1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Ваши еротски колумни

Дискусија во форумот 'Колумни' започната од Реми, 3 мај 2012.

 1. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Најактивен член

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,620
  Допаѓања:
  5,694
  Таа си седеше навалена во фотељата и размислуваше за преостанатите обврски што ја чекаа.Од време на време тивко воздивнуваше прашувајќи се дали ќе стигне навреме.
  Вратата се отвори и одеднаш се врати во реалноста кога го виде него како влегува.
  'Дај ги клучевите' и рече подавајќи ја раката.Го погледна во очите и виде дека ја соблекува со поглед.Се осети толку голо и немоќно во тој момент.'Ама може да наиде некој,мора да е отворено....сакаше да каже уште нешто,да се одбрани ама тој веќе ја заклучуваше вратата и се смешкаше.Знаеше дека нема шанси да го предомисли и дека што и да наумил ќе го направи.Истовремено чувствуваше возбуда и страв,а адреналинот полека растеше.Ја фати за рацете и ја однесе позади во нешто што беше налик магацин.И ја обожаваше униформата,го палеше во белата суќна и мантилчето прилепено за нејзиното тело.Ја прилепи до ѕидот,со грбот свртена накај него.Полека со раката почна да ја ракопчува.Ја милуваше по градите толку полека, и нежно си играше со нејзините брадавици кои уште толку набрекнуваа под неговиот допир.Другата рака полека се движеше меѓу нејзините нозе,кревајќи и ја суќната.Не сакаше да брза,сакаше да ја излуди од страст,да ја остави да се препотува и влажни за на крајот самата да му се фрли.Почна со прстите да ја гали по препоните,по газето,околу клиторисот,а таа стенкаше,уживаше.Веќе не можеше да издржи,му ја грбна раката и почна да се милува со неа по клиторисот.Тој ја тргна нејзината рака и почна да го убрзува ритамот.Со прстите влегуваше во нејзината вагина,се побрзо и побрзо,додека телата им гореа а воздишките им стануваа се потешки и потешки.Одеднаш нејзиното тело почна да се грчи,и осети како нејзините телесни сокови течеа низ неговата раката.Задоволно ја сврте кон него,ја првивлече и усните им се споија во долг страсен,див бакнеж.Ги сакаше неговите бакнежи,беа толку врели и полни со жед за нејзините.Помина со погледот преку неговото тело,на кое беа само боксериците.Не беше приметила кога се соблекол.Веднаш раката и се спушти во нив и го извади неговиот надрвен к*р.Клекна на коленици и почна да го лиже полека со јазикот,задржувајќи се на врвот.Го гледаше дирекно во очи додека го правеше тоа,го ставаше во уста,забавуваше, убрзуваше,го дркаше со рацете,нејзиниот јазик танцуваше со него а тој...тој чувствуваше дека ќе експлодира.
  Ја фати со рацете за косата и го стави грубо во уста,знаеше дека и таа ужива во тоа.
  Во меѓувреме ќе слушнеа како некој тропа на вратата и набрзо си одеше,чудејќи се зошто е затворено,а тие не обрнуваа внимание занесени во нивната љубовна игра.
  Чувствуваше дека ако продолжи така нема да издржи уште долго па ја крена,пак ја сврте со грбот накај него,а таа со рацете беше допрена до подот.Нејзиното газе му беше убаво натртено,просто го обожаваше.Ја плесна неколку пати со раката по него,а со курот ја галеше по вагината.Во наредниот момент влезе,длабоко во неа го заби и двајцата гласно застенкаа.Се посилно и посилно го ставаше,а таа целата трепереше,веќе нозете ја издаваа,а сепак максимално уживаше во таа поза.
  Повторно ја фати со едната рака за косата,а со другата и го дразнеше клиторисот додека ја ебеше крвнички,диво,како да е последен пат.Наеднаш го извади и се разли неговата сперма по нејзиното газе.Се сврте накај него,го бакна и отиде да се облече.
  Се среди набрзина,ја отклучи вратата и повторно седна на фотељата да си дојде на себеси,а тој ја гледаше,ја меркаше од глава до петици и пак се смешкаше.
   
  На İncognito, Mameha, Prashina и уште 4 други им се допаѓа ова.
 2. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
  :rolleyes:
  Тоа е тој вечен женски порив да се биде доминирана и понижувана а неретки се фантазиите и за силување. Go figure. И после рамноправнос`...:D


  Вратата зашкрипе и таа влезе. Не очекуваше дека таа ќе ја прифати поканата, но што е животот без понекое изненадување. Му беше мило што ќе има секс без особен труд. Затварајќи ја вратата погледот му скршна кон нејзините цицки кои под дејство на гравитацијата висеа беспомошно. Но тоа траеше кратко бидејќи таа, затворајќи ја вратата низ која влезе - одрони парче од ѕидот нагризен од влага.
  Просторијата беше мемлива и просто бликаше сензуалност. Ја покани да седне на столчето од кое пред тоа несмасно ги тргна скинатите чорапи кои ги крпеше.
  Таа седна, затресувајќи го задникот одамна сатуриран со целулит. Почна да ја допира по нозете кои наликуваа на географска карта со сите тие раширени вени...
  Се напали. Или барем се присилуваше себе си да верува во тоа.
  Почна да се слекува ослободувајќи го мевот кој скоро и да не му дозволуваше да го види својот к*р. Му беше непријатно бидејќи бојлерот беше расипан уште пред да го отпуштат од работа така што туширањето не беше опција. Сомителен мирис ги исполни ноздрите на госпоѓицата. Настапи кризен момент, тишина која мораше да биде некако прекината. Извади шише ракија и ја понуди, да се опушти.
  После гримасата која ја направи, таа се реши да ја испие ракијата на екс и да си тури уште една чашка.
  Не помина многу време и таа спонтано почна да се соблекува. Типот стоеше настрана и си го дрвеше. Во настап на шмекерско лудило реши да и ги скине гаќичките како што тоа го беше видел во некој порно филм. И го направи тоа. И смрдеата на расипано сирење во кое биле чувани сардини почна да еманира од нејзиното меѓуножје како пандан на бојниот отров кој излезе од неговите гаќи. `Ќе те е**м`...заводнички процеди типот низ двата заба кои му недостигаа. `Шо е бе, да не мислиш дека сум курвиште?` изјави таа со флертувачки сјај во стакленото око.

  Полицијата утрото најде два леша во задоволна прегратка и со блажен израз на лицето, првичниот наод на вештакот беше дека се работи за задушување.
   
  На malo, RoxieHeart, The_countess и уште 6 други им се допаѓа ова.
 3. MoonFairy

  MoonFairy Староседелец

  Зачленет на:
  28 септември 2012
  Мислења:
  1,275
  Допаѓања:
  1,896
  (puke)
  Е значи не си нормален.... :D
   
 4. Аркантос

  Аркантос Romanticist

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  2,353
  Допаѓања:
  3,846
  Долго време немав инспирација да пишувам, а сега кога имам, сакам да пишувам еротско доживување.... Види која чудна работа, ама нема врска, да видиме ајде што мојот мозок ќе создаде во наредниве неколку минутки :)
  @Сара.13 за да нема дилеми која е музата :)

  Застанав пред огледалото и долго размислував, формулирав реченици кои би ѝ ги кажал, создавав ситуации и мои реакции на истите. Не знам дали тоа беше поради некоја чудна трема или поради што сакав сѐ да биде волшебно - онака како што заслужува таа.
  Додека размислував, a од ненадеж погледот го насочив кон мојата кошула и сомнеж се јави во мене, дали би ѝ се допаднал мојот изглед, дали би ми се налутила што не ја средив мојата доволно распуштена брада...
  Насмевка се појави на моето лице... Сфатив дека се однесувам како тинејџер што оди на прв дејт - но што да правам, таа ме прави таков, да размислувам на начин на кој што не сум размислувал, да правам работи кои што не сум ги правел, да сонувам сонови кои не сум ги сонувал и да живеам реалност која мислев дека може да биде само илузија.
  Сепак, конечно собрав храброст да излезам од својата школка и да чекорам кон неа.
  Како што беше планот влегов во автомобилот, спојувајќи се со тишината и темнината стигнав до нејзиниот влез, ѝ ја отворив вратата од автомобилот, а претходно ѝ ја бакнав дланката.
  Не се задржав на опис на нејзиниот изглед затоа што знам дека нема да можам да сопрам со раскажување, но сега сфаќам дека тој детаљ не смеам да си дозволам да го скокнам...
  Како и секогаш прекрасна, со црвен кармин на усните кој толку ми се допаѓа, со перфектно усогласена сенка со нејзините зелени очиња кои ме полудуваат, косата фенирана и грациозно „зафрчена“ на крајовите. Човек само да ја гледа и да се восхитува. Ако е вистинита онаа приказна дека Бог нѐ создава... морам да признам дека сега сфаќам зошто се родила таа во 20ти век... му требале векови и векови за да создаде вакво совршенство.
  Побрзав да влезам во автомобилот, а таа веќе го беше откопчала капутчето доволно за да може мојот поглед да се „закачи“ на нејзиното деколте. Ме забележа каде гледам, а јас не ни сакав да прикривам - знае таа дека обожавам да уживам во совршенството што е пред мене.
  „Прекрасно“ - изустив, а таа само се насмевна, а додека се доближував до нејзините усни ме гледаше во очи со страст каква не што не сум знаел дека постои. Наместо да ја бакнам на усни, ја бакнав на образ, па во вратче, а на дланката ѝ дозволив да се лизга по нејзините ноџиња и да стигне до газето, па си дозволив убаво „да ја зграпчам“. Почувствував дека и таа трепери како мене од желба, ми ја крена главата и ме бакна, а кога бакнежите стивнаа се смешкаше и со прсте се обидуваше да го тргне карминот што го развлече насекаде по мене. Јас ѝ ја отежнував работата, затоа што секое допирање на палчето со моите усни го гризнував и повторно ја впивав во мене за да ја бакнувам.
  „А да возиш и да одиме на поудобно место?“ - ме прекина кога забележа дека пантолоните веќе не можат да го издржат притисокот од она детенце што моли за да игра.
  „Ауф заборавив“ - конечно почнав да мислам со горната глава.
  „Што заборави?“ - се испаничи.
  Ја подадов раката на задното седиште каде што имав оставено црвена роза и црвена марама: „Ова е за тебе, сакав да ти ги дадам пред да влезеш, ама ме обзеде еуфорија....што да правам, а марамата стави ја на очи.“
  Ме бакна на образ и ме гушна, најверојатно затоа што ѝ се нажали што бев таков сиот збркан, но потоа послушно си ја стави марамата на очиња. Ја бакнав на раменце, ѝ го гризнав увцето, а потоа дозволив нашата тишина, испреплетена со шпанските романтични звуци да го исполнат просторот со љубовта што гореше и во мене и во неа.
  Конечно стигнавме, побрзав да ја отворам вратата, ја зедов во раце и ја внесов во викендичката за која толку многу ѝ имав зборувано. Не ѝ дозволив да гледа се додека не ги запалив свеќичките и не пуштив повторно музика.
  Застанав зад неа, го соблакав капутот од неа од капутот, а како што ја ослободував од него, така се движев со бакнежите, прво во вратче, па на раменце, па рачињата.
  Конечно ѝ ги одврзав очињата за да го види аматерскиот „колаж“ од цветови, со кои испишав „Те сакам“ на подот. Знаев дека ќе ѝ се допадне, ама не знаев дека молскавично ќе се заврти и ќе почне да ме бакнува без да ми даде можност да земам воздух.
  Рацете ги обвив околу нејзината половина, а таа почна да ми ја откопчува кошулата, па го извади ременот од моите пантолони, пополека го откопча патентот и додека со насмевка на лицето гледаше во мене ја „пикна“ раката во „забранетото место“ и почна да го гали. Се доближа до мене, како што се забрзуваше темпото со кое што го дркаше, така се забрзуваше и нејзиното дишење кое ми дозволи да го слушам бидејќи ми го шмокаше увото.
  Ја зедов во раце па ја фрлив на креветот, по неа паднав и јас.
  Следуваа минути и минути, од воздишки испреплетени со допири и бакнежи насекаде, а кога конечно се имавме ослободено од сета облека што беше на нас ја зарив главата во нејзиното дунденце, и не престанував да си играм со јазикот и прстите. Од време на време, раката ја подавав да ги притиснам градите и добро здрвените брадавици, а попатно ѝ дозволував со јазик да го навлажни прстот кој потоа го заривав во дундето кое го примаше со молење за нешто плус.
  Всушност, ни таа не сакаше да престанам со моето играње, затоа што покрај нејзиното громогласно стенкање не престануваше да ми ја притиска главата за да се заријам подлабоко во нејзиното меѓуножје.
  Немаше ни да престанам, ако другар ми не ми прати огромен сигнал дека сака да влезе во темна и влажна просторија, па морав да се поткренам, да ѝ ги раширам малку ноџињата и да ставам перница по нејзиното газенце, ама ја искористив приликата да ја гризнам за бутчиња.
  Неколку секунди подоцна веќе отсечно бев влезен во неа. Се припивав во неа, со душата, со телото. Темпото со кое пенетрирав беше сѐ побрзо, бакнежите кои ѝ ги заривав во вратче и на цицињата беа сѐ повеќебројни.
  Сакав да експлодирам, но одлучив да одолговлекувам. Го извадив од неа, а таа ми ја прочита намерата па стана, се заврте со грб и се натрти доволно добро да можам да го освојам и задникот. Преминав по 'рбетот со јазик го ставив пополека во задник, ги притиснав градите како ѕвер, па продолжив со своето патешествие исполнето со страсни воздишки.
  Се колнам, во тие мигови ја гледав светлината на рајот. Не сакав да престане, станав зависник од топлината и трепетот на нејзиното тело...
  Неколку минути подоцна, почувствував топлина во „подножјето“ на вулканот и знаев дека се спрема ерупција, но не излегов од неа, дозволив топлата бела лава да се рашири во неа.
  Уморно се спуштив на нејзините гради, дозволив да ме гали по косичка, да ме бакнува на чело. а јас само ја оставив дланката на нејзиното бутче.
  Не ми требаше многу да потонам во сон.
  Исто така и не ми требаше многу да се разбудам кога почувствував дека другар ми повторно се наоѓа во темна и влажна просторија.
  Ги отворив очите и забележав дека го зела во уста. Ваква окупација и другарот и јас би сакале да имаме секој ден... ни се допадна премногу. Ги затворив очите и ја оставив да лудува играјќи си со него.
  Подоцна сфатив дека квалитетно си го искористила тоа што ја оставив да игра, затоа што кога ги отворив очите се спремаше да седне врз него, а кога седна... е тогаш беше како разбесната тигрица која ужива во својот плен.
  Ми се допаѓаше, само се поткренав да ѝ ги масирам градите и да ги шмокам пупчињата како да сум бебенце, а останатиот дел од работата го оставив на неа и не зажалив...
  Пак ќе кажам...после сето тоа сфатив зошто на Бог му требале толку векови за да создаде ваква перфекција.
   
  #54 Аркантос, 1 март 2014
  Последна промена: 1 март 2014
  На Змејче, Viktor k, Сара.13 и уште 1 член му се допаѓа ова.
 5. Сара.13

  Сара.13 Староседелец

  Зачленет на:
  13 ноември 2012
  Мислења:
  1,260
  Допаѓања:
  3,107
  Деновиве имагинацијата и еротската фантазија ми се на многу високо ниво, очигледно хормоните заборавиле дека постои СТОП :)

  Го следев својот одраз во огледалото.Бев толку возбудена што десет пати ја сменив сенката на очите.Ја фатив косата во раце и ја префрлив преку едното рамо, сметав дека така најдобро ќе прилега на фустанчето со голо рамо.Ги облеков штиклите, ја ставив неговата омилена црвена боја на усните и веќе бев спремна кога заѕвони телефонот: „Пред зграда сум“.

  Фрлив уште еден поглед кон огледалото, ги загризав усните и знаев дека следува дооолга ноќ.Ми се тресеа рацете кога ја отворав вратата од пежото, немав смислен говор, знаев дека ќе постапувам онака како што ќе ме понесе моментот.Влегов.Кога го погледнав во очи знаев дека нема да издржам да одолеам...Ја ставив дланката врз неговиот врат, го повлеков кон себе и го бакнав.Но тоа не беше невин бакнеж, беше долг и влажен бакнеж, доволно страстен да ми го наежи цело тело.

  „Може да одиме“- само тоа успеав да изустам гледајќи го како дискретно го фрла погледот врз голите нозе..Па не е тој виновен, кој ме тераше да го облечам најтесното и најкраткото фустанче кое го имам.Забележав дека е возбуден и дека едвај внимава на патот..Возејќи се по темницата само му реков да се паркира на првото паркинг место на кое ќе наиде.Се збуни но примерно го послуша моето барање, затрпека десниот жмигавец и за момент се најдовме на едно пусто местенце покрај патот.Веќе знаев дека нема да издржиме да појдеме до планираното место, а всушност не ни сакав да издржам.

  Овој пат ме престигна, не успеав да изустам ни збор кога веќе се најдов во неговите прегратки.Ме бакнуваше..Ме бакнуваше по вратот, ми ги грицкаше усните..Го спушти едното рамо од фустанчето и ги ослободи градите.Со своите усни остави печат на секое едно делче од моите гради.Се задржа кај брадавиците, си играше со јазичето додека дланките му шетаа таму некаде долу.Цврсто го грабеше задникот како да сакаше да даде до знаење дека е само негов.Ме зграби цврсто и ме повлече кон себе, остана во седната положба а мене ме стави во скут, точно на „него“.Го почувствував дека е кренат, како да молеше да го ослободам од темното место во боксерките.А јас му ги услишив молитвите, ја ставив раката во боксерките и си дозволив да го почувствувам цел, секој еден милиметар од него..Си играв со „него“ во раката и го гледав во очи, можеше од очите да ми прочита колку горам од желба да бидам негова.

  Најверојатно и прочита, ги лизна рацете од газе(каде што му беа веќе подолго време) и ми го поткрена фустанчето.Парчето материјал кое што се наоѓаше под него не го спречи во намерата.Сега веќе беше во мене, а јас ја имав контролата.Ги обвиткав рацете околу неговиот врат и бавно го движев газето врз „него“, сакав да го почувствувам секое негово влегување и излегување..

  „Да одиме назад“-ми шепна на уво, „Сега јас сум на ред“.Не дочекав ни да докаже и веќе се најдов на задното седиште.Беше позади мене, му го чувствував здивот во вратот додека бавно го ставаше и ме притискаше во себе..Како да сакаше да ми го почувствува цело тело врз себе.Го забрза темпото и почувствував дека ќе сврши..Цврсто го зграби задникот со раката и неуморно водеше љубов со мене..Почувствував топлина внатре во себе..од тој момент знаев дека веќе сум во целост негова.

  Долго време не можевме да се одвоиме еден од друг, така голи, предадени целосно еден на друг...
   
  На Mameha, Змејче, Photographer и уште 5 други им се допаѓа ова.
 6. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
  Трајко беше едноставно, да речеме селско дете. Учеше во гимназијата со градски деца и не се снаоѓаше најдобро во сета таа урбана гужва од зовриени хормони, брзорастечки гради и ненајавени ерекции. Во селото се` беше поедноставно и примерено за селското дете, високо и снажно како само што чувар на говеда може да биде.
  Имаше симпатија. Таа не беше претерано убава, уште помалку бистра. Но имаше некаква симпатичност, привлечност која делуваше како магнет за селското дете. Трајко не знаеше како да и пристапи, никој не го беше научил како да се однесува со жени, она што го видел во селото му делуваше премногу грубо за да го примени кон неа. А и говедата кои ги чуваше не беа којзнае каков пример на заведувачки способности.
  Еден убав ден, Трајко реши сепак да и пристапи. Заборави што планираше да каже и само ја праша дали ќе сака да дојде во школскиот двор час и половина откако часовите ќе завршат. Имаше нејасен план да седнат на клупата... и толку. После тоа не му текнуваше што би правел. Девојката се согласи, дополнително збунувајќи го Трајко кој очекуваше да биде одбиен.

