Ваши еротски колумни

cakar_ulav

Староседелец
20 февруари 2012
1,566
1,926
1,133
некаде во длабочините на темнината
Ај не ми се потсмевај така цинички. Јас глава незнам кај ми е од учење она тука на мене.:gjavol:banghead:cenzura
Јас имам едно прашање за тебе
ако немаш време зошто тогаш пишуваш ???
башка ја подржувам Lena за тоа дека лажеш :)
 
  • Like
Реакции: Lena

cakar_ulav

Староседелец
20 февруари 2012
1,566
1,926
1,133
некаде во длабочините на темнината
Да се смени насловот на темата во: "Вашите еротски препукувања".
насловот е добро даден само мислам дека е глупо да се крадат текстови од други напишани
ама ајде да се вратиме на темава.....ајде пишувајте други :)
 

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,353
3,846
1,153
Абе... за карање сите сте олкави, за еротика... Нц, затоа опаѓа наталитетот во државава :)

„Досадно ми е“ - помислив, и молскавично истрчав од дома. Отидов во хотелот што таа најмногу го сака, изнајмив амартман, ја украсив со рози, зедов шампањ, па договорив со еден од келнерите покажувајќи му нејзина слика, кога ќе дојде да ја испрати до апарманот.
И’ пратив порака, да викне некоја другарка да остане со малото, и да дојде со такси во хотелот. Ми пиша дека сум луд, а јас и вратив дека нејзиното тело ме полудува. Поминаа пет минути и добив порака „Доаѓам“. Подоцна дознав дека толку долго сум чекал бидејќи барала другарка слободна да мине цела ноќ чувајќи мал Џамбаз.
По дваесет минути ми стигна друга порака „Што да облечам?“ и’ вратив „Ништо.“и повратна порака не добив. Познавајќи ја, знаев дека е способна да дојде гола, па почнаа морници да ме лазаат по телото. „Како ли ќе го изведе тоа помислив?“
Шетајќи се лево десно низ собата не ни почувствував дека изминале речиси два часа. Пристигнала. Од рецепција ми јавија дека келнер веќе ја насочува кон мене.
Секунда, две, три....пет, десет, петнаесет и вратата се отвори.
Носеше капут затоа што беше зима, црни чизмички со штикла со потпетици кои и’ овозможуваа да биде само неколку центиметри пониска од мене. Келнерот ја затвори вратата зад неа. Ме гледаше во очи, и кога го слушна затворањето на вратата се насмевна. Почна да го откопчува капутот и од внатрешноста „срамежливо“ се покажуваше некој лесен речиси прозирен материјал. Море апла прозирен да ти бил.
Кога го фрли капутот, косата слободно и’ падна на рамениците. Прекрасно.
„Може ли да го соблечам тоа што го носиш? Не ни треба“ - ја прашав додека се движев кон неа.
„Не.“ - како и секогаш а и во се’ го даде последниот збор. Ја подадов раката кон нејзините нозе сакајќи да ја погалам па да ја зграпчам за задникот, ама не. Не ми дозволи. Лоша. Па нели е моја идеата да дојде тука? Што не ми дава да и’ правам што сакам. Почнав да се нервирам, вените ми се истакнаа од напнатост.
„Пушти музика“. - ми нареди. ДВД-то беше до софата па морав квалитетно да се оддалечам од неа, ама се движев чекорејќи наназад само за да можам да ја гледам. Ми се смееше. Не знам дали се смееше затоа што и’ бев сладок, или пак мојата патетична запаленост кон неа изгледаше многу смешно. Не знам, никогаш подоцна не ја прашав.
Пуштив музика, ама на таа фрекфенција одеше некоја бавна музика па само ми мрдна со прстето дека не е тоа што и’ треба. Следната фрекфенција ја погоди. Па кимна со главата „Седни.“ - ми нареди. И потоа следеше...
Што следеше?
А да.
Се губам на моменти затоа што и тогаш се губев во некој луди светови на запаленост, страст, желба, порој. И што уште не...
Во ритамот на музиката ги рашири нозете, па се наведна надолу и со врвот од прстите го допре подот, задникот и’ беше „напрчен“ нагоре. Почна да танцува и да се гали насекаде по телото, ми праќаше бакнежи. Врвката која му забрануваше на „материјалчето“ да се слее по телото и да замине во неповрат ја одврза од под градите и веќе беше гола. Потполно. Ама музиката не запре, играњето уште помалку. Се доближи до мене, седна на масата со раширени нозе, си ги навлажни прстите и ги зари во вагината.
Стоев со ококорени очи и не знаев што да правам. Клекнав на колена сакајќи да заријам и јас барем јазик во таа влажна убавина, ама не. Не ми дозволи, ме турна назад.
Продолжи да лудува, да си ги гали градите, да стенка. Веќе и не ме гледаше во очи, туку главата ја насочи кон плафонот. Фармерките веќе не ми го држеа. Морав да го пуштам и јас на слобода. Пуштајќи го на слобода почнав да го дркам. Тогаш повторно почна да гледа во мене. Си ги оближуваше усните. И не знам што друго правеше.
Знам само дека квалитетно свршивме и двајцата.
Тоа беше почеток на една долга долга долга ноќ надвор од цивилизацијата...
 

Змејче

Незапирлива
14 јули 2013
1,193
2,423
1,123
Беше дожлив ден. Средина на август. Таа седеше сама дома во изнајмениот стан. Гледаше низ прозорецот како луѓето по улицата се брзаа да не се наквасат по дожот...беше тажна...и фалеше некој....тој...и по големата расправија, таа не се чувствуваше виновна, се навраќаше на муабетот со него....кога оддеднаш, некој заѕвоне на вратата. Се сепна од мислите и полека стана и си ги избрша солзите. Кога ја отвори вратата не можеше да поверува дека е тој...на тој што пред малку мислеше...целиот воден од дождот, јакната му беше премногу мокра, воздивнувше од скалите по кои трчаше, иако имаше лифт, но тој не можеше да го чека иако мораше да оди до 3 спрат. Не прозбореа ниеден збор, се гледаа неколку секунди. Полека влезе тој и се приближуваше до нејзе, погледот не го тргаше од неа и додека затвораше вратата позади себе. Ја соблече неговата мокра јакна на подот. Таа не се помрдна, го гледаше тажно, а тој и прозборе: “Прости ми. Прости ми за се’…” Во неговите очи виде нешто...нешто што и самата го сфати што мислеше тој со тие зборови...му пријде, се погледнаа во очи, тој почувствува како она трепери, нежно ја погали за образот, раката ја стави на неговото срце, го почувствува тоа мало чукало во него, нежно ја фати таа нејзина рака и и’ рече: “сеуште чука...и ќе чука секогаш за тебе, малечка..” ја крена главата и го погледна него, полека им се доближуваа усните, и го почувствува здивот кој и трепереше...се трудеа да се бакнат полека, усните им гореа од желба за повеќе и повеќе, почнаа страсно да се бакнуваат...продолжи по неговиот врат кој по малку и го грцкаеше, иако тој воздивнуваше исто и тој почна по вратот да ја бакнува, со едната рака ја фати грубо на нејзиниот задник...додека страста им се подигнуваше, тој ја крена, нејзините нозе ги стави околу неговиот струк, ја однесе до каучот кој се наоѓаше блиску до дневната, нежно ја спушти, ги соблече неговите чевли и почна да ја бакнуава без престан. Неговата рака нежно ја милуваше по телото, поминувајќи на нејзината града која таа почна да стенка од сласт....нејзината рака која му поминуваше низ неговата мокра коса се спушташе полека кај неговиот алат...му го допираше грубо со што тој почна да стенка...нивните бакнежи им се забрзуваа...тој се исправи и ги соблече нејзините долни тренерки...со еден потег она ја соблече нејзината кратка блуза како и тој неговата што беше претходно малку намокрена од дождот...двајцата се лапаа, галеа,се допираа кои страста им вриеше....бакнувајќи ја на вратот таа се повеќе стенкаше додека тој со раката ја погали и доле...и по повлече прслукот со што сакаше да ја погали градата, но и да ја бакнува, помалку да ја грицка...почна да ја гали преку гаќичките нејзината штотуку навлажнета вагина, додека таа му ги набившеа нејзините нокти на неговиот грб...страста веќе не можеше да им додржи...со двете раце и ги соблече гаќичките, го загледа нејзиното голо тело, се навали на нејзе и ја бакна нежно, полека се спушташе доле, стомакот и беше навозбудениот дел, се додека не продолжи уште доле, го бакнуваше клиторисот, со јазкиот експериментираше, рацете и беа на неговата мокра глава, по малку и беа груби, но не можеше да се воздржи и го крена накај нејзе, се залапуваа ко ненормални, додека тој беше на неа, се потруди да ги соблече неговите фармерки, забрза да ги соблече и неговите боксерки што не можеше да издржи и го стави внатре, а таа по малку викна, но сепак почнаа да се лапаат, водеа ист ритам, стенкаа, воздивнуваа и двајцата, допирите се повеќе и повеќе ги возбудуваа...иако помисли дека ќе свршат и двајцата, таа се отргна од него и се стаписа тој, се прашувал каде згрешил...а таа му рече: ”е*и ме од позади, сакам да пробам и така..” тој се насмевна и знаеше што сакаше да каже...му се натрти, тој се навали со неговите гради на нејзиниот грб, ја бакнуваше по рамењата, се наместија комотно и тој почна да и го става во вагината, се ебеа како кучиња...двајцата се возбудуваа, сфатија дека така се повеќе се опуштаа....”е*и ме...е*и ме и не прекинувај!” аххх тие зборови кога ги слушна тој се возбуди како никогаш порано...со едната рака и го масираше клиторисот, со другата грубо и ја стискаше едната града...двајцата стенкаа, си ги слушаа воздишките, дури се залапува безконтролно...двајцата свршија во истовремено, со што тој не прекина, туку продолжи да и ги помилува нејзините гради...надвор уште врнеше...лежеа така голи на каучот, се гледаа и двајцата...го погали по образот и го бакна по носето...се насмевна и тој ја бакна исто...
 

Viktor k

Староседелец
4 мај 2012
818
535
1,103
30
Скопје
Една вечер излезени со друштво. Таа седеше до мене и се доближив и и реков те посакувам! Се насмевна и ми рече што другите би помислиле ако не снема? Баш ме заболе!- и реков. Ја бакнав , а раката ја ставив во меѓуножјето и почнав да ја галам под масата. Полека ме тргна го зеде капутот и рече ајде да прошетаме. Не размислував за неа би направил ама баш се! Искочивме се упативме кон паркингот на темно. Седнавме на дел од оградата , ја земав во прегратките. Почнав да ја бакнувам , а рацете ми преминуваа по нејзиното тело. Ја вовлеков раката во нејзината вагина и ги соблеков гакичките , го извадив пенисот и водевме љубов! Не застанав да ја галам ја раскопчав нејзината кошула и ги лижев нејзините брадавици. Стопирав пред да свршам се избришавме и се упатвме назад кај другарите. На прашањето каде ве снема само реков “ Беше премногу топло мораше малку да прошетаме“.