Ваши еротски колумни

Prashina

Староседелец
28 јуни 2013
1,330
3,019
1,133
Ќе се обидам да ја напишам првата еротска колумна. Со среќа да ми е!


Таа ги имаше поминато четриесетите години. Не беше ниту млада, ниту стара. Нејзиното деколте мамеше погледи. Беше свесна за тоа. Широката насмевка и невообичаената срамежливост ја правеше необична. Некој понекогаш ќе забележеше дека безобразно се смее, а всушност таа смеа само ја сокриваше тагата.
Тој беше млад човек кој едвај ги имаше поминато триесетите години.
Зборуваа долго. На почетокот ја персираше, а таа се смееше гласно. Потоа неговиот поглед се задржуваше на нејзините дојки кои беа цврсто стегнати , но брадавките се оцртуваа под тенката блуза. Таа го погледна и не можеше да верува како зјапа во нејзиното деколте. Се насмевна и полека се навали кон него за да му дошепне нешто сосема неважно. Се припи со предниот дел од телото толку колку да ги почувствува.
Тој збесна, и ја зграпчи ставајќи ги своите усни на нејзините, од прво нежно вкусувајќи ги, за потоа да го стави својот месест јазик длабоко до грлото. Таа за момент снема воздух, и се заврте во главата, како струја да помина низ неа. Се збуни, не очекуваше. Ја почувствува неговата машкост како пулсира на нејзиниот стомак. Не очекуваше дека едно момче може вака да реагира на неа. Се обиде да се оттргне, но неговата прегратка беше цврста, а јазиците се преплетуваа.
Одамна немаше почувствувано таква страст и се засрами. Не можеше да му погледне во очи. Оддеднаш спонтано се спушти надолу, му ги откопча панталоните
и гладно го стави неговиот пенис во уста. Со јазикот поминуваше на врвот и околу, диво движејќи со раката горе долу. Имаше најсладок вкус од се што имаше вкусено дотогаш. Не се отргна се додека телесната течност не се разлеја од нејзините усни. Фонтаната на животот бликна.
Звукот на неговите воздишки ја возбудуваа. Нејзиното меѓуножје беше мокро.Како да беше во пубертет и за прв пат со маж.
Тој ја пикна својата рака во нејзините пантолони, се насмеа задоволно. За момент беше гола. Ја галеше по целото тело нежно, гледајќи ја во лице. Таа не се осмелуваше да го погледне. Нежно ја заврте и со машкоста ја плескаше по газето, а со неговите раце и ги милуваше градите кои прелеваа од дланките , цврсто притискајќи ги. Во својот живот немаше видено поголеми гради, освен во филмовите за возрасни.
Дали те боли?-праша.
Не -одговори кратко.
Влегуваше во нејзината вагина нежно ,за потоа неговите движења ритмички се забрзуваа со брзината на нејзините воздишки. И го чувствуваше срцето како забрзано бие.Телото и трепереше, свршуваше неколку пати. Потоа телата им се преплетоа како да се вечни љубовници. Ја бакнуваше по тилот, спуштајќи се по грбот, нежно со врвот од јазикот. Таа се сврте . Нејзините гради беа се што во моментот тој гледаше. Насмевката и искри во очите кажуваа се. Таа го зема во раце и го стави на местото на женските копнежи. Движењето на карлицата измами крик. Ја излудуваше до лудило . Мирисот на неговото телото, допирот,неговите усни на нејзината кожа ја доведуваше во безтежинска состојба. Лебдееше. Два света се споија во вечноста.
Нејзиниот поглед одлута во далечина.
Што е?-рече.
Ништо. Мислиш ли дека ова е нормално?-прошепоти таа.
Убаво ми е- одговори одлучно.
Стара сум, не те заслужувам-изусти.
Молчи,јас знам што ми треба и што правам- процеди низ заби.
Тој ја обвитка со неговото јадро машко тело. Таа се свитка во позиција на фетус и заспа со насмевка и мир на новородено.
 
