Антипатични јавни личности | Црнобело Форум

Антипатични јавни личности

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,023
9,648
1,683
Normandy
Весна Петрушевска. Не знам зошо но толку злоба и завист има собрано во ова напатено душиче од нечовек. Можеше комотно да шитне најдобар другар, можеше да се проституира на тв, можеше да се поистоветува со Јофе (не дека он е нешо до толку дну дна). Очај и злоба во таков човек неам видено никад.
 

~ Скарлетка ~

Активен Член
25 октомври 2012
348
204
43
32
Скопје
еееј како се викаше оваа една певачица што се праи ама и водителка сака да биде... Вера Јанкович или грешам баеги... Баш вчера ја затекнав на МакФест. И Верица Пандиловска. Не дека се само тие две ама нив ги видов вчера. А од странциве можда Камерон Дијаз и баеги антипатични мажиња има по светов за кои нема место во форумов да ги набројам сите
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,878
973
Бијонсе ми е антипатична, ја би кажаја американска бугарка, има добар глаз али завива како да пое на селску сфадбу у шатор сс мноо пијани фаце, и мноо плаче по песне, не е сфе такој црно еееееј !!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Boyle and Hkakashi

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,271
9,113
1,683
Сите тие кои мислат дека ако се појавиле на ТВ дека се некој и нешто.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lena

Viktor k

Староседелец
4 мај 2012
818
535
1,103
31
Скопје
Ме нервират луѓе кои мислат дека се познати си дават значенње и мислат дека се фаци де мамини , татини или незнам на која основа познати! Александар Тарабунов ( Син на Ванчо Тарабунов) , Адам Лабунски ( син на Ибро Лабунски) .... Имитатори кои мислат дека се актери Владо Дојчиновски , Никола Тодоровски , Бојан Велков .... Лигави личности Боки 13 , Фифи , Лила ...