Антипатични јавни личности | Црнобело Форум

Антипатични јавни личности

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,347
113
Софија
Кај мене има многу, но едни од нив се Северина, Александар Тарабунов, Александар Белов, ЏејЏејМеј и остала сељачка компанија.
Сузана Гавазова - спонзоруша, дроља, нафурана до даска....
Калиопи. За такво створење немам зборови.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Viktor k, Elena and Scars

Legioner

Истакнат Член
18 април 2012
1,001
601
423
Ohrid
дефинитивно оваја гнаса ме вади од контакт гнида тешка кој се уште егзистира во етерот
 

Gemini

Староседелец
24 мај 2012
2,478
5,077
1,153
Wind Of Change
igor%20mitrovic-1.jpgГо менувам каналот кога го даваат на ТВ не можам да го поднесам ни глас ни став има и кога ќе почне да пее и да се витка како педерче е...
 

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,347
113
Софија

:rofl
Отвори на неговата фан страна да видиш карање з во врска со Харалампие. Ќе ја видиш најновата слика што ја поставил. Иначе да, понекогаш иритира човеков.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The_countess

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,023
9,649
1,683
Normandy
Имам цела црна листа што од проститутки, што од непрофесионалци. Воглавно се од телевизиските водители/водители на шоуа.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati