Антипатични јавни личности

mila mila

Истакнат Член
31 март 2012
192
154
343
Кај нас ужасно ме нервира Драган Вучиќ.
Толку е досаден со тие селски фори,па уште кога ќе почне да ги гушка и пипка гостите ми доаќа да повраќам.Демек опуштеното е ин пред камера.Опуштено ама не и сељачење.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: filip7_doh and Marchisio

Vendetta

Староседелец
6 јули 2012
56
45
1,018
from infinity and beyond
Ех, кажи....
Идиот е.
Се имам изнакарано со него и накрај пак му ја затнав муцката. Додека има материјали дрда а кога ги снемува пичи.
абе какви материјали, се шо зборе му е слушнато некаде, маалски муабети и википедија :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: emzzy

Scars

Староседелец
17 февруари 2012
2,229
3,538
1,143
Од македонска естрада:Александар Белов,Александар Тарабунов,Жаре Бербер,Драган Вучич,Маја Вукичевич и не знам има
многу !
Од светска:Џони Деп,Колин Фарел,понекогаш и Бијонсе,Ким Кардашијан и нејзините сестрички... и многу други.
 

Dr.Gonzo

Истакнат Член
23 февруари 2012
652
1,916
393
Fukushima
www.gonzo.com
Да се надополнам: браќата Тавитјан, не знам кој ми е поантипатичен од нив двајца, дали едниот или другиот, поим за антипатичност. Жаре Бербер а.к.а. Во Мојата Коса Е Сместен Пола Балкански Сељачизам И Сите Рафинерии За Прехранбено Масло, после следува Јанко а.к.а. Јадете Бурек За Да Бидете Мрсни И Погани Свињи Како Мене, Драган Вучиќ а.к.а. Сувишне Су Речи, Џаро а.к.а. Фосил На Батерии, групата ДНК а.к.а. Панчо Виља и Помалиот Брат Буљо, Јован Јовановски а.к.а. Џеј Џеј Мамо Глеј Јас Сум Геј Горд Сум Еј, Тони Зен а.к.а. Интелект Под Стечај Ми Маваат Заушки У Маало Пред Да Ме Пратат Да Им Купам Стоби Флипс, Каролина Гочева а.к.а. Мрш У Пизду Матер Мори Глупердо, Есма Реџепова а.к.а. Чак Норис Навечер Пред Да Легне Проверува Под Креветот Да Не Се Крие Нејзиниот Турбан, Лила Филипова а.к.а. Не Знам Шо Ми Се Дешаа Со Устава, Зоки-Фаци а.к.а. Фабричка Грешка Прошле И Будуќе Генерације, Александар Белов и остала багра нови ѕвезди и комети, метероити и слични небесни ситни камења на овом плавом небу и крупните камења во политичкото небо, позиција,опозиција и коалиција.
 

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,352
3,849
1,153
Леле... Мене пократко и полесно ќе ми биде да кажам само кој не ми се антипатични...
Ама да не одам оф-топик ќе си кажам вака:
Драган Вучич, Латас, Ивана Хаџиевска, Тони Михајловски, Пандев,Тони Зен, Јанко, Каролина Петковска ( од неа почнав Евровизија да следам на хрватскиот канал или на српскиот), Жаре Бербер, Боки 13, Елена Ристеска, Калиопи.
Лејди Гага, Питбул, Анџелина Џоли, и тој главниот лик од Твајлајт :)
 

filip7_doh

Староседелец
14 февруари 2012
29
35
613
30
Бињана Секуловска (БЉАК!), Борјан и сличните такви предавници... Боки 13 (не знам на кој не му е антипатичен овој), Слаткар и овие од Идол шо се мислат не знам колкави ѕвезди дека се! А, секако, и Драган Вучиќ - антипатичен 100%... Жаре Бербер ме нервираше повеќе порано, ама од Survivor навака помалку - едно 60% ме живцира сега :D
 

filip7_doh

Староседелец
14 февруари 2012
29
35
613
30
Од светски познативе: Рита Ора, Ники Минаж, Канје Вест, Gotye, Лана дел Реј, Кардашијанкине (сите во пакет), Роберт Патинсон, та и оној другион од Twilight Тејлор Лаутнер или нз како беше точно, на други не можам да се сетам моментално, не дека нема други :D Сигурно од рапериштана 90% барем ме нервираат (всушност рапот ме нервира и автоматски - негативно мислење и за раперите :D)