Антипатични јавни личности

Elena

Истакнат Член
14 февруари 2012
155
169
343
Home.
Да се надополнам и Тамара Тодевска како и сестричката нејзина.|-(
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Legioner

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
шаткар и тони фен, а за де ен ка да не праимо ни два три грама муабет
 

Natenceto

Староседелец
6 март 2012
1,031
1,193
1,123
Скопје
Насловот кажува се. Кажете кои ви се антипатични јавни личности од македонската па до светската есктрада.

Мене од македонската екстрада ми се: Сите водителки на Бекстајџ, Жаре Бербер, Боки 13, Лила Филипова, Сузана Гавазова....
Од светската : Џони Деп, Ким Кардашиан, Аврил Лавињ....

Ајде сега вие набројте ги вашите.
 

Ана-Каренина

Староседелец
25 февруари 2012
998
1,749
1,093
Novak-Djokovic_27.jpg


22774.jpg
 

Mystique

Староседелец
18 јуни 2012
753
1,413
1,103
Од Македонската ми се : Драган Вучиќ,Александар Белов, Влатко Лозановски, Александар Блажевски, Дарко Димитров, Никола Груески, Бранко Црвенкоски и цела политичка јавност хахахха:):):)

Странски : Мадона, Парис Хилтон, Вуди Ален, Итс Бритни бич, Хана монтана:), Лепа Брена, Здравко Чолиќ, Индира бљааак,Младен жиголото:) и и и ....па толку, доста се:)
 

Coelho

Староседелец
2 април 2012
287
493
663
Скопје
Од Македонија ги има многу, но посебно оние кои постојано менуваат кариери затоа што ќе си го наоѓаат она "вистинското" на 60 години.

Кутрите, никој не ги бодреше кога почнаа да пеат соло, или пак кога формираа бенд, или кога отидоа во правец глума, или пак кога потпишаа договор за своја емисија на Канал 5 за убави миленичиња, или пак другата емисија за каде била на одмор Каролина Гочева и што планира да прави Маја Кикириткова за модната недела.

И никој не им пружи рака кога сите обиди им пропаднаа и мораа да позајмуваат гласови за високо-бараната македонска синхронизација на турските серии. Нивната улога како четвртата слугинка која вели "Да, Султанке" беше многу впечатлива.

Поздрав до скандалозните старлети кои го разиграа македонскиот народ со нивните инспиративни песни како "Докторе" или "Кеш Кеш" и кои, се разбира, ја благословија Австралија со нивната високо-барана австралиска турнеја.

И поздрав до нај антипатичните: политичарите.

Од холивудските има многу, но кај нив проблемот е само катастрофалниот карактер и злоупотребата на нивната слава (која често е незаслужена слава).
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: redhead and Scars