Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

mAcIkA

Истакнат Член
14 февруари 2012
382
516
393
а не ти е страв да спиеш сама во две соби? :eek
:giggle
хах немам пробано уште:D сакав да кажам да нема никој друг во собата каде што спијам..:)Ако речев страв ми е да спијам сама ке беше двосмислено;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: lady_blue and Sugar

Шмекси

Истакнат Член
15 февруари 2012
1,133
1,068
113
Скопје
www.statik-group.com
Страв ми е да спијам сама во една соба...:frantic

Гушни некое мече пушти некоја светилка и телевизор со малку звук на некоја си документарен канал и средена работа :D

патем, обожавам кога спијам сам.Не еам жива сила :D Мирна глава ти е
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: She and mAcIkA

She

Истакнат Член
17 февруари 2012
301
569
393

И јас сум тука :pusi


Друго што сакав да си кажам, да не беше 5 до 12 многу работи и планови ќе висеа во воздухот! :gjavol

А мене ме мрзи, ме мрзи да читам, доста ми е од газолижачи колеги и неуредно биро, не ми се гледаат филмови, се сеќавам на минатиот април, слушам ролинг стоус и се прашувам каде е мојот сакан, не сакам да ти се јавам оти си кретен па ти викам да кршеш глава!
Нема да видиме ништо повеќе од она што го гледаме.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati and Sugar

mAcIkA

Истакнат Член
14 февруари 2012
382
516
393
Гушни некое мече пушти некоја светилка и телевизор со малку звук на некоја си документарен канал и средена работа :D

патем, обожавам кога спијам сам.Не еам жива сила :D Мирна глава ти е
хаха само фудбал и формула може да ме успијат..А со мојата БУЈНА фантазија...:eek на штрек сум..ај тука со вас ке седам
 

Шмекси

Истакнат Член
15 февруари 2012
1,133
1,068
113
Скопје
www.statik-group.com
хаха само фудбал и формула може да ме успијат..А со мојата БУЈНА фантазија...:eek на штрек сум..ај тука со вас ке седам

Сакаш интересна и возбудлива вечер? Гледај хорор филм и после филмот исклучи се' што свети и прави галама и очекувај неочекувани звуци и чудни. Гарантирано забавна вечер особено ако ти се спие премногу :D
 

mAcIkA

Истакнат Член
14 февруари 2012
382
516
393
Сакаш интересна и возбудлива вечер? Гледај хорор филм и после филмот исклучи се' што свети и прави галама и очекувај неочекувани звуци и чудни. Гарантирано забавна вечер особено ако ти се спие премногу :D
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa НЕМА ШАНСИ....ЛЕЛЕ...Е СЕГА ГОТОВО Е СО МЕНЕ:frantic
 

Black Mamba

Активен Член
6 март 2012
121
125
43
СДП кога ќе кликнам на фб ми се допаѓа на некоја страница, не ми излегува на профил. Да не знае некој како да направам да се гледаат? П.С. времеплов имам :D кој знае по ова новово, нека ми каже :D oд прееска барам, никако да најдам..


Иста мука и ја имам!!! :eek Шо се дешава?
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Marrie

Шмекси

Истакнат Член
15 февруари 2012
1,133
1,068
113
Скопје
www.statik-group.com
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa НЕМА ШАНСИ....ЛЕЛЕ...Е СЕГА ГОТОВО Е СО МЕНЕ:frantic

Сега нели крцна нешто?
Си проверила ли што имаш под кревет?
Под маса?
Ја заклучи ли надворешната врата? Провери уште еднаш за секој случај :D
Ги запали сите светла? :D

Не можам да сфатам од што ви е страв? Имам другар 23 години сеуште спие со мече едно плаво цело издрпано од што е перено во машина.Е зашто? Демек кога спиел со мечето не сонувал кошмари.-.- My ass :D
 

mAcIkA

Истакнат Член
14 февруари 2012
382
516
393
Сега нели крцна нешто?
Си проверила ли што имаш под кревет?
Под маса?
Ја заклучи ли надворешната врата? Провери уште еднаш за секој случај :D
Ги запали сите светла? :D

Не можам да сфатам од што ви е страв? Имам другар 23 години сеуште спие со мече едно плаво цело издрпано од што е перено во машина.Е зашто? Демек кога спиел со мечето не сонувал кошмари.-.- My ass :D
Фала :unsure сепак НЕМА НИШТО.... -.-
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
хаха само фудбал и формула може да ме успијат..А со мојата БУЈНА фантазија...:eek на штрек сум..ај тука со вас ке седам
Не се врти, зад тебе има нешто. :gjavol

Пушти си некое филмче или земи учи одма ќе заспиеш. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: mAcIkA
Статус
Затворена за нови мислења.