1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Glorija
Последна активност:
21 ноември 2017 во 23:33
Зачленет на:
11 ноември 2013
Мислења:
28
Допаѓања:
37
Поени од трофеи:
1,023
Пол:
Женски
Роденден:
1 мај 1979 (Возраст: 40)

Сподели:

Glorija

Староседелец, Женски, 40

Glorija последен пат беше виден/а како:
21 ноември 2017