The Big Bang Theory

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,375
7,071
1,183
Поентата Е да е антипатична. :)
Нека си биде антипатична, бар поубава да беше. Кога ја видам ми се темни, пример можеле мене да ме земат(wasntme).
Би било интересно Шелдон неккао да се сплетка со Алекс и Ејми да попизде :gjavol
 

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,084
7,013
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Барем да нашле некоја поубава.

I kind a like her. (wasntme)

 

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,084
7,013
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Само мене ми изгледа старо? И да во серијата како баба ја облекуваат.

Со оглед на тоа дека има 37 години, доста добро изгледа. А така ја облакаат нели дека е nerd. :biggrin
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,375
7,071
1,183
Со оглед на тоа дека има 37 години, доста добро изгледа. А така ја облакаат нели дека е nerd. :biggrin
Epa za godinite si e super, ne znaev kolku ima. No tolku mnogu ja nejkam sto na se bi i nasla nekoja zamerka.

P.S: od mobilen sum zatoa na latinica.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: DarkPassenger

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,685
3,863
1,183
Искрено .. тапа ми е серијава. Глупав хумор за сите пари. Изгледав 10 епизоди од првата сезона, не ме насмеа ниеднаш ништо, ептен дебилна ми е .. може е до мене, може стварно е тапа.
 

Ice_Man

Староседелец
16 февруари 2012
440
236
1,053
почнав да ја гледам пред недела време ,сеа сум на третина од 5 сезона
за ептен смешна и нее толку ,али сепак инт е колку толку ....
Хауард и мајка му се закон xD
 

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,084
7,013
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Искрено .. тапа ми е серијава. Глупав хумор за сите пари. Изгледав 10 епизоди од првата сезона, не ме насмеа ниеднаш ништо, ептен дебилна ми е .. може е до мене, може стварно е тапа.

И мене првата сезона ми беше тапа, тек во 3тата ми стана интересна и сеуште таа ми е омилена сезона.

Во секој случај, иако има интересни ликови и случки, не ми е толку смешна. Сепак, лесна серија е и служи за 20ина минути опуштање на крајот на денот.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Selma

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,375
7,071
1,183
И мене првата сезона ми беше тапа, тек во 3тата ми стана интересна и сеуште таа ми е омилена сезона.

Во секој случај, иако има интересни ликови и случки, не ми е толку смешна. Сепак, лесна серија е и служи за 20ина минути опуштање на крајот на денот.
И мене 3та сезона ми е најинтересна.

Морам да признаам дека последниве епизоди ми се доста интересни од првите, едвај чекам Ејми да ја снема. :gjavol