Ваши еротски колумни

Реми

Староседелец
18 февруари 2012
542
957
1,093
У близина
Дали имате храброст вашите сексуални случки, авантури да ги преточите во пишување проза?
Ако ги немате или се срамите, тогаш вашите еротски фантазии би биле соодветна замена за нив.

Со инспирација и желба, доволни се вашите прсти на тастатура за детално да ги објасните и споделите.
Имајте на ум дека во еротскиот живот најблудни се токму уметниците. :rolleyes:
 

Praetorian

Староседелец
24 февруари 2012
326
396
1,063
Неговите очи ја прободуваа нејзината вајана силуета во темната соба. Ја гледаше како непрочитана книга, која буди фантазија со нејзината непозната содржина. Пулсот правеше да се чувствува обземено од нејзината сенка која се испреплетуваше со неговите мисли на раскошната софа. Осамен во својата гордост и исчекување на моментот ја пиеше како жеден војник кој очајно бара вода од далечен извор. Ниту бучавата на автомобилите, ниту шушкањето на нејзините гаѓички не му го скренуваа вниманието додека си играше со нејзиното тело без да може да го дофати.
Таа играше игра на провокација додека тој ја соблекуваше кошулата, и чекаше да се впушти во бескрајна љубовна игра.
Нежна, бела, со кожа како полна месечина го доведуваше до степен на еротско лудило неговиот такт на срцето. Полека, со прстите го повика да и се приближи. Здивот на двете души се чувствуваше во просторијата. Ништо не беше важно во тој миг додека двајцата се гледаа- таа галејќи го и притискајќи го за неговите препони, а тој со раката соблекувајќи и го нејзиниот црвен градник. Забележа мала капка пот од нејзиното чело. Помина со врвот на јазикот зад белото уво и и ја забележа нејзината кожа како се наежува од неговиот млак допир.
За миг беа полуголи и уживаа во чинот. Таа беше потчинета под неговите рамења и тивко испушташе полудувачка воздишка. Со ркаката која и беше поблиску, нежно почуваше игра со неговиот другар. Мрдајќи го нагоре-надоле го гледаше задоволството во неговите светло-кафени очи, а тој со показалецот млако поминуваше по работ на нејзината верна придружничка.
Температурата се покачуваше, а двете тела беа во занес. Во наредниот момент веќе беа на подот, во обратна положба. Таа му ги беше стиснала рацете, а тој глумеше дека е беспомошен нејзин поданик.
Беше над него, додека сокот од нејзината вагина му го потопуваше неговото меѓуножје. Насмевката на убавото лице и жар црвените усни кажуваа се. Благо ја стискаше за брадавиците додека таа испушташе воздишки како никогаш до тогаш.
Го молеше да биде груб, а, желбата на принцезата, нели не може да чека.
Темпото забрза, нејзините долни усни полудуваа од надразнетост и влажност.
Тој како разјарен бик го владееше нејзиното тело.
Играта продолжи до доцна во ноќта...
 

True_Blood

Upright
18 февруари 2012
1,133
2,389
1,133
Yellow submarine
„ Писулките од ормарот со зачини “

Поданичка на Луцифер со лепливи прсти...
Ја прими пораката додека голташе воздух, со залепни коленици на чаршавот со боја на мед.
Сеуште трепереше, сеуште кожата и ја брануваа тактовите на немирните мускули, штотуку ги излеа соковите врз неговите тестиси...
.... Го влажнеше пикавецот, додека ноздрите и ги скокоткаше бледиот чад од цигарата.
Го чекаше цела недела.
Додека ја лижеше лажицата со слатко од капини, додека ги масираше бедрата со млеко од калинки, додека несмасно ги допираше брдавиците од работ на бирото, секоја арома, секој допир ја измачуваше во копнеж, се претвараше во нескротлива желба за неговите прсти.
Се претвори во ненаистна и бесна марионета, водена од животинските нагони за продор во нејзиното меѓуножје.

Денеска се појави.
Тој.
Моќен пастув кој ги диктираше сите нејзини воздишки, заривања врз меките усни.

Седеа во зачадениот бар, во целата таа гужва и нејасни фаци, вистински присутни беа неговото величествено битие и пулсот на нејзиниот клиторис.
Припиени еден до друг. Лизгачки поход на алкохол низ грлото и одеднаш зариени нокти во неговиот врат.
Почеток...
Другата рака луташе меѓу неговите нозе, зграпчувајќи го тврдото и моќно оружје кое беше вперено директно во просторот каде се излеваше нејзиниот здив.
Дишењето се претвори во стенкање, благо, помалку кротко дури и очајно.
Неговите заби грицкаа од кожата на рамењата, неговата рака го напипуваше нејзиниот задник.
Не постоеше веќе никој околу нив, а следниот момент се најде на седиштето во неговата кола. Додека тој возеше, таа дојде до она по кое мечтаеше.
Неговиот пенис. Неговиот моќен, пенис.
Сега тој гризаше усни. Концентрацијата пред и после семафорите на раскрсницата добиваше намален интензитет.
Во следниот момент нејзината коса се помеша помеѓу влагата на неговите раце. Забрзан ритам на движења, нејзината глава нурнуваше се подлабоко.
Го љубеше, го цедеше, го стискаше....
Блага болка во грлото ја потсети дека нејзината глад полека се задоволуваше.
Неговиот крик го проследи ерупција.
Леплива уста и капки по раскошното деколте...не сакаше да ги брише.
Само задоволно се смешкаше.

Кога влегоа во станот беше темно.
Освен тресокот на вратата, не успеа да слушне друго ништо. Следниот момент веќе беше на земја, колениците и ја уживаа свежината на плочките во ходникот.........
..........Морам да излегувам на спортување, продолжението утре (wave)
 

Viktor k

Староседелец
4 мај 2012
827
537
1,103
34
Скопје
Ај јас ќе напишам една лична малку постара случка се надевам ќе ви се допадне :)

Новогодишна еуфорија , а јас договорен со девојка која одамна ја меркав ух праевме некој муабет по скајп за секс и рече незнам за нова година се е можно ќе те пречекам со специјален поклон! Ме излудуваше таа помисла дека ме чека и тоа за “специјален поклон“! Се спремив се дотерав се скоцкав ко да ќе одам на избор за убавина... Стасав кај неа дојде во колта и ми рече бирај скаш има тука едно збутано паркингче или Водно! Уште кога го спомна Водно знаев дека вечерта е спремна за секс , смирено само реков ајде ќе одиме прво тука па ако нема таму место ќе возам накај Водно. Се паркиравме таа почна нежно да ме милува а јас почнав да ја бакнувам ми ја зеде раката и ја стави на нејзините гради ух колку беше добро чуството! Ја спушти нејзината рака кај мене и почна да ми ги соблекува фармерките. Ја успорив малку ја превзедов во мои раце и почнав неа да ја соблекувам ух имаше прекрасни гради почнав да ги лижам брадавиците и тргнав со раката накај вангината таа подзастана за миг се соблече и ми дозволи да ја задоволувам и ставив еден прст уживаше па и ставив уште едн прст ух ја доведов до ниво на експлозија , а јас бев нафрлен на нејзините гради и уживав. Тогаш таа рече сега јас ќе се погрижам за тебе и ми даде орално задоволство ух неможев да издржам неочекувано свршив ... Си реков е го упропастив моментот а таа само се насмевна и рече требаше да ме предупредиш :) Ајде да се префрлиме на задно седиште за да ни биде поудобно предложи таа. Прифатив секако се галевме а таа вели скаш ли да имаме секс ух јас горев веќе од желба да се случи тоа и дадов потврден одговор ствавивме кондом и ја качив врз мене а таа уживаше исто колку и јас и се гледаше во лицето и по звуците кој ги произведуваше.. Свршивме и двајцата се галевме малку и отидовме на плоштад колку да доживме нешто од новата година...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Elena and FallenAngel

FallenAngel

Староседелец
5 декември 2012
601
402
1,073
Eupen
Се случи пред неколку дена. Вторникот вечерта. Како оттогаш да поминал еден месец. Немам дупки во памтењето, скоро и да не пиев, повеќе се временски криви – моменти траеја со часови, цели денови, потоа бордо темнина со мирис на омекнувач и секс. Уште ја осеќам, до толку ми беше досадно.
Забавата заврши доцна, околу 3. Вечна седенка со вечните лица, досадни. Останавме со Ана и Станка, тројцата, почнаа повторно да го тупат по којзнае кај пат слабостите и глупостите на „другите“. Кончено осетив малку тишина, и двете ги подмешнуваа чашите, небаре вежбаат ватерполо со мушички. Ана пак закука како никој не ја сака. Стана да си оди, а мене ме мрзеше со прст да мрднам дека надвор ладно, а знаев дека оваа ќе ме тера да и помагам да раскрева, па палев цигара една за друга, чекав да и се приспие да не се малтретирам и да си одам. Стално праам така. Стандард финта.
А оваа гускава, си мисли којзнае која е, се понаша ко задња фригидна кучка. У последно време, стално ми го тупи со некои лични ствари, ко некој тоа да го занима!!

Конечно! Ја фати дремка!

-Доаѓај долу, ми треба гушкање, - ми вика.
„Кај ме најде ма!“ Ја погледнав остро, и во себе си искоментирав „дерле едно, на шо ти личам ја ма?!“. Туку ај, да не мрчи, седнав и ја тупнав раката на неа, едвај некако.
Таман мислев заспа, кога она:
-Ај чешкај ме малку, те моолам, - У пичку матер, полигав тон не можеше да извади! Требаше да си одам со онаа рошавата прееска...
И така, лежам ја, си мислам шо има за утре на дневен ред, коа одеднаш оваа глупачава ме фаќа за к*р. „Што кој к*р!?“ – си викам, а во исто време оваа веќе ми се качува. Оваа сериозно мисли дека ми се дига на неа...Туку ај. Ако ова е цената што треба да ја платам да ја мавнам од мене...
-Што правиш? – и викам.

Почна да се понаша ко идијот, ваљда дека пијана, па почна да ми вдишува под мишкава запотена. Фати да ме лапа, здивот и смрдеше па морав да се тргнам и да ја бацувам по врат и тие шо мисли дека и се цицки. Тапа секс. Порано мислев дека ја бива...се лажев.

Свршив, се облеков, си отидов. Не знам таа дали сврши. Ме боли дали сврши!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Anakin

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,352
3,849
1,153
Сакате еротика? Добро...
Само се замолуваат луѓето со слабо срце, да не продолжуваат да читаат надолу :)

Таа вечер дојдов во мојата куќичка многу доцна. Малку недостигаше да почне да се зазори. А беше зима. Значи сум го пречекорил прагот некаде по пет часот изутрина. Се обидов да се пробијам до спалната соба најбезшумно што можам. И успеав. Ми требаа речиси три минути да направам скромни десетина чекори, но се исплатеше. Таа не ме почуствува кога ја отворив вратата, ниту пак кога ги извадив сите гнасни партали од мене. Незнам кој ѓавол ме натера да погледнам во неа додека легнував. Беше стуткана како фетусот во мајчинската утроба. Косата и’ го беше прекрила сето лиценце, но поставеноста на рачињата доволно и’ ги истакнуваше јадрите гради кои без срам се покажуваа низ тенкото бело маиче. Повторно безшумно се пробив до неа и почнав борба со разбеснетите прамени од нејзината црна косичка. Устето го беше подотворила во обид да зема воздух. Посакав да ја разбудам и да се впијам во неа како никогаш до сега. Тоа и го сторив.
Ја споив едната дланка со нејзиниот задник и ја стиснав. Незнам од каде излезе таа сила во мене, како да беше тоа дланка на ѕвер, а не на човек. Не успеав да ја разбудам. Само ја смени положбата и продолжи да спие. Сега беше со грбот свртена на моја страна. Се насмевнав како куче што се смешка кога пред него има коска со месо. Се „слизнав“ до нејзиниот задник и загризав.
Вресна!! Рипна од креветот и уплашено гледаше наоколу. Со брзина на светлината веќе бев над неа, цврсто држејќи и ги рацете да не прета.
- Дали си ти нормален?!
- Кој може да остане нормален покрај тебе? - се насевнав. Ми се допаѓаше нејзината лутина.
- Од памет ме извади!
- Знам, оддамна тоа! - продолжував да се смешкам.
- Што сакаш?!
- Зар не е очигледно?
Се насмевна и таа. Ја крена главата колку што можеше и ми ги бакна усните. Потоа ме гризна - Ова е за да ти вратам. И’ ги ослободив рацете и продолжив да ја бакнувам. Ја бакнував во вратот, додека раката ја ставив под маичката и како истражувач со дланките трагав по градите. Ме сврти под неа и се исправи. Си ја соблече маичката и ја фрли - Не ни е потреба, нели?
Стоеше така исправена и длабките и шетаа по мојот стомак. Не сакав да се помрднам. Ја гледав и молчев. Се наведна и ми го бакна папокот, раката ја „шупи“ во боксерките. Тогаш прозборев - И тие не се потребни.
- Имаш право - ми рече и турна.
Замижав. Чуствував како ми го дрка, и ја отворив устата. Издришував силно од задоволството кое ми го причинуваа нејзините меки и топли усни врз него. Чувствував како се здрвува се’ повеќе при секоја повторна средба со внатрешноста на нејзините усни. Посакав да ја гледам. Ги отворив очите, со двете дланки и ја зафатив косичката и ја гледав. Органите ми се превртуваа што од страст што од уживање. Ја оставив да си игра со него. Да се обидува да ја задржи неговата форма како да лиже сладолед, но не издржав уште долго.
Молскавично и ги зафатив дланките и ја подигнав нагоре. Ја превртев под мене и започнав детален преглед на нејзиното тело. Почнав од вратот. Секој милиметар мораше да биде детално разгледан. Навлажнување, бакнување, па гризнување. Со тоа темпо стигнав до Божјите одаи. И’ ги раширив бедрата и уживав во таа ливага и топла одаја како да не сум ја видел претходно.
Слушав како збифта и се обидува да не биде гласна. Тоа уште толку ме провоцираше и одлучив да не се откажам додека не ја слушнам да грми. Целта ја постигнав и со победничка насмевка го извадив прстот и јазикот од одаите. Седнав на креветот и причекав и таа да седне на мене. Трите секунди кои ги минав во исчекување се исплатеа. Ги обври нозете околу мојата половина, главата ја лоцира во мојот врат и го отпочна својот дел во кој е најдобра. Играше забавен Bally dance со него во неа. И’ ги шмокав брадавиците ги чуствував нејзините нокти во мојот грб и чуствував како да ќе експлодирам секој миг. Очигледно и таа си имаше поставено цел до тоа да ме доведе. Експлодирав. Во неа. Заедно со неа.
Уморно се отпуштив на перницата и го почуствував нејзиното присуство на моите гради. Се смешкаше и ме гледаше во очи.
- Прекрасно - изговорив. Таа само кимна со главата и продолжи да се смешка.
- Што сакаш? - ја прашав.
- Зар не е очигледно??
 

Solstice

Nujabes
28 август 2012
1,406
1,537
1,133
31
Taа вечер решија да го напуштат друштвото малку порано и се вратија во апартманот. И добро знаеја зошто.
Се потпреа на секој ѕид,разменувајќи бакнежи и допири дур да стасаат до креветот. Ја крена во раце,држејќи ја за задникот,додека нејзините долги нозе се обвиваа околу неговата половина како змии околу плен.
Но неговото машко его ја сакаше контролата. Ја фрли на креветот,нејзината маичка беше соблечена,нејзините раце го откопчуваа прслукот додека тој со бакнежи поминуваше по нејзиното стомаче,одејќи надолу. Ја крена главата,се задлабочи во нејзините очи со дрзок поглед,ги гризна гаќичките и почна да ги соблекува од неа. Во нејзината глава тој беше веќе длабоко во неа,но тој сакаше да си игра. Ги фрли на страна гаќичките,и поминувајќи со неговите силни раце по нејзините бутови,се доближи до нејзиното меѓуножје,и со истиот поглед го стави врвот на јазикот на нејзиниот клиторис. Вешто го движеше,со повремени бакнежи и нежни грицкања веќе ја "разработи". Taa го фати за коса и го повлече подлабоко,но тој како да даваше отпор,што очигледно ја возбудуваше.
-Стани - и рече.
-"Што сега?"
-Сакам да те врзам за столот.
-"Ти нормален си?!" - рече наводно налутено,но со задоволна насмевка.
-Ти што мислиш?
Седна на столот без понатамошно противење. Тој немаше лисици,па мораше да импровизира со едно подебело јаже кое беше оставено во апартманот од незнаен јунак. И ги врза рацете позади,доволно цврсто за да и ја сопре циркулацијата во дланките.
Се врати на меѓуножјето,овој пат беше див и жеден. Со јазикот проаѓаше од горе до долу,менувајќи го темпото,одејќи подлабоко,зјапајќи ја цинично во очите,со поглед што беше јасен,"Моја си!".
Taa мижеше,пробувајќи да ги мрдне веќе здрвените дланки,сакаше да го фати за коса и да го повлече,но не можеше. Наместо тоа,нејзините стапала на неговиот грб го туркаа накај нејзината вагина која веќе го имаше навлажнето целиот стол. Таа воздивнуваше,беше се погласна и погласна!
-Лижи ме,лижи ме,да,стави го јазикот внатре,ааххх!! - извикуваше таа во екстаза. Нејзините мускули почнаа да се грчат,почна да чувствува жештина по целото тело,сакаше да ја трие од неговите усни,го сакаше неговиот јазик длабоко во неа...
Тој престана! Стана,се поттргна,ги соблече панталоните и почна да мастурбира! Не и се веруваше!
-Враќај се ваму и продолжи го тоа што го почна.
Немаше одговор,неговиот злобен поглед ја вкочануваше а сликата што ја имаше пред себе ја излудуваше.
-"Што правиш,по ѓаволите?!" - извика таа.
-Уживам - рече тој низ воздишка,додека со поглед го проаѓаше целото нејзино тело мастурбирајќи.
-"Пушти ме,одврзи ме!"
-Кога јас ќе кажам.
-"Доаѓај ваму,кучкин сине!"
-Не сакам.
Таа почна уште толку да се возбудува. Гореше со невидена страст,никогаш не почувствувала толкава желба да биде изебана на таков дури курвински начин!
Тој го почувствува тоа. И се приближи,ја бакна страстно,ја одврза.
Таа го бутна со сета сила на кревет. Го грабна неговиот веќе тврд пенис и го наседна силно. Ги стави рацете на неговите гради,и почна силно да го јава,мрдајќи ги нејзините колкови во кружно движење,а тој уживаше! Ја фати за нејзините растресени гради и почна да ја набива многу силно! Веќе беа готови да свршат....
Одеднаш се чу тап тресок на врата. Се сепнаа и погледнаа кон вратата,на која со исплашен поглед стоеше нивната другарка.
-Ах,извинете,ве прекинав... -рече со мирен тон,но со никакво каење за нејзиното ненадејно гостување.
На неа и светнаа очите. Доби идеја! Стана од него,се насмевна и му рече:
-Седни на столчето. Каде го остави јажето?...
 

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,352
3,849
1,153
Ај уште една мала доза на Еротика :)

Таа вечер читав интересни содржини по целиов интернет. Прочитав се’. Од кој умрел, до тоа кој се родил. Седев со часови. Речиси заборавив дека постои жив свет околу мене. Погледнав во десниот долен ќош од мониторот и заебележав дека е веќе два часот по полноќ. „Веќе е лута“ - помислив, но продолжив со читањето. Таа помисла, како телепатски да ја довика до мене. Како фурија се втурна во собата го исклучи компијутерот со еден едноставен и често употреблив потек - го извади кабелот од штекер. Се доближи до мене ме залажа дека ќе ме бакне но таа само ме потегна за маичка и ме наведе да се подигнам од столот.
Нејзината власт веќе беше уништена. Веќе бев две глави повисок од неа и само се смешкаше гледајќи нагоре. Ја подигнав во раце, а таа вешто ме опаша со нозете околу половината, а со ладните дланки ми го обви вратот. Ја гледав во очи и се смешкав. Беше прекрасна. М, не. Прекрасна е мал збор. Совршена. Како да прочита што пишува во моите очи, го прифати комплиментот со насмевка ми ги погали усните со прст, ми дозволи да го бакнам и гризнам, а потоа ме бакна.
Нејзината нежност во мене разбуди ѕвер. Ја фрлив на креветот и набрзина извадив се’ од мене. Побрзав кон неа, и со брзина на светлината се ослободував од секакво материјалче од неа. Како и секогаш имав проблем со градникот(го мразам оној нејзин градник што се закопчува меѓу градите) „Ќе ми помогнеш ли?“ - ја замолив по неколкуте неуспешни обиди. Кимна со главата. Го извади градникот и го искористи него за да ме доближи до неа и да ме бакне. Јас шетајќи со рацете од стомакот нагоре се сретнав со градите, па посакав да си играм со нив. Ја наполнив дланката со нејзината лева града ја бакнав, лижнав, шмокнав. Другата рака ја симнав во меѓуножјето. Чуствував како почнува да трепери, и веќе немаше баланс во нејзиното дишење, неартикулираните звуци кои ги испушташе ме возбудуваа се’ повеќе. Се симнав во меѓуножјето и уживав во друштво со клиторисот.
Ненадејно дојде излив на сила во мене и неконтролирајќи се, се подигнав, ја фатив за половината и како да е пердув ја натерав да стане заедно со мене, ја кренав во раце и ја седнав на бирото. Влегов меѓу нејзините раширени ноџиња. Влегував се’ подлабоко и секое влегување во мене предизвикуваше нова бура на емоции, набрзо веќе немав контрола за темпото со кое влегував. Ги слушав нејзините крици ги чуствував нејзините нокти зариени во мојот грб, и ги чуствував моите заби како продираат се подлабоко во нејзиниот врат.
Ненадејно ме турна од себе. Ја гледав малку чудно незнаејќи што сака. Ја отворив устата со намера да прашам каде згрешив, но ми ја затвори со прст и клекна пред мене. Го зеде и гледајќи ме во очи правеше урнебес со него.
Како и секогаш успеа да го извади максимумот од мене, и од себе.