  И така чукна и тој час, можноста за прва интимност беше сосема блиску. Тој факт само го правеше Трајко дополнително нервозен.
  Седнаа на клупата. Молчеа, таа очекувајќи дека тој ќе започне муабет, тој незнаејќи што да каже. По некое време дури и во спориот мозок трајков се јави непријатност поради молкот а тоа комбинирано со силната ерекција го предизвика на дејство. Ја фати за цицката.
  Малку посилно отколку што е обичај.
  Иако таа очекуваше нешто да се случи, сепак повеќе и одеше паметот накај обид за бакнеж. Му ја турна раката и ја сврти главата нервозно.
  Трајко беше во бунило, му се чинеше дека ќе беше подобро да се врати во селото или да пропадне в земја.
  Но козјнае кога ќе му се укаже ваква прилика повторно, си мислеше. Секако, `мислеше` е преоптимистичка процена на неговите умствени процеси во тој миг, но не треба да се суди престрого.

  Без преголеми церемонии ја фати за вагината. Таа пушти чуден звук, дотогаш нечуен од Трајко кој не можеше да декодира што значи сето тоа. Дали и е убаво? Или и причинува болка?
  Повторно девојката прејде во дефанзива и му ја турна раката.

  Трајко веќе беше во транс, имено фати п***а....она буквално, ако не преносно.
  И сеуште не знаејќи што да направи следно, како да постапи, Трајко рефлексно и удри силна тупаница сред лице.
  Не од што беше насилник, туку што не знаеше како поинаку да постапи. Трајковите надежи за секс и нејзините надежи за фаќање дечко завршија во локва крв и со скршена носна коска. Солзите неконтролирано и капеа, што е сосема очекувано при повреда на нос. Грозниот микс на крв и слуз и течеше како од чешма по лицето.
  Дури и Трајко овојпат знаеше дека заебал работа. Се изнервира на самиот себе, а како што знаеме тој гнев е најстрашен од сите. И удри уште неколку бокса и истрча некаде во далечината.

  Трајко никогаш не се ожени и немаше деца. Последен пат бил виден на потерница од Интерпол.
  Девојката денес е министерка без ресор.
   
  На malo, MoonFairy, violetmoon и уште 2 други им се допаѓа ова.
 7. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,677
  Ќе се обидам да напишам една еротска колумна,може не ќе е нешто,ама ај :)  Додека одеше по непознатите патишта на Пиринеите,размислуваше каде ќе најде преноќиште.
  Тој одеше позади неа и ги пратеше нејзините уморни движења.
  Уживаше во глетката на нејзината силуета и исончаните од сонцето нозе.Кратките панталони испрљани од прашина и го обликуваа задникот кој го мамеше неговиот поглед.
  Не го гледаше прекрасниот пејсаж на природата околу себе,не ги гледаше странците кои поминуваа покрај нив,не размислуваше каде ќе преспијат.
  Ја гледаше неа и посакуваше.
  Правилото кое го поставија на почетокот кога се договорија заедно да тргнат за Шпанија,беше:
  Без допири.
  Таа одеше и понатаму лута на него,затоа што го промашија правецот до мотелот каде требаа да преспијат.Полека се наоблачуваше и сонцето се губеше позади темните облаци.
  Темнината ја ширеше својата постела на небото,а тие сеуште не проговорија ни збор и одеа на 200м одалечени еден од друг.Полека почна да се вознемирува,низ глава почнаа да и се вртат приказните кои ги имаше слушнато дека волците патролираат во овие предели во ова доба од годината.
  Тој пак како да и ги прочита мислите и довика:
  Еј не брзај толку,ќе те изеде некој волк!
  Сељак,помисли таа и продолжи понатака,забрзувајќи го чекорот.
  Сакаше да му докаже дека е храбра и дека не се плаши.
  Некаде во далечината се нагледуваше светло на некаква куќа.Насмевка и се нацрта на лицето,го замисли тушот..и него под тушот,неговоте раце кои шетаат по нејзиното голо тело..За секунда само,потоа се потсети на правилото:
  Без допири!
  Почна да врне,и полека ама сигурно се доближуваа до куќата.
  Се погледнаа и без да прозборат ни збор,затропаа на вратата.
  Излезе старец чија насмевка им го одговори прашањето дали може да преноќат во куќата.
  Добредојдовте,пријатели!
  Им рече дека има само една соба на поткровјето која е слободна,
  дека може да преноќат во куќата има доволно храна и можности да се освежат во купатилото на горниот спрат во собата каде ќе преноќат.
  Мокри со ранците на грб,се качуваа по дрвените скали кои крцкаа под нивните нозе.
  Старецот ја отвори вратата и пред нив се појави убаво наместена соба со поглед кон планините.
  Му се заблагодарија и откако ја затворија зад себе вратата ги спуштија ранците на подот,воздувнивајќи.
  Јас одам прва да се туширам,му рече таа.
  Оди,ти брани ли некој?
  Одговори тој,незаинтересирано.
  Зема пешкир и шампон за туширање,го погледна длабоко во очите без да изусти ни збор.
  Ја отвори вратата кон малото купатило и почна да ги соблекува мокрите алишта.
  Долгата смеѓа коса ја отпушти од пунџата во која ја имаше фатено,
  затресувајќи ја главата нежно.
  Прамените паднаа на нејзиното лице,покривајќи ги нејзините гради.
  Го пушти тушот со топла вода и влезе под него.
  Во главата и се вртеше тој.Го посакуваше,сакаше да води љубов со него.Сега овде,некаде во средината на земјината топка,во куќата на непознатиот старец,сокриена во планините,каде нема жива душа.
  Далеку од луѓето и цивилизацијата.Таа и тој.
  На вратата се појави тој.Неговото мускулесто тело ја мамеше да го допре.
  Со некој шарм на кој никој не може да му одолее и рече:
  Ме посакуваш,знам,признај.
  Што бараш овде,имаме правило и ќе се држиме на тоа.
  Без допири!
  Не зборувај премногу,
  и одговори.
  И се приближи фаќајќи ја за косата,нежно доближувајќи и ја главата до неговата.
  Усните им се допреа,јазиците им испретлетија еден со друг и се бакнуваа нежно и долго.
  Неговите раце ги држеа нејзините,залепени за плочките,така да не може да мрда.Ја бакнуваше по вратот и си играше со јазикот со нејзините брадавици.
  Таа го триеше неговиот цврст пенис измеѓу нозете,допирајќи го со вагината.
  Се ослободи од неговите раце кои сеуште ја држеа и се спушти на нозете.
  Го зема неговиот пенис нежно во рацете и почна да го милува.
  Поминуваше со него по контурите на усните и го лижеше со страст.Тој воздивнуваше се погласно и погласно,ја повлече кон себе горе,
  ја подигна на ѕидот ставајќи го пенисот во нејзината влажна топла вагина.
  На почетокот полека го ставаше и вадеше во некој ритам во кој двајцата воздивнуваа,чувствувајќи ги брановите на возбуда како од долниот дел на стомакот се шират по целото тело,гледајќи се длабоко во очите,губејќи се еден во друг.
  Го забрзуваше темпото и имаше чувство дека во секој момент ќе експлодира во неа.Таа го гребеше по грбот,го гризаше по вратот и викаше на глас..
  Неговата сперма се разлеа во неа,
  свршувајќи во исто време како и таа.
  Се стопија еден во друг,се бакнуваа,се гушкаа,не можеа да ги одделат телата.Се запре во тој момент,се.Само тој и таа постоеја.Беа почеток и крај.Се беа.И ништо не беа.
  Топлата вода,течеше по нивните тела..
  Те љубам,му шепна таа.
  Од секогаш те љубев.
  Шшшшттт...не зборувај ништо и одговори тој.
  Низ прозорот на собата се слушаше дождот кој капеше по лисјата на црешата и лаежот на некое куче кое ја убиваше планинската тишина.
   
  На Y1K991, Mameha, Сара.13 и уште 5 други им се допаѓа ова.
 8. Сара.13

  Сара.13 Староседелец

  Зачленет на:
  13 ноември 2012
  Мислења:
  1,260
  Допаѓања:
  3,107
  Koпнежот по тебе повторно се разбуди во мене, во мисливе..


  ..Капките од силниот дожд удираат по прозорецот, во ритамот на моите воздишки додека се топам и нежно се провлекувам низ твоите дланки.Се извивам во твоите раце кои строго веќе зазеле позиција преку мојата половина.Го обожавам овој дел од ноќта..Надвор врне, ладно е, а јас живеам од топлината на твоето тело.


  Ти си над мене.Ми упатуваш поглед со твоите темни очиња кои продираат до цело мое битие, затреперувам..Само милиметри ги делат нашите усни да се спојат.Ги затворам очите и чувствувам како ми ја грицкаш долната усна, со јазичето ја влажниш и ја вшмокуваш со усните.Нежно лизгајќи ги усните до брадичето почнуваш да грицкаш и после секое грицкање нудиш бакнеж на истото место.Чувствувам како раката нежно ти лизга по мојата нога, одоздола па се` до задникот.Секаде каде што поминува остава трага, нежно грепкање на ноктите, од возбуда..Усните ти се веќе по вратот,ме грицкаш..се доближуваш до увото и шепкаш: „Сакам да влезам во тебе“..Го зграпчуваш задникот и ме припиваш до себе, нежно влегуваш во мене..до крај.


  Гризам усни и ги заривам ноктите во твојот грб.Ги обвиткувам нозете околу твојата половина и чувствувам како влегуваш и излегуваш од мене..Воздивнувам, на глас.Знаеш дека не можам да се контролирам кога водиме љубов.Ги преплетувам прстите низ твојата коса и ти го спуштам главчето до градите, сакам да ги бакнуваш и лижеш со твоето јазиче.Се задржа на брадавицата, ја обиколуваше со јазичето и ги зари запчињата во неа, ја грицна..во тој момент го стави цел, до крај..ја изнуди најгласната воздишка од мене.Те гризнувам на рамо, не можам да издржам.За миг се наоѓам врз тебе.Ти ги ставам рацете над главата, те заробувам.Додека мојот задник меша врз тебе јас ги влажнам твоите усни и не ти доволувам да допираш.Но успеваш да ми избегаш со рацете, почнувам да ги чувствувам насекаде врз себе.Завршуваат на задникот, го зграпчуваш во раце и изнудуваш што побрзо мешање..Го забрзувам темпото.Ги тргаш прамените коса кои паѓаат врз градиве, сакаш да ги гледаш, да ги допираш..Не го тргаш погледот од мене..А јас го извивам телото грцкајќи ги усните и движејќи ги прстите низ косава трудејќи се да не викам толку силно..


  Почувствував само како топлата течност ја испушти во мене..Сврши толку силно што ме зграпчи

  врз себе само за да ми ја чувствуваш топлината и да ми го запомниш мирисот.Не ти кажав но јас свршив неколку пати таа ноќ.Ниту еден пат не беше доволен за да застанам тука, сакав уште, уште и уште..Ќе речеш луда сум, а јас сум само ненаситна од тебе.

  Останав да спијам покрај тебе со главата на твоите гради, чувствував дека сум твоја во целост, само твоја.Ти нежно врвеше со прстињата низ прамените од мојата коса и заспа..Се припив до тебе, те гушнав толку силно и посакав тој момент никогаш да не престане.Но зората уште еднаш ми ги уништи желбите, ти ги отвори очињата и моето долго бдеење над тебе и набљудување на твојот лик, завршија.

  @Аркантос
   
  На *Hera*, Змејче, violetmoon и уште 2 други им се допаѓа ова.
 9. Nevazna

  Nevazna Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 април 2014
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  28
  Auuuuu eptennn vozbudlivo da bidam iskrena ova se bara,me inspirirase :)
   
  На True_Blood му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Nevazna

  Nevazna Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 април 2014
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  28
  ,, Страст ''
  И не сакам да глумам против или пак да одбегнувам да зборам за сексот кога е составен дел од секоја врска и повеќе од што мислиме. Таа жар разгорена кој ми го пали срцето до немај каде и ме тера на повеќе и повеќе само ја чувствуваат оние вистински што љубат,оние што телата си ги спојуваат ко едно и што здивот си го осеќаат ко свој! Таа страст тлее и бара повеќе,тера на повеќе и ти ја зоврива крвта до највисока температура од која го чекаш моментот да превриеш....Плунките од усните ви се спојуваат,го сакаш секој мирис,го осеќаш секој здив исполнет со страст жешка страст која те тера да полудиш,да испушташ гласови така тенки и нежни а потоа жилите на вратот да ти се појават од возбуда и трепет внатре во телото,да тоа е кога го осеќаш оној сакан или пак сакана, кога копнееш да допреш и да задоволиш на секаков можен начин,затоа што ти ЉУБИШ и ЈА ВОДИШ ЉУБОВТА.... Драги мои водете љубов и уживајте во тој рај.
   

Сподели: