1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

The Walking Dead

Дискусија во форумот 'Серии и емисии' започната од Marick14, 19 февруари 2012.

 1. warr

  warr Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  187
  Допаѓања:
  215
  Не е последна. Ќе прават пауза на пола сезона, заради Божиќни и Новогодишни празници.
  Другиве снимаат новогодишни епизоди, а овие нема што да снимаат.
   
 2. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  На последнава епизода кога даваа сцени од наредната, рекоа наредна недела гледајте ја финалната епизода. Супер што ќе продолжат, не ми се чека до наредна есен.
   
 3. warr

  warr Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  187
  Допаѓања:
  215
  Тоа се однесува на последната епизода на полу-сезоната.
  http://www.imdb.com/title/tt1520211/episodes?season=3
  9та епизода продолжува во фебруари.

  Многу серии прават пауза на пола сезона, не мора да значи баш за Нова Година. Не си приметила.
  Додека пак оние серии што се од жарн комедија, ретко прават паузи, бидејќи не секогаш им се поврзани епизодите, па слободно може да снимаат новогодишни епизоди.
   
 4. Препознатлива

  Препознатлива Истакнат Член

  Зачленет на:
  27 јуни 2012
  Мислења:
  119
  Допаѓања:
  94
  Една од моите најомилени серии со душа чекам да дојде 10ти фебруари да испадне нова епизода.
   
 5. kizzo

  kizzo Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2013
  Мислења:
  827
  Допаѓања:
  1,328
  закон серијал од двај чекам да почнат сега во фебруари
   
 6. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Малце контраст на трилерот што ја нуди серијава. (wasntme)

   
 7. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Трејлер за 4та сезона, која ми делува како да е последна:

   
 8. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Леле леле крајов на последната mid final епизода. Какви психопати ја прават серијава, бе?? :giggle
   
 9. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Од денес со нови епизоди. И за екстра расположување:

   
 10. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Damn, одамна немаше волку добра епизода. Мора да не потресат малце со mid final епизода, да не држи за време на паузата. Патем, ја прати некој друг серијава?
   

Сподели: