World Of Warcraft

Mystique

Староседелец
18 јуни 2012
753
1,411
1,103
имав симпатија што беше опседнат со играва пред 5 години, и кој идевме по пат , често му се случуваше да фрла магии....му се мешаше што е реално што не. Ја мразев играта затоа што му беше главна тема...:)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Kiril

Kiril

Активен Член
24 јуни 2012
181
127
43
31
Струмица
имав симпатија што беше опседнат со играва пред 5 години, и кој идевме по пат , често му се случуваше да фрла магии....му се мешаше што е реално што не. Ја мразев играта затоа што му беше главна тема...:)

:) :) Човекот ептем е бил опседнат со играта. Тоа е веке претерано. Не е едниствен, имаше случаеви кога се фрлале луѓето од згради по долго време играње и се замислувале дека можат да летаат. Односно имаше еден таков херој во играта кој имаше способност да си оклучи магија кога ке падне од високо да не му се одземе од healt-от :)
 

Mystique

Староседелец
18 јуни 2012
753
1,411
1,103
:) :) Човекот ептем е бил опседнат со играта. Тоа е веке претерано. Не е едниствен, имаше случаеви кога се фрлале луѓето од згради по долго време играње и се замислувале дека можат да летаат. Односно имаше еден таков херој во играта кој имаше способност да си оклучи магија кога ке падне од високо да не му се одземе од healt-от :)

хахахаха неможам да верувам.......:eek
А овој бившава симпатија уште се занимава со играва. Не излегува ни преку ден ни навечер, само седи во интеренет кафе и си игра. Не сум го видела одамна, ама сигурно не останал само на магии хахахаха:):)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Kiril

Kiril

Активен Член
24 јуни 2012
181
127
43
31
Струмица
хахахаха неможам да верувам.......:eek
А овој бившава симпатија уште се занимава со играва. Не излегува ни преку ден ни навечер, само седи во интеренет кафе и си игра. Не сум го видела одамна, ама сигурно не останал само на магии хахахаха:):)

Не дај боже ама штом уште игра уствари не излегува од интернет кафе поради играта сигурно е направил некоја проба за летање или слично :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Oleri

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,685
3,863
1,183
:) :) Човекот ептем е бил опседнат со играта. Тоа е веке претерано. Не е едниствен, имаше случаеви кога се фрлале луѓето од згради по долго време играње и се замислувале дека можат да летаат. Односно имаше еден таков херој во играта кој имаше способност да си оклучи магија кога ке падне од високо да не му се одземе од healt-от :)
хахахаха неможам да верувам.......:eek
А овој бившава симпатија уште се занимава со играва. Не излегува ни преку ден ни навечер, само седи во интеренет кафе и си игра. Не сум го видела одамна, ама сигурно не останал само на магии хахахаха:):)

Да .. класата е Паладин, Blood elf/Dwarf/Draenei .. спелката се вика Divine shield.
Инаку играв WoW .. 3 години некаде, на Redemption (Eternal-wow) и откажав пред 1 месец, доста беше играње, ми скисна веќе.
Јас играм Вов на серверот за свадби шо е... играм пајдушко, ужичко , елено моме, циганчица итн. На друг сервер до сега не се имам приклучено.
ха ха ха :)
 

Solstice

Nujabes
28 август 2012
1,413
1,536
1,133
28
Играв на фан сервер едно време,па се пребацив на играта со карти,односно WoW TCG. Те тера да се социјализираш ако ништо друго.
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,685
3,863
1,183
Koa сме кај Вов .. да се пофалам за мојот нов интерфејс

 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Succubus