1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Ваши еротски колумни

Дискусија во форумот 'Колумни' започната од Реми, 3 мај 2012.

 1. Аркантос

  Аркантос Romanticist

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  2,353
  Допаѓања:
  3,846
  Tоа мене не ми го кажувај. Тоа кажувај го на „авторот“ на колумнава. Моите „колумни“ се лично и персонално од мојот ум, ни од сајт ни од книга некоја :)
   
  На Lena му/ѝ се допаѓа ова.
 2. ComputerService

  ComputerService Истакнат Член

  Зачленет на:
  29 јануари 2013
  Мислења:
  446
  Допаѓања:
  240
  libido.com.mk ?!?! :p
   
 3. monika88

  monika88 Истакнат Член

  Зачленет на:
  1 април 2013
  Мислења:
  454
  Допаѓања:
  645
  вечер после свадба
  излегов во дискотека,целата средена и скоцкана
  а исто и тој -не бев поканета на свадба па замина со своите колеги
  мммммммм како само беше дотеран,намирисан-хормоните ми пукаа
  сакото му стоеше феноменално-совршено
  лудував,се журкав и алкохолот почна да зоврива во мене
  завршила и свадбата тој ме пречека и тргнавме накај дома
  погледите ни кажуваа многу
  тој занесен јас уште позанесена
  брзавме накај дома веќе ќе експлодиравме со самата помисла што ќе правиме дома
  но зошто тоа да биде дома- ми рече?
  поминувавме по едни тесни сокачиња каде во 4 саат наутро за среќа немаше никој
  сега да сум ова не би го направила ова-се срамам
  просто неможев да одолеам на маж дотеран и среден во костум
  и јас не бев ништо поарна,црвена хаљина која повеќе откриваше отколку сокриваше
  полека но во ист момент и агресивно почна да ме бакнува
  страста се разгоре во нас
  почнав од вратот-го бакнував,лижев и гризнував полека
  рацете негови веќе беа прошетале по моето разгорено тело
  ме влажнеше и ме бакнуваше секаде
  се трудев да не испуштам ни глас-тоа уште повеќе не разгори
  почна од вратот косата ми ја испреплете целата со своите раце,ме милуваше по градите,ме бакнуваше и збифташе полека
  почна темпото да се забрзува кога орално го задоволив после рачната обработка на неговиот орган
  ме милуваше по градите додека го задоволував
  не остана ни тој должен,ме преврти на земјата која не беше ни најмалку топла и почна да ме бакнува нежно по вратот,градите,стомакот и спуштајќи се надолу до врвот-си играше со мојата интима,добро го правеше тоа
  потоа го превртев и ја земав конторлата во свои раце-знам дека ме сакаше таква дива,играв некој танц врз него и на него тоа му се допаѓаше,го забележав тоа во неговите очи
  не издржа долго,ме преврте и грубо пенетрираше во мене а нозете мои ја обвиткуваа неговата половина
  врвот го доживеавме двајцата-не стигнавме до дома
  останавме така уште малку да си полежиме (не ми беше јасно дали некој не видел)-не е ни важно:giggle
  фустанот веќе не беше за употреба целиот скинат и извалкан-веќе е минато
  задоволни стигнавме дома и бевме молчеливи-на крајот од чинот едно те сакам прозвучи низ тишината а одговор на тоа беше само -и јас тебе многу(inlove)
   
  На Solstice, MoonFairy, Ночной охотник и уште 1 член му се допаѓа ова.
 4. MoonFairy

  MoonFairy Староседелец

  Зачленет на:
  28 септември 2012
  Мислења:
  1,276
  Допаѓања:
  1,897
  ov
  Ако е ова еротика, тогаш јас сум авион...
   
  На Scars, $3Я3|\||)&p&†Y, Luckky и уште 5 други им се допаѓа ова.
 5. FallenAngel

  FallenAngel Староседелец

  Зачленет на:
  5 декември 2012
  Мислења:
  601
  Допаѓања:
  401
  Кога само би ги затворила очите за момент и се најдеш себе си на топла тропска плажа, веднаш можеш да го слушнеш звукот на брановите и тропскиот ветер врз песокот. Го слушаш и звукот на галебот кој лета веднаш над тебе. И додека ги слушаш овие звуци, твоите очи гледаат во убавото сино небо, а твојата кожа станува почувствителна на енергичните сончеви зраци. Во целост си отворена,..
  Да го слушнеш, да го видиш, да го почувствуваш,.. сето ова. Добиваш прекрасно чувство на топлина, удобност и безгрижност во стомакот кое уште повеќе те опушта. Твојата кожа се повеќе се загрева, а преку неа и чувството на удобност се раширува по целото тело,.. вибрирајќи на друга френкфенција,.. создава блескава боја на топлина и ведрина која те опкружува.
  Една помисла на мене и дозволуваш звукот на мојот глас да те прегрне како нежни љубовни раце, кои те масираат однадвор и внатре,..


  „Те посакувам,.. Посакувам да сме онаа вљубена двојка која оди боса по плажата, држејќи се за дланките на крајот на океанот каде само најдолгите бранови можат да дофатат, скокоткајќи ги нашите стапала. Сакам да погледнам длабоко во твоите очи додека ти гледаш во моите, и преку нив двајцата да ја почувствуваме жештината на страста, да ги почувствуваме нашите срца како чукаат во ист ритам. Но, се воздржуваме до моментот кога чувствата ќе зајакнат до точка кога секаков отпор би бил залуден. Во експлозија на чувства моите мисли длабоко продираат во твојот ум да го залажат твоето внимание, од чиста љубов до сиров животински инстинкт и страст, да не ти преостане ништо друго туку одново и одново да дојдеш до заклучокот дека е потребно да го предадеш сето свое битие на огромната моќ на нашата страст која и двајцата не покосува далеку во светот каде се чувствуваме целосни.“


  Сега чувствуваш како овие прекрасни чувства зајакнуваат, со моќ генерирана од она место длабоко во тебе во кое лежи потребата да бидеш допрена и милувана. И сега гориш од желба да го исполниш тоа женствено место со мојата машкост но,.. во време кое јас ќе го одберам.
   
  На Mnogo Bitno му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Аркантос

  Аркантос Romanticist

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  2,353
  Допаѓања:
  3,846
  http://dekkivirtualsensations.blogspot.com/2012/09/blog-post.html
  :) Зошто девојче вака?
   
  На monika88 и Lena им се допаѓа ова.
 7. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,677
 8. Аркантос

  Аркантос Romanticist

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  2,353
  Допаѓања:
  3,846
  И то со тапија!
  Не, најсериозно почнав да се нервирам.
  Бар извор да наведе :cenzura
   
  На Lena му/ѝ се допаѓа ова.
 9. monika88

  monika88 Истакнат Член

  Зачленет на:
  1 април 2013
  Мислења:
  454
  Допаѓања:
  645
  немам ништо против некој да напише своја имагинација и фантазија-тоа можам да го поднесам
  ама да копираш туѓи постови-не
  ццц.....срамота:nah
   
  На Photographer и Saladin им се допаѓа ова.
 10. FallenAngel

  FallenAngel Староседелец

  Зачленет на:
  5 декември 2012
  Мислења:
  601
  Допаѓања:
  401
  Дејан е мојот најдобар пријател. И тој знае дека ова е копирано овде. Не сакаше да се регистрира па ме замоли мене да го стаам ова :)
   

Сподели: