Чет муабети (ти реков-ми рече)

Coccinella

Староседелец
5 август 2016
19
11
1,003
Не сакам веќе, ладно е ќе ми студи. Вие па ме цитирате од пред 9 месеци.
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Дожд сакам само за романтики да бркаме, јас и тој. Да ме крене во раце и неговите бакнежи да не се бројат, исто како и капките кои паѓаат од горе.
(hug)(rain)
 

Coccinella

Староседелец
5 август 2016
19
11
1,003
Дожд сакам само за романтики да бркаме, јас и тој. Да ме крене во раце и неговите бакнежи да не се бројат, исто како и капките кои паѓаат од горе.
(hug)(rain)
Ќе настинете, многу пари ќе треба да давате за лекови, нерви ќе искинете со нашиве доктори, нервозата може лошо да и влијае на врската, ќе раскинете, ќе патиш, ќе го колнеш дождот после. Верувај ми.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Ќе настинете, многу пари ќе треба да давате за лекови, нерви ќе искинете со нашиве доктори, нервозата може лошо да и влијае на врската, ќе раскинете, ќе патиш, ќе го колнеш дождот после. Верувај ми.

Немој да си толку огорчена :) ќе се најде некој и за тебе, не се секирај. Мене од дожд ништо не ми е, не сум од шеќер ниту па мажето ми е.
 

Coccinella

Староседелец
5 август 2016
19
11
1,003
Немој да си толку огорчена :) ќе се најде некој и за тебе, не се секирај. Мене од дожд ништо не ми е, не сум од шеќер ниту па мажето ми е.
Само ако не се најде. Само ако лажеш.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Prashina

Ѕид на плачот

Истакнат Член
20 септември 2016
222
113
343
31
Скопје
Ами, човек ако не ве цитира од тамо пред пар неколку месеци, вас не ви ни текнува да дојдете да напишите нешто. :) нека се раздрма форумов.
 

Ѕид на плачот

Истакнат Член
20 септември 2016
222
113
343
31
Скопје
Јас искрено не, зошто ми делуваш на тролче :)

Јас Тролче? Не,не... Многу сум сериозна особа јас.
Ти мене уште не ме познаваш, немаме многу пишувано, затоа. Сосема малце. И зато ти остајв таков впечаток инаку, јас, јас сум многу фина девојка, злато девојка... Позлатна од мене нема. Срце сум! Мене секој треба да ме сака и поштува и да ме клава администраторка. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: corki