1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Ваши еротски колумни

Дискусија во форумот 'Колумни' започната од Реми, 3 мај 2012.

 1. Аркантос

  Аркантос Romanticist

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  2,353
  Допаѓања:
  3,846
  A претходното? и тој ти е најдобар другар? Оти очигледно не се од ист автор. Стилот не е ист.
   
 2. FallenAngel

  FallenAngel Староседелец

  Зачленет на:
  5 декември 2012
  Мислења:
  601
  Допаѓања:
  401

  Е арно де. Предходното е од еден ментално болен за секс :)
   
 3. FallenAngel

  FallenAngel Староседелец

  Зачленет на:
  5 декември 2012
  Мислења:
  601
  Допаѓања:
  401


  Како некое куче си ко ќе се нафрлиш
   
 4. Аркантос

  Аркантос Romanticist

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  2,353
  Допаѓања:
  3,846
  Не се нафрлам, немој да лажеш.
  Само сакам да ти кажам дека е време да напишеш своја колумна кога веќе толку ти е мерак да постираш на темава.
  Темата гласи „ваши еротски колумни“ и ми се чини дека твоите постови ги имаат сите особини за да бидат оф-топик мислења.
  Поздрав сега :)
   
  На FallenAngel му/ѝ се допаѓа ова.
 5. FallenAngel

  FallenAngel Староседелец

  Зачленет на:
  5 декември 2012
  Мислења:
  601
  Допаѓања:
  401


  Додека не поминат испитиве немам време за еротика
   
 6. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  Коската е фрлена......

  [​IMG]
   
  На Saladin и Lena им се допаѓа ова.
 7. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,677
  Јас мислам дека
  лажеш:).
  Патолошки дури.
   
  На Anakin, parvati, Redhead и уште 3 други им се допаѓа ова.
 8. FallenAngel

  FallenAngel Староседелец

  Зачленет на:
  5 декември 2012
  Мислења:
  601
  Допаѓања:
  401
  Ај не ми се потсмевај така цинички. Јас глава незнам кај ми е од учење она тука на мене.:gjavol:banghead:cenzura
   
 9. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,677
   
  На Saladin, cakar_ulav, $3Я3|\||)&p&†Y и уште 3 други им се допаѓа ова.
 10. mspasenoski

  mspasenoski Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2013
  Мислења:
  442
  Допаѓања:
  701
  Сексот е како бриџот, ако немаш добар партнер, тогаш треба да имаш добра рака :rofl
   
  На ScorpioNka и Aristokrat им се допаѓа ова.

Сподели: