Чет муабети/ти реков-ми рече

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,391
9,099
1,683
Кушкундалево
@BadBoy007 јас можам да ти гарантирам дека овде никој освен ти нема пристап до приватните пораки во твоето сандаче. На секој од нас ни е битно приватните пораки да си останат приватни.
 
  • Like
Реакции: BadBoy007

BadBoy007

Активен Член
26 септември 2016
209
166
43
@existence Не се секирај не сум параноичен не ми не гајле дали се читаат пораките или не но знам дека може. Или со посебен plugin кој се инсталира или директно во database брцаш и вршиш SELECT query со user_id што те засега. :D
Ова тврдење е исто како да кажеш за некој политичар дека е на власт, ама не краде, иако ја има таа “привилегија“.
Знам дека администраторите на форумите имаат можност да ги читаат пораките само тоа сакав да поентирам. Дали конкретно на ЦБ се читаат пораките не знам и не можам со сигурност да тврдам, но...
сакаш да ми кажеш дека Грујо не краде(л) или Заев кога ќе дојде на власт нема да буричка во буџетот и да си вади евра во кеш? :D

Да ја смириме ситуацијата: (pivo) (pivo)
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,391
9,099
1,683
Кушкундалево
Јас можам со сигурност да тврдам за овде и ти гарантирам иако ти нѐ споредуваш со политичари. За другите форуми нити ме интересира што правеле администраторите нити па знам.

Да не го дужиме, приватни проблеми по приватни пораки :)
 
  • Like
Реакции: BadBoy007

BadBoy007

Активен Член
26 септември 2016
209
166
43
Нека биде така @existence the owl! :) Не споредувам администратори на форуми со политичари туку следнава сличност: имаш поголема моќ од обичниот народ т.е. членовите и можеш да правиш нешто за кое е доста тешко да се докаже и сакаш да кажеш ќе бидеш добар момак и нема да ја злоупотребиш положбата? (wasntme)

Кратко сумирано: знаењето е моќ, знаењето е сила, ама знаењето е и бол и патња ако знаеш премногу! :D

It's not what you know, it's what you can prove! Тоа е тоа што ја секса Македонија 25 години. :)

Да не го дужиме, приватни проблеми по приватни пораки :)
Фала курцу! :D

(pivo)
 
Последна промена:

Beauty&Beast

Староседелец
11 септември 2015
732
798
1,103
Награден сум со трофеј: член повеќе од 4 години (party)
Интересно ... на 10 ноември 2012 си се зачленил, фактички ти сеуште не си 4 години член, а веќе си награден со тој трофеј :D
 
  • Like
Реакции: Давор

Ѕид на плачот

Истакнат Член
20 септември 2016
222
113
343
27
Скопје
Јас обожавам дожд и грмежи, а никогаш немам среќа да се најдам на лице место. Еднаш дури заминав во друг град пошто дознав дека таму има невреме и кога стигнав во тој град огреа сонце, а невремето се префрли во мојот град. Ете и сега, кај нас чисто небо :(
Која несреќа те прати чупче, то чудо едно, ме расплака сето сега... ;(
 
  • Like
Реакции: Давор