нарачавме уште по некоја пијачка, така седнати еден до друг во суштина преоѓаш во фазата паун кога ги шириш крилјата да ја импресионираш, се доближуваш повеќе со усните, образите, насмевките, и имаш миг кога посебно се судираат погледите и настапува тој ебачки прв бакнеж кој секогаш е најубав, за мене нормално, не мислев на тебе што го читаш текстот, можеби тебе ти се допаѓа тој последниот или оној кога бакнуваш мртовец во ладно чело. Нејсе, после бакнежот станавме да играме на музиката, ноќта беше млада, знам наоколу имаше огледала и уживавме гледајќи се во нив дур се бакнувавме и мазевме со прстите по контурите на телата. Тоа беше интересна симбиоза на црната и црвената боја, за момент замислив дека сум на трибините и навивам за вардар, толку бев исполнет. Почнаа сентишите и знаевме дека ќе треба да си одиме, а секогаш е така, кога ти е многу јако, јеби га те брка работното време иако беше два, три часот по полноќ, мислиш ноч постои за тебе. Излеговме од локалот и тргнавме кон нејзината дома, беше тоа постара зграда во близина на центарот. Се качив со неа до вратата од нејзиниот дом и ја потпрев на ѕидот до вратата, и почнав да ја бакнувам, се потргна и рече, што ако излезе некој од моите, што ќе речат, не одговорив ништо и продолжив да ја бакнувам, ја стегнав силно за бутините и почнав да и го лижам вратот, цицките, и го поткренав фустанот и ги спуштив гаќите до надколеници, ми рече немој, не реков ништо, го откопчав патентот и го извадив, тогаш се испаничи и ме оттурна, немаме кондом рече, во паника ги навлече гаѓите и клекна да го земе во уста, како што беше доста свежо во ходникот, можев да ги почувствувам силно движењата на нејзиниот врел јазик, таа добро знаеше што прави, а мене не ми требаше многу за кулминација, ја зграпчив за косата и не го ивадив, во неколку млаза и ја наполнив устата и силно воздивнав. Таа стана со раката преку уста ме погледна и влезе во станот. А мене што ми беше толку добро, седнав на скалите пред зграда и запалив цигара, знаеш со онаа блажена насмевка, као где си царе. Така дур гореше цигарата размислував за ноќта, како се појави она, како флертувавме, моментот на првиот бакнеж, мирисот нејзин, насмевките, жими мајка на тоа мислев, во глава ми поминуваа само млазовите во нејзината уста. Ми беше девојка некое време, прекрасна личност, прва мачка, и благодарам за сите мигови поминати заедно.
 
Последна промена:
  • Ми се допаѓа
Реакции: Prashina

FemmeFatale

Истакнат Член
5 октомври 2017
32
48
118
Се разбудив со минорна главоболка, алкохолот и цигарите од минатата вечер си го направија своето. Не ми се стануваше воопшто од комоцијата на мојот топол и мек кревет.
Добив неочекуван повик. Тоа беше Марио, бившиот со кој се немавме видено и чуено веќе 5 месеци.
Јас: Ало
Марио: Се' уште ли спиеш душичке, ајде станувај.
Јас: Што ме бараш па сега ти?! :cenzura
Марио: Да поминам на кафе?
Јас: Дојди, се' уште не сум го испила првото утринското кафе. - одговорив со срамежлив глас.:sram
-Очигледно беше какви флуиди ќе конзумирам. (pivo)
Почувствував жед, не онаа како после пијана вечер, туку жед за СЕКС! Сум немала сексуален чин едно добри 2 месеци, мастурбацијата не ми го задоволува сексуалниот апетит, а и ПМС-от си го направи своето. Раката почна сама да ми се лизга надолу, гаќите веќе беа водени. Ги спуштив надолу, се подраширив малце и почнав да си го масирам клиторисот, кој се' повеќе и повеќе набабруваше. Толку бев влажна и напалена, што клиторисот ќе ми еруптираше во секоја секунда. Но, се воздржав. Станав од кревет, удрив еден ладен туш, кој максимално ме освежи и ми го разлади набабрениот клиторис, излегов од под туш, се завиткав во крпата и тргнав накај собата. Се напив таблета против болка, бидејќи главата мислам дека ќе ми експлодираше, исто како и мојот клиторис.
После кратко време некој почна да тропка на вратата. Толку бев напалена што едвај чекав да ме грабне со неговите цврсти раце (muscle)и да ме лижи.
Ја отворив вратата, на мене имав само чипкани танга гаќички, ништо друго.
Се погледнавме очи во очи, знам дека го палеше мојот курвински поглед. Ми рече; Сакам твоето тело да го поседувам и задоволам. Се залапавме страсно. Почна да ми ги лиже и грицка моите веќе голи цицки. Почна да оди надолу и надолу, ме турна на кревет и ми ги рашири нозете. Ја спушти главата на моето влажо меѓуножје, почна страсно да ми ја шмука и лиже, гребејќи ме со неговата секси брадичка. Во тој момент постоевме само ние двајца, и нашите воздишки. Му ја тргнав главата, почнав да чувствувам предоргазмични симптоми, не сакав веднаш да еруптирам иако едвај чекав да дојде тој момент.
Почнав да му ја соблекувам белата кошула, која беше прилепена за неговото мускулесто торзо, панталоните, очигледно беше дека му е тесно на неговиот дебел и тврд алат. Му ги соблеков и гаќичките, го зграпчив во рацете, му плукнав, и сочно го вкусив неговиот ѕвер, главичката одеднаш се претвори во голема печурка. Ме стави под него и почна да ме е*е, брзо и страсно, очите почнаа да му добиваат некој посебен сјај. Почнав да викам толку гласно што мораше да ми ја стави неговата голема дланка на моите сочни усни. Почнав да се губам, во време и простор, меѓуножјето ми гореше. Се предадов, толку интензивен оргазам не сум доживеала од нашиот последен секс, експлозија. Почувствував дека наскоро и тој ќе сврши, го истави од мене, и почна да ми го дрка над моите гради. После неколку секунди ми ги испрска со топла сперма.
Се облековме набрзина, јас поитав накај кујната, толку бев жедна, но овој пат за ВОДА.
Марио замина на работа, а јас повторно се вратив во мојот удобен кревет, толку бев релаксирана што потонав во длабок попладневен сон.
Ах, тоа беше едно од најдобрите утра во мојот живот. (flower)
 

vecerni.kontakti

Нов член
5 февруари 2021
3
0
1
41
Се надевам дека е дозволено да објавуваме еротски колумни (наши случки) без да се укажат вистинските личности (или пак да се имагинарни).
Оваа колумна ја започнувам со една скорешна случка која предизвика да се присетам на доста случки кои се случиле во последните десетина години и дел по дел да ги напишам како своевиден дневник за да си се потсетам и јас по некое време.
 

vecerni.kontakti

Нов член
5 февруари 2021
3
0
1
41
Бојана беше моја поранешна колешка во една компанија во која работев пред извесно време. Таа работеше во делот на продажба, додека јас бев во правниот оддел на компанијата. Да не должам многу, бидејќи има доста историја меѓу нас (која дополнително ќе ја раскажам), но додека јас работев во компанијата имавме доста жешки средби, а подоцна во текот на следните две три години повторно повремено се гледавме. Таа можеби се надеваше дека можеби некогаш би биле „сериозно“ заедно, но начинот на кој ја почнавме нашата „врска“ и како подоцна ја „одржувавме“ не побуди јас да имам сериозни намери кон неа, а искрено кога би кажал веројатно и таа повеќе се возбудуваше на „тајноста“ отколку на компатибилноста на нашите карактери. Тоа знаев дека ја повредува, и веројатно тоа и ја „враќаше“ повремено да се гледаме, ама во текот на сите тие години си имавме кажано и убави работи, но и лоши поради кои често не комунициравме со месеци. Така беше и овој пат, се немавме слушнато повеќе од година дена.

Динг- направи мојот телефон дека имам некакво известување. Го отклучив телефонот и ја гледам сликата на Бојана во малецкото кругче на страна – Здраво, како си?

Ја тргнав пораката и воопшто не одговорив на неа. На ниту една социјална мрежа се немавме како пријатели, а и знам дека бев блокиран на нејзиниот телефон. Таа самата ми кажа последниот пат дека сега е во сериозна врска со нејзин колега (повторно, изгледа тоа е местото за започнување на врски) и дека ќе ми го блокира бројот „за секоја случај“ бидејќи сака да се фокусира на врската, а не би сакала пак да се најде повредена со своите очекувања. На тоа јас се согласив, и останавме на тоа, знаејќи и двајцата дека таа е далеку од невина за „повредите“ од нашето гледање. Поради тоа решив да не одговарам на пораката.

Помина ден, два, три, јас веќе подзаборавив на пораката се додека не требаше да одговорам на сосема друга порака, и тогаш пак го видов кругчето. „-Здраво, како си?“ – Што сака сега? – помислив. -Ја немаше толку време и сега сигурно и е досадно, или нешто се случило па пишува од страна. Ме копкаше мислата што е, а од друга страна ми дојдоа фини мисли на жешки сцени. Ќе и одговорами ќе ја закачнам, па макар само да побуди мисла да го издркам на сеќавањата.


- Оуууу хелоу, еве ништо, добар сум. Преокупиран со работа. Како си ти? – и пишав назад, мислејќи дека толку ќе е и дека нема да одговори.

За минута, две...динг..

.- Оу мислев нема да одговориш, дека сум блокирана. Почестена сум -ми одговори.

-Хмммм, ќе биде интересно- си помислив, и продолжив да пишувам назад. Следните два три денови повремено пишувавме. Јас како секогаш повремено буцкав со непристојни шеги, а таа божем се правеше „навредена“ од дирекноста и безобразлукот само реагираше со „изненадување“ и смајлија. Тоа беше таа игра на „бркање“ наоколу, демек се е на шега, а доста вистина се криеше во зборовите кои беа напишани.

– Еј, абе дечково ме побара. Така да сега сум верена ))) – ми пиша назад. -Ооооо, па честито. Ете гледаш никогаш не е касно. Ќе треба да частиш, не е мала работа – одговорив назад, и си се насмеав во себе. Искрено ми беше мило дека и се случуваат убави работи, а од друга страна знам што жар се крие во неа.

– Важи, бе. Нема проблем. Еве одма трчам баш тебе да те почастам за ова. Хахахахаха. – ми пиша назад во нејзин стил.

„Ооооо, ова веќе е војна...ц ц ц ц ц провокација“- си помислив, и пишав назад: - Супер, значи сакаш одма да ме почастиш. Супер. Еве тргнам, за половина час сум кај тебе на работа. Ако веќе сака да се закача, ова ќе ја извади од колосек, а мене ќе ми го исполни и така досадново попладне. – Не, не, нееееее. -панично врати на мојата понуда -Не може да доаѓаш тука. Плус и Драган е на работа тука, не не доаѓај. Ќе се договориме накнадно, ОК.-продолжи да пишува веројатно со право, знаејќи ме мене.

– Е да бе, веќе се спремам. За пола саат сум таму. Таман ќе се видиме на блиц и ќе одам после накај центар.- и пишав назад, и почнав да се спремам. Секако ми беше досадно, вака барем имам што да правам.

Се средив на брзина, влегов во колата и тргнав...за дваесетина минути веќе бев на паркингот спроти зградата каде работеше. Го земав телефонот, и гледам неколку пораки од неа барајќи да не се глупирам и да не доаѓам дека не можела да излезе. И пишав назад -Пред зграда сум во кола. Симни се, те чекам.

– Леле, нездрав си. Значи не можам да дојдам. Што ако некој не види. Колегиве те знаат, па ќе си направам проблем. Плус Драган е на работа. – ми одговори на мојата порака.

– Де бе па ти, си се загрижила како да е крај на светот. Ајде ако не, ќе се качам горе те чекам во вецето. Таму нема никој да не види, плус на блиц сум. -ова беше делумно одговор на нејзината порака, а делумно и буцкање бидејќи точно знаевме за кое „веце“ станува збор (на секој од спратовите на зградата имаше по два пара машко/женско веце, и генерално доколку беше некое зафатено колегите одеа кон другото и така никогаш немаше проблем да се има приватност....тоа го имавме доста пати пробано). Си помислив, ова ќе е уште позабавно како тргнал денот.

– Ииииии, не тоа. Тек тоа ако не видат. Леле не. – веројатно во паника одговори назад.

Јас веќе се качив горе, како фурија прелетав низ скалите за да не ме види никој, и влегов во женското веце. Поминав низ двете лавабоа и се упатив кон вратата...чукнав да видам да не има некој, ја отворив вратата, влегов внатре и заклучив позади мене. – Горе сум, те чекам. -пишав назад и седнав на затворената шоља да земам малку воздух. Што побогу правам јас, си помислив. Трчам низ цел град како попален мајмун, за да седам во веце, за некој да ме заебе. Си се насмевнав на својата глупост...земав неколку длабоки здивови, се смирив од трчањето низ скалите и веќе мислев да си заминам, и покасно да и пишам дека сето ова било само зезање од моја страна дека воошто немам ни излезено од дома. Тоа е тој привиден фраерлук што пробуваш да го протнеш кога си сфатил дека си всушност мајмун.

Чук, чук, слушам на вратата. – Слободно? – гласно праша женски глас кој веднаш го познав. Значи, сепак дојде, си помислив и ја отклучив вратата. Таа се нурна низ вратата, и со брзи потези ја затвори вратата, заклучувајќи ја позади неа. Видно задишана, се потпре на вратата, како да спречуваше некој друг да влезе по неа.

– Епа, здраво – и кажав, насмевнувајќи се и воедно смеејќи се на себеси за мислите кои ми минаа низ глава само неколку моменти пред тоа.

– Значи, ептен си гад и безобразен. Зошто мораше да дојдеш. Што ако не види некој. Драган е тука. Ќе се видевме другпат. Плус и тука во вецево, значи баш си безобразен! – ми изнакажа еден куп зборови за секунда време. Беше слатко љута во баратањето со полу-навредите.

Бојана беше просечна девојка. Глава пониска од мене, но кога носеше штикли како сега беше само малку пониска. Имаше густа долга кафена коса која и беше пуштена да паѓа на рамениците, а одстрана фатена со шноли. Носеше црни пантолани кои ги исцртуваа нејзините нозе и се припојуваа на нејзиниот задник. Таа имаше од оние топчести задници кој соодветно облечен можеше да привлече многу внимание, но таа скоро никогаш не се облакаше провокативно за посебно да го истакне...иако во него имаше добар потенцијал. Во горниот дел имаше бела полусвилена кошула со ве-отвор која слободно и паѓаше низ градите и беше вметната во пантоланите. Нејзините гради не беа нешто што посебно за да се истакнуваат на неа. Тоа се тип на гради каде е ок да си играш со нив, да ги масираш, но посебно не оставаа впечаток на бујни гради, дури и би рекол дека беа малку виснати...таа никогаш не ги сакаше своите гради, а јас секогаш давав комплименти, па во доста случаи и во ставав мојот к*р да го тријам од нив, на што таа видно се палеше. Имаше големи, кафени очи, кои ги шминкаше на начин да ја истаке нивната големина. На прв поглед, би рекле дека е слатка девојка, фина и убава, но но никој случај не би рекле дека е ебозовна (колку лесно човек се лаже). – Полека бе Бојана, полека. Никој нема да не види. Де дојдов да ти честитам. Бреј што љута си станала. – реков и се оттргнав наназад од неа. – Обично, кога ќе видиш некој што не си го видела одамна одиш да го гушнеш, не да му се развикаш. Ама ок, знам каква си со гушкање и еве се тргам на страна. – и и пружив рака кон неа, како за ракување.

– Види го бе, уште продолжува. Баш си безобразен. – ми кажа и ги рашири рацете повикувајќи ме во прегратка. Јас се приближив и ја прегрнав, другарски, како што налага ситуацијата.

– Епа честито, сега си верена госпоѓа, па и верна госпоѓа, па редовно да те секса господинот, па автоматски ќе бидеш посмирена. Ете пример требаше сега да дојдам за месец дена да ти честитам, ќе беше посмирена сигурно. -се насмеав и шеговидно почнав да ја буцкам, на што знаев дека нема да може да не реагира.

– Ти пак продолжуваш а, нема крај за тебе. – ми одговори со полунасмеан тон на гласот, што укажуваше дека сепак и е забавно, и повторно ме притегна во прегратките.

– Абе не сум јас крив што ти си напната. Слабо изгледа добиваш, па сега на мене се истресуваш. Еве ќе морам да се тргнам настрана пошто и цицките ти се напрчиле ќе ме избодат. Не дека лошо ми доаѓа, ама па јас сум човек со слабо срце, ќе ме стрефи. – продолжив јас со шегите, оттргнувајќи се од прегратките. – Еве, гледај -покажувам кон нејзините гради, - низ ова кошулчево можам да ги осетам како се напрчени, безобразно.- пак низ смеа кажав, гледајќи ја во очи. Иако реално немаше ништо посебно таа направено, морав да направам за нешто шега.

Таа како да се засрами, и одма со контрааргумент – Значи безобразен си. Секунда сме тука и ти одма на цицки и газови почнуваш да мислиш. Ете ми честиташе...

– Сега пак јас крив, тоа што тебе ти се напрчиле цицките што ме гледаш, јас сум крив. А и те разбирам, тука во вецево и на мене би ми дошле ебачки мисли. И не кажав ништо за газови, ако кажев нешто ќе требаше да те грабнам за газ и после друг проблем ќе имавме. – пак со шеговит тон и кажав и се насмеав на крај, повторно гледајќи ја во очи очекувајќи ја нејзината реакција.

Таа почна да се смее. Помина со рацете низ кошулата – Не се напрчени, еве гледај. А да тука има за што да се мисли во вецево- и почна да се смее – Не дека нема. А што проблем ќе имавме – шеговито таа одговори, веќе навлезена во шегата.

– Како што проблем ќе имавме. Ако го имаше напрчено газот како што ги напрчи цицките, ќе те грабнев за газ...па после ќе ми се кренеше курот и ете проблем – реков и пак со смеа продолжив – а како тоа не се напрчени, ќе рипнат од кошулката.- и тргнав кон неа со раката полека кон нејзините гради.

– Еј, еј, кај одиш ти со раката...- и ми ја оттурна раката полека – ...само сакаш да фаќаш. – пак шеговито се насмеа – ти само со проблемот мислиш.- одговори на крај и пак со рака ја оттурна мојата.

– Ок, де. Не сакам јас да фаќам. Само да докажам поента... – ја земав нејзината рака и полека ги насочив нашите дланки кон нејзините гради - ...еве заедно ќе поминеме низ цицките и ќе видиш како се напрчени. – ги ставив нашите две дланки на кошулата на нејзината лева града, само малку да ја допираат површината на кошулата. Таа ја навали главата гледајќи во раката внимателно како да го одмеруваше секој потег што ќе го направев. Со нејзината дланка на мојата, ја фатив градата преку кошулата и полека почнав да ја затварам дланката притиснувајќи ја нејзината цицка. Таа го крена погледот кон мене, и приметив дека со забите ја имаше потфатено нејзината долна усна. Ме гледаше како со изгубен фокус во моите очи, додека ја стегав цицката во мојата дланка.

– Ете, гледаш. Напрчена е цицкава, спремна да рипне низ кошулава. – реков и ја тргнав раката од градите. Таа не кажа ниту еден збор, туку само ме гледаше со истиот поглед. Јас повторно, ја пружив раката ни само со мојата дланка, пак ја фатив цицката и со брз потег ја пуштив.

– Ете напрчена е...- реков и продолжив да ја гледам. – само сега и овој доле, се напрчува, ти реков проблем. – гледајќи ја неа продолжив – еве гледај...- и ја земав раката и ја насочив дланката кон фармерките каде курот веќе полека покажуваше знаци на живот.

Таа набрзина ја повлече раката оставајќи ја сеуште на мојата дланка – Еј, не. – рече со подголтнување. Јас повторно ја повлеков нејзината рака кон набрегнатиот к*р во моите фармерки, и тивко и кажав – Ги проверивме цицките, ете провери го дали се крева.- и ја ставив нејзината дланка врз фармерките. Таа не ја мрдаше раката воопшто, и по два три мига ми кажа тивко – Абе не може да го праиме ова. Не е ОК. Што ако некој види – со нејзините погледот помина од курот, низ градите до моите очи, каде ни се сретнаа погледите.

Јас со наивен глас, иако и двајцата добро знаевме што правиме, одговорив – Што правиме? Проверуваш дали курот ми се напрчил како цицките твои...- и повторно ја фатив за цицката, овој пат полека движејќи ја дланката за да и ја масирам цицката. Низ прслукот и низ кошулата веќе ја осеќав брадавицата како се набрегнува, и полека ја мрдав малку на едната малку на другата страна додека и ја масирав цицката - И дигнат е курот ? – ја прашав отсечно.

Таа ме погледна со попален поглед, и почна да го фаќа курот низ фармерките, со истиот интензитет и ритам како што јас и ја масирав цицката – Па ми изгледа дека е разбуден. – и го насочи погледот кон курот и продолжувајќи да ги опфаќа фармерките и контурата што се правеше на нив.

– Приметив дека е разбуден, и сега веќе имаме проблем... -одговорив повторно шеговито.

Бојана пак ме погледна, овој пат враќајќи на шеговит начин – За што имаме проблем? Нели проверуваме само дали е напрчен – и ја тргна нејзината рака од мене. – така мислам дека беше, да провериме, хахахаха – се насмеа со широка насмевка повторно пробивајќи ме со нејзиниот поглед.

- Да, ама сега веќе кога е дигнат, е проблем. Сега ќе мора да го земеш во уста, инаку нема да ме остави на мира. – и реков, веќе со намера на шеговит начин, спремен сето ова да го свртам на шега доколку не ја прифати мојата игра. А веќе во мислите веќе замислував како го има земено во уста, како го пуши , како си игра со него со нејзиното јазиче...скоро и да можев да ги почуствувам сите движења. Сите сеќавања на нејзиното орално задоволување ми навираа како вулкан во мислите.

- Од кај испаѓа дека мора. – праша неодредено, како повеќе да се прашуваше себеси отколку мене. Јас веќе сигурен во своите намери и сигурен во нејзините само промумлав – Не сакаш да го пушиш, да го земеш длабоко ,знаеш.... – и тука веќе се сецнав, знаејќи дека сум ја поминал границата на она што ми се врти низ глава и ситуацијата.

Тивко само кажа – Да, сакам....ама ако дојде некој...знаеш не треба.

Ова ме фати неподготвен, а таа сеуште го имаше погледот фиксиран на мене. Низ мислите ми поминаа сите опции, но сеуште мислев на нејзиното пушење. Во тој момент, почнав да ги откопчувам фармерките – Нема никој да дојде, а ако дојде ќе кажеш дека е зафатено....земи го сега цел во уста. – веќе храбро и се обратив очекувајќи да каже нешто за да ја прекинеме играта. Се потпрев накај неа, ја фатив за главата и ја бакнав. Јазиците ни се преплетуваа, додека ја слушав како испушта попалени звуци. Го шмукав нејзиниот јазик и ја грабнав на газот силно и ја припоив кон мене. Ја фатив за косата нежно, и на увото и шепнав – Ако сакаш да го пушиш, земи го цел, како што знаеш....- без да треба да ја насочам, Бојана ја протна раката низ фармерките и го извади полудигнатиот к*р надвор.

– Сакаш да го пушам а ? – додека го збореше тоа ја движеше раката низ мојот к*р – да го пушам....- шепкаше додека ме гледаше попалена, чекајќи ја играта. Со мал потег на раката, низ косата како да и дадов одобрување да се спушти надолу.

Симнувајќи се надолу, ги смкна фармерките до долу. Со раката помина низ моето тело и додека ме гледаше полека го стави мојот к*р во уста. Знаеше дека сакам да ја гледам како го шмука курот, тоа е едно од работите што знаеше одлично да ги прави, но овој пат кога го напика два три пати, изгледаше како таа да тргнала голем товар од себе...испушти нежни звуци на задоволство. По цела должина на курот осетив топлина од нејзината влажна уста...сеуште не беше кренат целосно, а таа го шмукаше цел и од момент во момент стануваше поцврст. Го фати коренот на курот со едната рака и ритмично го дркаше и пушеше во исто време. Ќе полудев колку добро се засладуваше со мојот к*р....има нешто убаво кога знаеш дека да ти го пуши курот и прави такво задоволство. Ја прифатив нејзината игра и јас почнав ритмично да го внесувам во неа. Поминав со рацете низ нејзината коса, да и ја соберам и опфатам со едната рака во репче додека со другата ја фатив позади главата. Бојана ја препозна мојата намера, ме погледна и се насмеа - Не ти е доста вака а, ...сакаш цел да го земам а – ми се обрати низ нејзината насмевка додека ритмично го земаше курот во нејзината влажна уста.
 

vecerni.kontakti

Нов член
5 февруари 2021
3
0
1
41
– Знаеш дека сакам кога го земаш во грло...хахаха...- уште ја немав довршено реченицата, Бојана го лизна курот низ нејзината уста и ги залепи усните до коренот на мојот надрвен к*р. Веќе чувствував како врвот на курот се трие од нејзиното грло, тоа чувство на тапо стегање кон крајот и глетката дека се насладува ми предизвика морници низ телото. За репчето ја фатив и оттргнав малку, и повторно го зарив цел во нејзиното грло. Буквално ја ебев во уста и таа уживаше во тоа. Три, четири набивања и го извадив од неа...таа веќе земаше воздух и ја имаше онаа блажена насмевка – Вака, а, вака – ми кажа пред да се поддаде цела и да го земе повторно целиот к*р во уста. Се набиваше сама на курот, па ја менувавме играта и јас го пикав до нејзиното грло....оваа игра на кој ја води ситуцијата правеше дополнителна жештина во сето ова. Курот мој веќе пулзираше од среќа со секое набивање, со секое лижење од јазичето на главата од курот...пулсираше и јас морав да го контролирам темпото за да не се испразнам цел во нејзината уста. Во очите и се гледаше дека е гладна за к*р, а јас бев тој што и дозираше колку ќе добие. Го извадив од неа, сеуште држејќи ја за репчето од косата...- Полека, ќе свршам. На мојата „мака“ таа само одговори -Ако, сврши – и пак се насмевна чекајќи да и го набијам курот во грлото.

– Нема да поминеш туку така со пушење....стани, соблечи ги пантоланите – и реков подавајќи и рака да се крене.

– Еј немаме многу време за тоа...знаеш и Драган...-пак се појави тој несигурен поглед во нејзините очи. – Има доволно време, и знам дека ти се е*е...сакаш да те натртам и да те е**м сега? – јас наспроти нејзе доста сигурно го реков тоа. Прашањето веројатно беше реторичко, или можеби двајцата веќе го знаевме одговорот. Бојана полека ги откопча пантолоните, а мојата рака веќе се најде на нејзините гаќички. Под панталоните имаше облечено долги хеланки што предизвикуваше дополнителна компликација во мојата намера да стигнам до нејзината п***а.

– Хахахаха, што е ова, штит против силување...- се насмеав и шеговито прокоментирав за нејзината облека. – Абе ладно е надвор, плус не мислев дека ќе го правам ова...- одговори додека ги тегнеше панталоните со хеланките надолу по нејзините нозе. Ги остави гаќичките на нејзе додека остатокот го остави да биде околу нејзините глуждови. Нејзините бели нозе како да осетија олеснување дека се ослободиле од стегите од претходно, а на нејзините гаќички се гледаше влажна флека од соковите од нејзината п***а. Пак ја протнав раката во гаќичките и ја осетив колку беше влажна нејзината п***а. Со брз потег ги симнав надолу, и ја свртев Бојана кон ѕидот. Таа ја прифати мојата сугестија, ги рашири нозете колку што можеше со целата облека на нив, се наведна малку и се сврте кон мене – Вака, а...ајде...- ми рече и се насмевна.

Знаев дека го чекаше ова, и се гледаше на лицете дека сака да го добие мојот к*р во нејзината п***а. Потклекнав малку и во пикнав во влажната п***а. Се лизна внатре како добредојден гостин во топол дом. – Аааааахххххх – застенка таа со привиден шепот, додека јас испуштав звуци на задоволство. Мојот к*р се лизгаше во најзината п***а, напред назад. Го набивав како да немам видено п***а сто години, незаситно како да можеше уште повеќе да влезе навнатре. Бојана ги следеше движењата на моето набивање и со нејзиниот газ се удираше од мене. Шлап...шлап...шлап...двајцата се набивавме еден од друг како да ќе нема утре. Таа одвреме навреме се вртеше да ме погледне додека јас ја ебев. – Ти фалеше ова -и реков кога ни се сретнаа погледите, а таа само промумла – мхммммм, аааааа- и со очите сакаше да каже дека ужива во секое набивање на мојот к*р во нејзината топла п***а.

Поминав со палецот низ средината на нејзиниот газ, и се задржав на нејзиното чмарче. Го знаев ова мало дупче многу добро, го затрив малку и се потсетив на моментите кога го ширев со мојот к*р, и тоа ми правеше уште повеќе возбуда додека пичката ја полнев со курот. – Му го даваш да го е*е? – ја прашав безобразно, наплив на љубомора и задоволство ми наврија дека некој (не го знам дечкото искрено) мисли дека има слатка вереница, а јас му ја е**м натртена на 20тина метри од него. Пак ни се сретнаа погледите, само овој пат таа панично одговори – Не, аааааххххх, не сме дошле до тоа – и проба да го скрие погледот од мене. Ја грабнав за косата со мојата друга рака и и го свртев лицето кон мене за повторно да ни се пресретнат погледите. Се гледавме во очи додека се набивавме еден во друг. Тој поглед на курвинско задоволство во нејзините нашминкани темно кафени очи правеше курот да ми пулсира од задоволство додека лизгаше низ нејзината п***а. – Пикни го прстот внатре – ми прошепоти, со намера како да беше наредба. Бојана знаеше да биде некогаш директна , ретко го правеше тоа, обично оставаше јас да ја водам играта, но кога го правеше јас бев само нем следач на нејзините потреби. Со едната рака тегнејќи ја за нејзината коса, а до палецот на другата рака веќе влезен во нејзиното чмарче го набивав мојот к*р во нејзината п***а. Ритмично го внесував курот во пичката, додека го повлекував палецот од нејзиниот газ, и после пак обратно. Ја ебев со курот, со палецот и со мојот ум, ја ебев како што заслужуваше да биде ебена сега. Убрзував, набивајќи ја со жештина и во пичката и во газот, а погледите ни беа заклучени додека се ебевме.

Нагло ја оттргна главата и косата од мојата рака и се прилепи кон ѕидот. Ја осетив дека оди кон крајното задоволство...и како вол го набивав курот во гладната п***а, а палецот беше забиен во нејзиното пулсирачко чмарче. На прстот осеќав како чмарчето го стега во нехармонизирани пулсеви. Газот и се затресе на два пати, пред да почнат нозете да и се тресат како да ја оплива ладна вода. – Ииии, ааааххххххх...ахххххх- изусти, пробувајќи да не биде гласна во нејзиното свршување, додека се измолкнуваше од мојот к*р. Ја оставив, да избега кон ѕидот кон кој беше потпрена. По неколку мигови, се сврте кон мене и изусти набрзина – Извини, ама веќе ептен ми е осетлива- со поглед кој кажуваше дека е изебана како што сака. – Ок е...- реков, се доближив и ја грабнав за косата додека ја бакнав јако. Го прифати бакнежот како олеснување, додека со едната рака ми го фати надрвениот к*р. Ја повлеков за косата кон курот, во јасна намера што сакам да прави. Бојана веќе знаеше дека ќе биде наранета со к*р, и се спушти доле додека го имаше погледот фиксиран за моите очи. Го лапна курот до крај, неколку пати вадејќи го и ставајќи го внатре во нејзината уста. Додека го набиваше, со јазикот го притискаше оддолу курот, а знаеше дека тоа посебно ме пали.

– Штета што си на работа, инаку ќе те испрскав на лицето – и реков во целиот жар на пушењето. – Не, сега те молам сериозно немој, ќе ми се растури шминката, ок – ме замоли додека го извади курот од устата, и пак цел го набута до крај. Како што ја држев за косата така ја притиснав нејзината глава кон мене пикајќи го курот се подлабоко. Ја ебев пак во нејзината уста. – Епа тогаш ќе голташ до крај – и реков додека јако го набивав во нејзиното грло. Од клечешка позиција, со к*р во уста, ме погледна со некакво олеснување дека сум се согласил на нејзините барања и само промумла – мхмммммм- и се препушти да биде ебена во уста по ритамот кој што јас го диктирав. Сето тоа како да ми даде дозвола дека јас треба да го завршам ова, го набивав неколу пати, чувствувајќи дека со главичката на курот притискам во нејзиното грло. Ме обви чувство на дополнителна енергија, на очекување на вулкан што ќе експлодира од мене, и ја притиснав нејзината уста кон коренот на курот. – Еве, ме – реков, додека низ јајцата, низ курот ишприцав во феноменалната уста на Бојана. Сеуште ја држев припоена кон мене, додека свршував во нејзиното грло. Кога веќе осетив дека веќе не може Бојана да прими, ја ослободив од стегата и оставив да се отргне. Таа само се помести наназад и остави и остатокот од спермата да и истече во устата. Јас бев целосно обземен од свршувањето, од шприцањето, од ебењето на оваа примерна, мирна, девојка. Погледите повторно ни се сретнаа, јас со мојот блажен поглед, а она со поглед кој кажуваше дека е задоволна од работата која ја направила. – Ти беше добро?- полусрамежливо ме праша, додека стануваше и ги натегнуваше хеланките и панталаните - Мхм – реков, додека и јас се облакав – Добро е***е – уште недоречен видов дека таа се насмеа со нејзината слатка насмевка, како одобрување на она што го кажав.

Наеднаш дополнителна храброст и безобразлук ме облеа и и кажав – Во петок ќе дојдам пак, само те молам облечи нешто што лесно се соблака, ова денес само проблеми ни направи – ја погледнав, и видов дека сака нешто да каже со нејзиниот паничен поглед, и продолжив – само тогаш ќе ти го изебам и газето, денес ми избега, ама во петок ќе го натртам – одлучно завршив и се насмеав кон неа. Бојана панично се насмеа и ми одговори – Како не, не прави глупости. Не може. Ајде јас ќе излезам, морам да одам. А ти излези за некоја минута, да не не начека некој – и веќе скоро задишана и убрзана ме бакна по образ, ја отклучи вратата и излезе.

Ја заклучив вратата позади неа и се потпрев на ѕидот. Помислив, дали ќе можам да го издркам сега на ова што се случи, или да заминам дома, па пак да си се потсетам на ебењево. Почекав некоја минута, и како фурија излетав од вецето, низ скалите према мојата кола. Седнав на седиштето и земав малку воздух да се смирам. Го земав мобилниот телефон, кликнав на кругчето со нејзината слика и и пишав: - Се гледаме во петок.
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,419
7,077
1,153
Big Sur
Добредојде @vecerni.kontakti, се надевам ќе те читаме низ форумов. :)
Бидејќи темата веќе постои и е дозволен овој тип колумни, ја споив со веќепостоечката, па чувствувај се слободно да си пишуваш.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: vecerni.kontakti