Ваши еротски колумни

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,353
3,846
1,153
Дејан е мојот најдобар пријател. И тој знае дека ова е копирано овде. Не сакаше да се регистрира па ме замоли мене да го стаам ова :)
A претходното? и тој ти е најдобар другар? Оти очигледно не се од ист автор. Стилот не е ист.
 

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,353
3,846
1,153
Како некое куче си ко ќе се нафрлиш
Не се нафрлам, немој да лажеш.
Само сакам да ти кажам дека е време да напишеш своја колумна кога веќе толку ти е мерак да постираш на темава.
Темата гласи „ваши еротски колумни“ и ми се чини дека твоите постови ги имаат сите особини за да бидат оф-топик мислења.
Поздрав сега :)
 
  • Like
Реакции: FallenAngel

FallenAngel

Староседелец
5 декември 2012
601
401
1,073
Eupen
Не се нафрлам, немој да лажеш.
Само сакам да ти кажам дека е време да напишеш своја колумна кога веќе толку ти е мерак да постираш на темава.
Темата гласи „ваши еротски колумни“ и ми се чини дека твоите постови ги имаат сите особини за да бидат оф-топик мислења.
Поздрав сега :)


Додека не поминат испитиве немам време за еротика