Последна промена:

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
4,725
5,266
1,183
Disco
Тоа беше страст која не може да се контролира.
Петре беше сиот во занес, во бунило, како тифусар од февруарскиот поход, единствено што знаеше е да се упати кон објектот каде што живееше субјектот на неговиот копнеж. Стигнувајќи таму Петре не губеше време на несериозни нешта како предигри и слични ватиканско-масонски завери чија цел е да се исквари нашата младина. Не! Тој беше балкански маж, влакнест и масивен со вишок тестостерон и незаситен нагон.
Неговиот дигнат к*р со леснотија навлезе во топлата и влажна внатрешност на горенаведениот субјект. Петре ебеше како да е норма, напред-назад, лево-десно, растураше и испушташе крици, се потеше и грофташе а таа....... таа само нежно мекаше. Ружица - Ружа, четвороножната љубов Петрева.
МееЕееееееее.
 
  • Like
Реакции: Хоуп*

Viktor k

Староседелец
4 мај 2012
818
535
1,103
30
Скопје
Се немавме видено речиси цел месец изгорев по неа! Конечно успеавме да се видиме дотрча кон мене силно ја гушнав и почнав страсно да ја бакнувам додека рацете го галеа нејзиниот задник. Ајде да одиме сакам да те имам и реков , а таа само се насмеа. Се сместивме конечно кај нејзе дома и таа почна да изведува стриптиз ме запали потполно! Нечекав ни миг ја повлеков кон мене ја спуштив раката кон нејзината вагина која целосно беше влажна. Стави го неможам да чекам повеќе додаде таа и се впуштивме во диви секс игри додека паѓаше ноќта нежно.
 

violetmoon

Модератор
Член на администрација
11 декември 2012
2,658
5,737
1,153
Веќе некое време се возеа во автомобилот барајќи погодно местенце каде би се паркирале.Во него одекнуваа звуците на Chris Rea i Barry White наизменично.
Не зборуваа многу,само погледи разменуваа,тие беа и повеќе од доволни.Набргу забележаа едно тивко,убаво парче рај,опкружено со дрвја и зеленило.
Совршено-рекоа и двајцата смешкајќи се.
Излегоа од автомобилот и веднаш ги опи некој мирис на цвеќе и пролет,помешана со љубов.
Додека зборуваа,држејќи се за раце ,полека чекореа и одвреме -навреме си подаруваа по некој бакнеж.
Тој се загледуваше во нејзините голи,примамливи нозе и облини кои ги оцртуваше фустанчето што го носеше.
Прекрасна е-си помисли и продолжи да чекори прегрнувајќи ја силно.
Застанаа до едно дрво и таа ги обеси нејзните раце околу неговиот врат и го прегрна силно.Ја обожаваше неговата прегратка,беше толку топла.
Кога се отргна малку,се погледнаа во очи.Гореа,гореа и двајцата.Се посакуваа до лудило.Таа го посакуваше.
А тој како да и ги прочита мислите ги спушти неговите усни врз нејзините во еден долг бакнеж,од кој возбудата уште повеќе растеше.
Со рацете полека почна да и го крева фустанчето и да ја гали по газето и бутовите.Како што наближуваше кон меѓуножјето,го чувствуваше и нејзиното забрзано дишење и забрзан пулс.Почна да ја гали по гаќичките кои веќе беа мокри од нејзината влажна вагина.
А тоа уште толку го палеше.Не чекаше долго,ја пикна внатре раката и почна да шара со прстите,а таа испушташе воздишки од страст.
Забрзуваше се повеќе додека не го почувствува грчењето на нејзиното тело,и вагиналните сокови на своите раце.Воздивна гласно.
Таа продолжи да го бакнува по вратот,додека со рацете ги откопчуваше неговите фармерки.Му го извади неговиот убав и тврд пенис,кој одвај чекаше да го земе,и почна да го гали.Го милуваше,го дркаше на моменти посилно,а потоа намалуваше и стануваше нежна.
Почна да се спушта надолу,а тој знаеше што следува.И таа знаеше дека го обожава тоа.Го дркаше со раката додека со јазикот си поигруваше со него,а тој пак си поигруваше во нејзината уста.Уживаше гледајќи го неговиот блажен и занесен израз во моментите на страст.
Наеднаш ја крена,ја сврте со грбот кон него и влезе во неа.Беа едно,беа се.
Продолжи уште некое време така,додека со раката и го дразнеше клиторисот,тоа место кое ја водеше до рајот и назад кога го допираше.
Уживаше и таа,ама се сврте и му рече-крени ме.Не требаше да повторува,тој ја зема со своите раце,а таа го обвитка со нејзините нозе околу половината.Беше во неа,влегуваше и излегуваше,а таа го гребеше по грбот со нејзините долги нокти и нежно го грицкаше по вратот,увото..
Тој ја бакнуваше по градите,и ги лижеше брадавиците,по малку и грубо гризнуваше,а таа тоа го сакаше.
Забрзуваа,се погласни им станувааа воздишките,а погледите дивјачки.Наеднаш се споија и запре се.Се испомешаа телесните течности.
Се прегрнуваа уште долго,додека не дојдоа до автомобилот.Влегоа внатре,пак почна Бери во позадина.
Се сврте таа накај него и прошепоти-те сакам.
Се насмевна тој и одговори-знам маче,и јас тебе.
 
Последна промена:

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,683
3,863
1,183
Седеа на предно седиште у кола. Типката го погледна и му ја шлапна една. Типот се ококори ко нездрав и и рече
- Шо ти е мури шо си се размавала ?
Она уште еднаш го шлапна и виа и рече
- ее сеа мама ти а еба
А легна на тоа предното седиште, го спуштија малце, типот а залапа ѓоа женско да нема видено, и го начука јазикот до гркланот, ваа почна да се даве и виа и рече - сеа да вијш како е, ти како знајш да ме шлапаш сеа ја ќе те задавам.
Зема и сокина се шо носеше на неа, а поизгледа малце и и рече-Еми ај да ти го бапнам еднаш два пати.
И така се раскецаа на тоа предното седиште, завршија се деси шо се деси .. и ваа типката му рече-Добро беше, а виа ма иди у курац бе.

И си испадна од колата.
 

Glorija

Староседелец
11 ноември 2013
28
37
1,023
41
...Се разбуди два часа по полноќ. Го зема телефонот и напиша-Те посакувам ,сакам ноќва да дивеам со тебе.
Не очекуваше одговор.Влезе да се истушира за да ја олади страста која дивееше во неа. Завиткана во бањарка погледна кон мобилниот. Имаше порака-Дојди, земи ме ако сакаш.
Набрзина се облече, му прати уште една порака да ја чека за 15 минути пред зграда. Возеше како луда низ пустите улици. Тој беше на спротивната страна од градот. Веќе ја чекаше. Неговите очи сјаеа на полната месечина.
Кај си несреќо моја-ја поздрави. Како излезе, што кажа?
Таа се насмеа ѓаволесто и одговори-Службено, хитно ме бараат.Народот повикува.
А ти?-му возврати на прашањeтo.
Исто. Во лагите сме исти. Само мајка ми се загрижи зашто ноќва имам повеќе вино во себе. Вози било каде-и нареди..
Таа послушно возеше додека ја милуваше по вратот.Дојдоа до старата куќа. Куќата на љубовта. Полека ја отворија железната врата. Кучињата лаеја од околните дворови. Се мушнаа како крадци. Мирисаше на мувла и лаванда помешано со застоен воздух.
Таа ги запали свеќите, го донесе виното кое го оставија недопиено од последната средба. Тој пушти некоја плоча од Пинк Флојд на стариот грамофон.
Ја турна на креветот и и ги скина гаќичките во еден потег. Ја зари главата во нејзиното меѓуножје играјќи со јазикот со клиторисот. Го лижеше, шмукаше, грицкаше,, додека таа вриштеше од страст. Имаше вкус на диња. Потоа влезе во неа. Нејзината вагина ја чувствуваше како наизменично се стега. Го обожуваше чувството кое го имаше кога таа потполно му се предаваше,безгранично, безрезервно,,владееше со неа.. Се губеше во него, имаше забеган поглед. Плачеше и се смееше во исто време. Веќе беше пијан кога ја зграпчи за косата и и ја турна главата доле,набивајќи го пенисот до грлото. Колку гладно го прими, не можеше да верува на очите! Нејзините полни усни шетаа по него, со врвот на јазикот поминуваше на најосетливите делови од главичот, го всмукуваше како вакуум..потоа ги употреби рацете и го доведе до ерупција. Прскаше насекаде по нејзината фаца. Тој стенкаше од задоволство.
Несреќо моја-процеди низ заби.
Ја гушна цврсто како што само тој знаеше.
Во темнината два пара очи солзеа.
Зората зазоруваше.Небото добиваше портокалова боја.Таа го љубеше по целото тело. Од прстите на стопалата, препоните, стомакот,брадавиците,вратот , лицето, очите, челото, рацете. Од бакнежите имаше ерекција.
Што правиш? Облекувај се -рече.Со тебе нема крај. И крајот и почетокот е во тебе.
Само очите твои душата ми ја полнат-таа прошепоти.
Двајцата се изгубија во зората како ништо да не се случило.
 
Последна промена:

Onkel

Староседелец
14 мај 2014
77
82
1,028
Веќе неколку дена си велам ке напишам и ја некоја еротска колумна, само мислам дека ке бидам премногу перверзен :D
Па сите сме такви во реалниот живот, нели?

...Tаа беше прекрасна госпоѓа,имаше нешто таинствено и грациозно во нејзиниот поглед.Боите од виножитото се преливаа во крупните нашминкани очи, косата и беше долга до половината,прекрасна во секој поглед.Седеше со скрстени нозе, гледајки во ѕидниот часовник во чекалната во ординацијата.Се погледна во огледалото кое беше прево пред неа.Сфати дека беше премногу провокативно облечена за на лекар, но доцна.Нејзините скрстени долги нозе беа една еротска фигура за сечие око.Краткото мини и црните хулахопки беа упадливи и премногу провоцираа.Се поднамести, сакаше да изгледа поозбилно,поскромно, но сепак беше задоволно од својот изглед, од својата убавина, од својата еротичност.Така чекајки се подзамисли за последниот нејзин одснос со мажот и.Почусвува вибрации во стомачето, ерупција од убава енергија и пламна во градите,длабоко воздивна и ги гризна своите сочни црвени уста.Знаеше дека има провокативни усни, секој би сакал да и ги гризне, да ги почуствува...

- Госпоѓа Михајловска,ке Ве молам да влезете, дада слободно!
Длабок машки глас и го прекина онаа чуство кога самите со себе си водиме љубов, со нашите емоции, фантази, чуства. Таа не ни забележа дека вратата била подотворена и дека сепак некој би можел скришно да ја посматра нејзината природна убавина
Стана и тргна кон вратата, високите подпетици тропаа во еден провокативен ритам, таа имаше манекенски од, таа беше величенствена убавица, вистински секс симбол.Од како го здогледа младиот доктор, кој беше црн и згоден фраер седнат на фотељата и гледаше во својот компјутер, знаеше дека нешто ке се деси, нешто што никогаш во животот не го направила.Да, таа никогаш не го изневери својот маж,воопшто немаше спиено со друг маж.Таа го сакаше него, но сепак...
Провокативниот изглед и еротичните мисли што ја опседнаа до пред некој момент, ја натераа да помисли на нешто забрането, на нешто перверзно и нешто што се косеше со брачната љубов. Да таа сакаше да се изебе со докторот сега и тука, на неговата радна маса.Си помисли сега или никогаш. Одлучно се фрли кон него, тој се изненади и се подкрена. Таа веќе го зграпчи за белото палто,ја стави раката на неговиот врат и го турна јако кон себе.Проговори...
- е*и ме, е*и ме сега, сакам веднаш, сакам јако да ме грабнеш и да си поиграш со моето тело, сакам да сум твоја робиња!!!
Дпокторот изненаден и возбуден, првин незнаеше што како, но ваква прилика ретко кој испушта, ваква убавица не смее да се остави да гори сама во пламен.Знаеше дека ке горат заедно, макар и во пеколот заради ваквата постапка, но се реши да ја грабне и да ја усреќи како никогаш до сега,да се задоволи самиот најдобро во животот.Ја разграба целата со своите вешти раце, не знаеше од каде да почне, кој нејзин дел попрво да го истиска, да го згмечи и гали, да го гризне и лижне. Се сакаше, ама баш се.Ја грабна и ја фрли на кожната фотеља десно до ѕидот,ја пикна главата во минито, ја гризеше и лижеше за нозете,ја шмукаше нејзината врела вагина преку црната танга.Ги пикна и двете раце во минито, го подкрена и и ги соблече хулахопките,гаќичките.Беше ненаситен, сакаше целата да ја вдиши, да ја испие, да ја излиже. Таа го скубеше и ги ширеше ноезете, очите и беа полуотворени, силно си ги гризеше усните.Беше премногу возбудена од самата ситуација,таа беше во туѓи раце, таа беше робинка на непознат човек, таа сакаше бескрајно да се опушти,сакаше се да проба,баш се.Од само едно лижење таа сврши како никогаш до сега, најјако и најеруптивно.Испушташе еротски крици испреплеткани со тивко напалено стенкање. Сакаше уште, сакаше да го осети внатре, во уста, во вагината, во аналниот отвор...
Докторот се крена кон нејзиното преубаво лице, и ги изгриза усните, вратот,ја лижеше позади уфцето, и ја спушти кошулата и светнаа нејзините сочни гради.Таа го галеше по целото тело, му ја фати машкоста преку панталоните, сакаше што побргу да го извади и да го стави во уста цел, да ги излиже незаситно, дивјачки да го разлигави, да го ушмука. Тоа и го стори. Докторот лебдеше во облаци, за миг си помсисли дека сонува, дека не е можно ова што се случува. Таа го гризеше, лижеше целииот негов полов орган,од доле до горе а највеќе го обожаваше врвот,таму јазичето трепереше и се движеше со ненормална брзина, го фаќаше со двете раце, го стискаше јако и му го дркаше додека главчето и беше во устата.
Стана и се натрти. е*и ме јако, е*и ме до крај,сакам да го осетам цел, сакам се.Докторот брзо пенетрираше, со целото свое тело ја удираше во задникот, што побрзо тоа подбро, таа се повеќе и повеќе врескаше,несакаше да се контролира.Ја фаќаше за градите, за косата,потоа го стави прстот на нејзината уста, таа му го лижеше, тој се наведна и и го грицкаше увото.
Потоа ја заврте и ја крена во раце,тогаш беше врвот.Дваицата беа избезумени, во некоја друга димензија, беа во дотогаш невидена и непочуствувана ситуација. Се искинаа од е***е, јако, прејако.Таа повторно свшри, а тој ја држеше за газето цврсто, ја плескаше со едната рака.Потоа ја спушти на колена и и ги наполни устата со спермата, таа беше презадоволна, а тој се тресеше целиот, трепереа и гореа бескрајно.Таа никогаш до сега немаше пробано сперма, никогаш мажот и не и свршич во уста. Ова и беше нешто неверојатно возбудливо и еротично.

Признавам се напалив. Ке падне саботна мастурбација. :sram
 

Змејче

Незапирлива
14 јули 2013
1,193
2,423
1,123
Решив после долго време да напишам некоја колумна...по која можам да ја наречам како и "моја колумна"... :sreken

Таа вечер беа излезени со друштвото. Неговите очи се прикрадуваа кон нејзе. Беше облечена во летно фустанче, од кои и се исцртуваа тенките нозе. Не го тргаше погледот од нејзе. Се случувало да им се сретнат погледите. Знаеа дека и двајцата се посакуваа. Веќе помина 01 часот по полноќ, време е да си отидат сите на своја страна. Двајцата останаа и решија да си заминат. Но во колата додека се возеа Тој предложи да одат на друго место, Таа се согласи....Најдоа тивко, темно местенце. Радиото тивко ја свиреше "If I lose myself tonight"....Се погледнаа...Не можеа да издржат и се бакнаа толку страсно што брзо ја привлече кон себе...се галеа, лапаа, грубо ја масираше за едната града, додека она по малку стенкаше и со нејзината рака идеше надоле кај неговиот алат...се оттргнаа за кратко и од кои се погледанаа страсно...се сместија на задното седиште...Таа беше над него....неговите раце шараа низ нејзиното тело, не пропуштајќи ни еден милиметар од нејзината топла кожа...и' го дигна летното фустанче и и го погали задникот...Таа се возбуди додека го бакнуваше, нежно продолжи кон неговиот врат со мали грицкања...Страста во колата се возвишуваше, не можеше да издржи и со мала брзина и ја спушти чупканата танга, додека она му го откопчуваше патентот од фармерките...Тој се помести да ги соблече боксериците и ја повлече нагоре, Таа се исправи малце за да го соблече фустанчето, Тој толку повеќе го возбуди кога виде дека не носеше градник...затоа си помисли зошто нејзиното деколте вечерта толку изгледаше совршено и без градник...со двете раце ја фати за градите и двајцата им се препуштија на заедничките страсти....водеа љубов таа ноќ....прозорците се замаглуваа во колата...таа ноќ беа сами...долго време се знаеа како пријатели...најдобри пријатели...не ни очекуваа дека до овде ќе стигнат...пријателство во љубов....беа потполно отпуштени, немаа ни срам...знаеа дека беа еден за друг...погледите не им се отргнуваа додека Таа го јаваше како никој досега...стенкаа заедно таа вечер...не прозбореа ниеден збор...едноставно уживаа како никогаш досега...потта им се извираше по нивното запалено тело...се помести Таа доле, а Тој ја бакнуваше за градите, додека нејзините нокти диво го гребеа неговиот грб, неговата рака ја милуваше нејзината вагина...."ќе ти ја спобудалам"- и' рече "спобудалија""-му возврати...гласно стенкаше откако сврши....полека Тој забавуваше, а Таа му го зема во раце и почна да го дрка...сврши на нејзиниот стомак како и на градите....двајцата мируваа...телата им беа топли...Тој тивко изусти: "Убаво ми е со тебе","Многу ми е драго што те знам овие години"...Таа ја подигна главата кон него, a Тој продолжи: "Те сакам, мила"...Нежно му возврати со насмевка: "И јас, будалче"...останаа така гушнати таа вечер..
 

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,353
3,846
1,153
Во ритамот на откуцување на сказалката за секунди на часовникот навлегував во неа, не сакав да брзам, сакав мојот „орган“ да ја почувствува потполно топлината на нејзината вагина. Рацете ми се лизгаа од половината, по задникот и бутчињата како што се слизнува коцка мраз по вертикална површина. Усните остваа печат во вратчето, раменцето, рачињата, како вжештен метал. Треперењто на нејзиното тело се претвораше во трепет на моето срце. Секоја нејзина тивка воздишка ме телепортираше во друг магичен свет. Прстите ѝ се плеткаа во мојата коса, „е*и ме“, „е*и ме“ - беше единственото нешто што го кажуваше низ воздишките кои беа сѐ погласни.
Ја погледнав во очи и во погледот го видов сиот универзум, ме убиваат тие зелени очиња од кои како од вруток тече страст. Ја зграпчив за задникот, усните ги приближив до нејзините, таа ја вдишуваше мојата, а јас нејзината душа. Пенетрирањето стана подлабоко, а брзината беше условена од брзото отчукување на моето срцето. Чувствував дека ќе експлодирам, а нејзините крици и ноктите зариени во мојот грб ми кажуваа дека и во нејзиното тело се спрема ерупција.
Се споивме во едно. Дишевме во ист ритам, стенкавме во иста гласовна фреквенција, свршивме во ист дел од секундата и со еднаков шепот ги кажавме зборовите кои во мигот ги почувствуваме најгласно „Те сакам“.
Се отпушти на креветот, перницата си ја стави под себе. Нејзиното голо тело ја осветли цела просторија - лажам, сите темни делови на светот ги облеа блесок благодарение на перфектноста на нејзините бујни гради, кревкоста и мекоста на нејзината свилена кожа.
„Дај ми цигара“ - најпосле ја прекина тишината.
„Но ти не пушиш.“ - ме збуни.
„Знам, ама дај ми“ - неискусно ја запали, но со страст го вдишуваше чадот и гледаше во мене. Се чудам дали има нешто на овој свет што го прави без таа страст... се наведнав, ја бакнав во вратче, ги погалив пупките со врвот на јазикот, па ги стоплив со усните, го бакнав секој милиметар од стомачето, па ги гризнав бедрата, го зарив јазикот во топлото дунденце, си играв како дете со клиторисот, ја пиев секоја капка што ми ја даваше и уживав во секое стенкање што го примав како дрога - ме полудуваше.
Не знам што се случи со цигарата, не знам ни со мене што се случи во наредните минути - не сакав да се одделам од нејзината вагина.
 

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,353
3,846
1,153
:) Асексуални едни. Што е ова сите мирни на форумов. Ме чудите.

Те гледам како полугола шеташ од соба во соба. Ја креваш маичката „несвесно“ и го чешкаш стомакот. „Ме касна комарец“ - објаснуваш. Како да не знам дека сакаш „несвесно“ да ја кренеш маичката за да ти го гледам прекрасниот задник во боксерките што знаеш ме полудуваат.
Те гледам како клекнуваш да ми пеглаш кошула за сабајле, објаснуваш дека на под ти е поладно, ќе побудалиш инаку од жештината. Како да не знам дека само сакаш да полудам по тие прекрасни ноџиња.
Те гледам како замислено гледаш во телевизорот, и го оставаш кафето да се излади, а потоа исто така замислено и без да сакаш, додека го носиш до усните да се напиеш го посипуваш во себе. Како да не знам дека ниту те интересираат турските серии, ниту сакаш да пиеш ладно кафе, како да не знам дека само сакаше конечно да се ослободиш на некаков начин од маичката и да бидеш гола пред мене. Да ти ги гледам јадрите дојки и да посакам да ги зграпчам.
А јас, јас стојам и ја вртам книгата страна по страна која не ја читам, туку само скришно те следам и посакувам да те зграпчам, да го зариам јазикот во твојата усна, да те бакнувам додека има воздух во тебе. Посакував да ти ја скинев маичката пред ти да ја соблечеш ти и да ги гризев пупките како што го грицкам сончогледот додека ја „читам“ книгава. Посакувам да те тргнам за коса и да те натерам да клекнеш, ама не за да ми пеглаш кошула, туку за да го земеш во уста и да го лигавиш и примаш сѐ додека не ти потечат солзи по очи. Солзи од оние што сакам да ги гледам на тебе, не од другите. Потоа да те турнам на под, и да се пикнам до твојата п***а, со два прста и јазиков. Да те натерам да пискаш додека те е**м со прсти и додека играм со клиторисот.
Не, не сакам тука да застанам, туку посакувам да те натртам, да ти го плескам задникот со три работи, к*р, мадиња и дланки. Да пенетрирам во тебе грубо, и да не ти дозволувам да ми претнеш од раце. Да те навлекувам на к***в додека ти мешаш во ритамот на стрелките на часовникот.
Не, не сакам тука да свршам, туку посакувам да те земам во раце, да те седнам на масичката каде што до пред малку стоеше филџанот кафе што ти намерно го истури, да ти ги раширам нозете и да ти ги ставам на рамена кај мене. Да влезам во пичката која знам дека моментално ја надминува нормалната телесна топлина од желба за е***е и да не излезам од тебе додека во ист период не прснеме и двајцата.
Да, да, сето тоа го посакувам. Ама нема да ти кажам. Стои си гола, под изговор дека те мрзи да одиш и да земеш друга маичка, ќе те гледам и ќе замислувам втора партија е***е, ама нема да те допрам. Лут ти сум сѐ уште :)