1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

The Big Bang Theory

Дискусија во форумот 'Серии и емисии' започната од Selma, 15 февруари 2012.

 1. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Ете ја целата верзија сега. ;)
   
  На The Tramp му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Крајот е priceless :rofl
   
 3. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Мене тоа со Beyonce и Jay-Z најдобро ми беше. Женските се 100 пати подобри. :biggrin
   
  На Selma му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Бернадет мала, мала ама опасна. Како игра :eek , исто и Пени.
   
  На DarkPassenger му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Lepaa

  Lepaa Истакнат Член

  Зачленет на:
  2 декември 2012
  Мислења:
  985
  Допаѓања:
  1,704
  [​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На Anakin, WomanInRed, The Tramp и уште 2 други им се допаѓа ова.
 6. WomanInRed

  WomanInRed Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,324
  Допаѓања:
  3,218
  Зошто ја прекинаја серијава на МТВ1 ? :gjavol
   
 7. Nighty

  Nighty Староседелец

  Зачленет на:
  24 февруари 2012
  Мислења:
  727
  Допаѓања:
  1,181
  Не ја прекинаа, заврши третата сезона, а досега толку имаат откупено.
  Им пишав вчера на ФБ страната, рекоа дека според популарноста, би требало да ги откупат и останатите сезони.
   
  На Ана-Каренина и Anakin им се допаѓа ова.
 8. Anakin

  Anakin Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  869
  Допаѓања:
  977
  се надевам..оти знаат мтв ла*на да праат им го памтам тоа со плажата на залезот коа бев ин лов витх Кол:sreken
   
 9. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Последната излезена епизода беше предобра, една од подобрите. :wavespin ЈА гледав 2-3 епизодата и пак ми е интересна,
  Опасна е Пени :nerd, и Ејми фала богу не ја покажуваа многу.

  Не знам дали сте забележале но во шпицата за серијата на крајот сега ги има и Ејми и Бернадет. Бернадет ај п аи па ама Ејми, дај веќе еднаш нека ја тргнат, антипатична е. Барем да нашле некоја поубава.
   
 10. Nighty

  Nighty Староседелец

  Зачленет на:
  24 февруари 2012
  Мислења:
  727
  Допаѓања:
  1,181
  Поентата Е да е антипатична. :)
   

Сподели: