1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
warr
Последна активност:
9 август 2015 во 19:34
Зачленет на:
17 февруари 2012
Мислења:
187
Допаѓања:
215
Поени од трофеи:
643
Пол:
Машки
Локација:
Тетово

Сподели:

warr

Староседелец, Машки, од Тетово

warr последен пат беше виден/а како:
9 август 2015
  1. Хоуп*
   Хоуп*
   Божем еден е копиран вовед на форумов, па си се засекирал. А и прашањата се на место. Не гледал никој ваљда, до тоа е :)
   1. warr
    warr
    Не гледам за другите, си гледам за себе. Избриши ми го мислењето, па кога ќе имам време ќе напишам рецензија, па и 2 реченици да се...
    Инаку не може да не ја гледал никој. Во ударен термин беше на тогаш најгледаната телевизија. :)
    28 јануари 2014
   2. warr
    warr
    т.е. не можеш... треба да ја избришеш цела тема или?
    28 јануари 2014
   3. Хоуп*
    Хоуп*
    Да така цела тема ќе се избрише. Кажи кога сакаш ќе го измениме мислењето со нешто твое, до тогаш нека стои вака :)
    28 јануари 2014
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машки
  Локација:
  Тетово