Ваши еротски колумни

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,353
3,846
1,153
Колку шо ми се чини насловот е Вашите еротски колумни, а не копи паст по сајтови .....
Tоа мене не ми го кажувај. Тоа кажувај го на „авторот“ на колумнава. Моите „колумни“ се лично и персонално од мојот ум, ни од сајт ни од книга некоја :)
 
  • Like
Реакции: Lena

monika88

Истакнат Член
1 април 2013
454
645
193
31
Неготино
вечер после свадба
излегов во дискотека,целата средена и скоцкана
а исто и тој -не бев поканета на свадба па замина со своите колеги
мммммммм како само беше дотеран,намирисан-хормоните ми пукаа
сакото му стоеше феноменално-совршено
лудував,се журкав и алкохолот почна да зоврива во мене
завршила и свадбата тој ме пречека и тргнавме накај дома
погледите ни кажуваа многу
тој занесен јас уште позанесена
брзавме накај дома веќе ќе експлодиравме со самата помисла што ќе правиме дома
но зошто тоа да биде дома- ми рече?
поминувавме по едни тесни сокачиња каде во 4 саат наутро за среќа немаше никој
сега да сум ова не би го направила ова-се срамам
просто неможев да одолеам на маж дотеран и среден во костум
и јас не бев ништо поарна,црвена хаљина која повеќе откриваше отколку сокриваше
полека но во ист момент и агресивно почна да ме бакнува
страста се разгоре во нас
почнав од вратот-го бакнував,лижев и гризнував полека
рацете негови веќе беа прошетале по моето разгорено тело
ме влажнеше и ме бакнуваше секаде
се трудев да не испуштам ни глас-тоа уште повеќе не разгори
почна од вратот косата ми ја испреплете целата со своите раце,ме милуваше по градите,ме бакнуваше и збифташе полека
почна темпото да се забрзува кога орално го задоволив после рачната обработка на неговиот орган
ме милуваше по градите додека го задоволував
не остана ни тој должен,ме преврти на земјата која не беше ни најмалку топла и почна да ме бакнува нежно по вратот,градите,стомакот и спуштајќи се надолу до врвот-си играше со мојата интима,добро го правеше тоа
потоа го превртев и ја земав конторлата во свои раце-знам дека ме сакаше таква дива,играв некој танц врз него и на него тоа му се допаѓаше,го забележав тоа во неговите очи
не издржа долго,ме преврте и грубо пенетрираше во мене а нозете мои ја обвиткуваа неговата половина
врвот го доживеавме двајцата-не стигнавме до дома
останавме така уште малку да си полежиме (не ми беше јасно дали некој не видел)-не е ни важно:giggle
фустанот веќе не беше за употреба целиот скинат и извалкан-веќе е минато
задоволни стигнавме дома и бевме молчеливи-на крајот од чинот едно те сакам прозвучи низ тишината а одговор на тоа беше само -и јас тебе многу(inlove)
 

MoonFairy

Староседелец
28 септември 2012
1,277
1,898
1,133
ov
Се случи пред неколку дена. Вторникот вечерта. Како оттогаш да поминал еден месец. Немам дупки во памтењето, скоро и да не пиев, повеќе се временски криви – моменти траеја со часови, цели денови, потоа бордо темнина со мирис на омекнувач и секс. Уште ја осеќам, до толку ми беше досадно.
Забавата заврши доцна, околу 3. Вечна седенка со вечните лица, досадни. Останавме со Ана и Станка, тројцата, почнаа повторно да го тупат по којзнае кај пат слабостите и глупостите на „другите“. Кончено осетив малку тишина, и двете ги подмешнуваа чашите, небаре вежбаат ватерполо со мушички. Ана пак закука како никој не ја сака. Стана да си оди, а мене ме мрзеше со прст да мрднам дека надвор ладно, а знаев дека оваа ќе ме тера да и помагам да раскрева, па палев цигара една за друга, чекав да и се приспие да не се малтретирам и да си одам. Стално праам така. Стандард финта.
А оваа гускава, си мисли којзнае која е, се понаша ко задња фригидна кучка. У последно време, стално ми го тупи со некои лични ствари, ко некој тоа да го занима!!

Конечно! Ја фати дремка!

-Доаѓај долу, ми треба гушкање, - ми вика.
„Кај ме најде ма!“ Ја погледнав остро, и во себе си искоментирав „дерле едно, на шо ти личам ја ма?!“. Туку ај, да не мрчи, седнав и ја тупнав раката на неа, едвај некако.
Таман мислев заспа, кога она:
-Ај чешкај ме малку, те моолам, - У пичку матер, полигав тон не можеше да извади! Требаше да си одам со онаа рошавата прееска...
И така, лежам ја, си мислам шо има за утре на дневен ред, коа одеднаш оваа глупачава ме фаќа за к*р. „Што кој к*р!?“ – си викам, а во исто време оваа веќе ми се качува. Оваа сериозно мисли дека ми се дига на неа...Туку ај. Ако ова е цената што треба да ја платам да ја мавнам од мене...
-Што правиш? – и викам.

Почна да се понаша ко идијот, ваљда дека пијана, па почна да ми вдишува под мишкава запотена. Фати да ме лапа, здивот и смрдеше па морав да се тргнам и да ја бацувам по врат и тие шо мисли дека и се цицки. Тапа секс. Порано мислев дека ја бива...се лажев.

Свршив, се облеков, си отидов. Не знам таа дали сврши. Ме боли дали сврши!
Ако е ова еротика, тогаш јас сум авион...
 

FallenAngel

Староседелец
5 декември 2012
601
401
1,073
Eupen
Кога само би ги затворила очите за момент и се најдеш себе си на топла тропска плажа, веднаш можеш да го слушнеш звукот на брановите и тропскиот ветер врз песокот. Го слушаш и звукот на галебот кој лета веднаш над тебе. И додека ги слушаш овие звуци, твоите очи гледаат во убавото сино небо, а твојата кожа станува почувствителна на енергичните сончеви зраци. Во целост си отворена,..
Да го слушнеш, да го видиш, да го почувствуваш,.. сето ова. Добиваш прекрасно чувство на топлина, удобност и безгрижност во стомакот кое уште повеќе те опушта. Твојата кожа се повеќе се загрева, а преку неа и чувството на удобност се раширува по целото тело,.. вибрирајќи на друга френкфенција,.. создава блескава боја на топлина и ведрина која те опкружува.
Една помисла на мене и дозволуваш звукот на мојот глас да те прегрне како нежни љубовни раце, кои те масираат однадвор и внатре,..


„Те посакувам,.. Посакувам да сме онаа вљубена двојка која оди боса по плажата, држејќи се за дланките на крајот на океанот каде само најдолгите бранови можат да дофатат, скокоткајќи ги нашите стапала. Сакам да погледнам длабоко во твоите очи додека ти гледаш во моите, и преку нив двајцата да ја почувствуваме жештината на страста, да ги почувствуваме нашите срца како чукаат во ист ритам. Но, се воздржуваме до моментот кога чувствата ќе зајакнат до точка кога секаков отпор би бил залуден. Во експлозија на чувства моите мисли длабоко продираат во твојот ум да го залажат твоето внимание, од чиста љубов до сиров животински инстинкт и страст, да не ти преостане ништо друго туку одново и одново да дојдеш до заклучокот дека е потребно да го предадеш сето свое битие на огромната моќ на нашата страст која и двајцата не покосува далеку во светот каде се чувствуваме целосни.“


Сега чувствуваш како овие прекрасни чувства зајакнуваат, со моќ генерирана од она место длабоко во тебе во кое лежи потребата да бидеш допрена и милувана. И сега гориш од желба да го исполниш тоа женствено место со мојата машкост но,.. во време кое јас ќе го одберам.
 
  • Like
Реакции: Mnogo Bitno

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,353
3,846
1,153
Кога само би ги затворила очите за момент и се најдеш себе си на топла тропска плажа, веднаш можеш да го слушнеш звукот на брановите и тропскиот ветер врз песокот. Го слушаш и звукот на галебот кој лета веднаш над тебе. И додека ги слушаш овие звуци, твоите очи гледаат во убавото сино небо, а твојата кожа станува почувствителна на енергичните сончеви зраци. Во целост си отворена,..
Да го слушнеш, да го видиш, да го почувствуваш,.. сето ова. Добиваш прекрасно чувство на топлина, удобност и безгрижност во стомакот кое уште повеќе те опушта. Твојата кожа се повеќе се загрева, а преку неа и чувството на удобност се раширува по целото тело,.. вибрирајќи на друга френкфенција,.. создава блескава боја на топлина и ведрина која те опкружува.
Една помисла на мене и дозволуваш звукот на мојот глас да те прегрне како нежни љубовни раце, кои те масираат однадвор и внатре,..


„Те посакувам,.. Посакувам да сме онаа вљубена двојка која оди боса по плажата, држејќи се за дланките на крајот на океанот каде само најдолгите бранови можат да дофатат, скокоткајќи ги нашите стапала. Сакам да погледнам длабоко во твоите очи додека ти гледаш во моите, и преку нив двајцата да ја почувствуваме жештината на страста, да ги почувствуваме нашите срца како чукаат во ист ритам. Но, се воздржуваме до моментот кога чувствата ќе зајакнат до точка кога секаков отпор би бил залуден. Во експлозија на чувства моите мисли длабоко продираат во твојот ум да го залажат твоето внимание, од чиста љубов до сиров животински инстинкт и страст, да не ти преостане ништо друго туку одново и одново да дојдеш до заклучокот дека е потребно да го предадеш сето свое битие на огромната моќ на нашата страст која и двајцата не покосува далеку во светот каде се чувствуваме целосни.“


Сега чувствуваш како овие прекрасни чувства зајакнуваат, со моќ генерирана од она место длабоко во тебе во кое лежи потребата да бидеш допрена и милувана. И сега гориш од желба да го исполниш тоа женствено место со мојата машкост но,.. во време кое јас ќе го одберам.
http://dekkivirtualsensations.blogspot.com/2012/09/blog-post.html
:) Зошто девојче вака?
 
  • Like
Реакции: monika88 and Lena

monika88

Истакнат Член
1 април 2013
454
645
193
31
Неготино
немам ништо против некој да напише своја имагинација и фантазија-тоа можам да го поднесам
ама да копираш туѓи постови-не
ццц.....срамота:nah
 
  • Like
Реакции: Photographer and Saladin

FallenAngel

Староседелец
5 декември 2012
601
401
1,073
Eupen