warr
Реакции
215

Зачленет на
Last seen

Пораки на профилот Најнови активности Теми и мислења За мене

 • Божем еден е копиран вовед на форумов, па си се засекирал. А и прашањата се на место. Не гледал никој ваљда, до тоа е :)
  warr
  warr
  Не гледам за другите, си гледам за себе. Избриши ми го мислењето, па кога ќе имам време ќе напишам рецензија, па и 2 реченици да се...
  Инаку не може да не ја гледал никој. Во ударен термин беше на тогаш најгледаната телевизија. :)
  warr
  warr
  т.е. не можеш... треба да ја избришеш цела тема или?
  Х
  Хоуп*
  Да така цела тема ќе се избрише. Кажи кога сакаш ќе го измениме мислењето со нешто твое, до тогаш нека стои вака :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…