1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

The Walking Dead

Дискусија во форумот 'Серии и емисии' започната од Marick14, 19 февруари 2012.

 1. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Омајгад, новава епизода беше врвоини! Првите 20 минути бев... [​IMG]
  Моментот со Дерил и базуката, моментот со Џеси и синовите, моментот со Карл! Деј'ммммммммммм
  А богами и моментот кога Рик, па после него и другите излегоа надвор.... касапење, еј!
   
 2. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Е***е крајот, е***е. Сега ќе чекаме пола година за да видиме што бидна. Ја бетувам дека Глен го јадеше, али кој знае, можеби и никој нема да умре, само некој си изеде еден јак ќотек.
   

Сподели: