1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

World Of Warcraft

Дискусија во форумот 'Игри' започната од 990Freak, 29 март 2012.

 1. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  Исто и јас .. пред 3 - 4 месеци :D
   
 2. Yvette

  Yvette Истакнат Член

  Зачленет на:
  26 јануари 2014
  Мислења:
  144
  Допаѓања:
  276
  Јас ја пробав Mists of Pandaria и се откачив. Ама слушам имало и нешто ново.... :giggle:wavespin:igra
   
 3. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  Пак почнав со играње .. Cataclysm овој пат .. и сега за сега играм Holy Priest PvE
   
 4. 990Freak

  990Freak Староседелец

  Зачленет на:
  12 март 2012
  Мислења:
  1,274
  Допаѓања:
  1,911
  И ја, на молтен, тј 3х реалм што е. :) Зараза си е зараза, 1 годину не игра, и еве па почна...
   

Сподели: