The Big Bang Theory

Nighty

Староседелец
24 февруари 2012
727
1,181
1,103
Зошто ја прекинаја серијава на МТВ1 ? :gjavol
Не ја прекинаа, заврши третата сезона, а досега толку имаат откупено.
Им пишав вчера на ФБ страната, рекоа дека според популарноста, би требало да ги откупат и останатите сезони.
 

Anakin

Истакнат Член
23 август 2012
869
977
203
се надевам..оти знаат мтв ла*на да праат им го памтам тоа со плажата на залезот коа бев ин лов витх Кол:sreken
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,375
7,071
1,183
Последната излезена епизода беше предобра, една од подобрите. :wavespin ЈА гледав 2-3 епизодата и пак ми е интересна,
Опасна е Пени :nerd, и Ејми фала богу не ја покажуваа многу.

Не знам дали сте забележале но во шпицата за серијата на крајот сега ги има и Ејми и Бернадет. Бернадет ај п аи па ама Ејми, дај веќе еднаш нека ја тргнат, антипатична е. Барем да нашле некоја поубава.