1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

The Big Bang Theory

Дискусија во форумот 'Серии и емисии' започната од Selma, 15 февруари 2012.

 1. Emily023

  Emily023 Активен Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  245
  Допаѓања:
  113
  Ја обожавам серијава...уште малку и 4та сезона ќе ја изгледам
  Базинга :D
   
  На Black Mamba му/ѝ се допаѓа ова.
 2. .M_

  .M_ Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  35
  Допаѓања:
  17
  Не мора на секоја серија да и го преведувате името, не за друго, глупо делува. Иначе одлична серија.
   
  На Trouble му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  На kones, Emily023 и Hexasto им се допаѓа ова.
 4. Stenak

  Stenak Полноправен Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  46
  Допаѓања:
  84
  Ако почнам да ги постирам сите омилени исечоци од серијава, ќе нема место другите да постираат :rofl . Сите се добри, ама Шелдон и Ражеш се врв. (happy)

   
  На WomanInRed, lady_blue и Selma им се допаѓа ова.
 5. ScoobyDoo

  ScoobyDoo Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  386
  Допаѓања:
  677
  После толку време молење сега ги симнав 4 те сезони од серијава, знам дека е добра, па се надевам дека викендов ке ги изгледам сите 4, па да ги стигниме тие од 5та та сезона...
   
  На Реми и Selma им се допаѓа ова.
 6. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Серијава е стварно закон. Ја пратам уште од почетокот, секоја недела едвај чекам да излезе новата епизода. Третата сезона ми е најсмешна, а во последно време не ми се ништо посебни. Сепак, оригинална ми е, ги обожавам ликовите, и нема замена за оваа серија. :sreken
   
  На Selma му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Реми

  Реми Староседелец

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  542
  Допаѓања:
  957
  И јас решив од викендов да почнам да ја гледам.
   
  На Stenak му/ѝ се допаѓа ова.
 8. The puss in boots

  The puss in boots Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  221
  Допаѓања:
  147
  серијава е ТОП :D почнав од пред 1 недела да ја гледам и се заразив
   
  На Selma му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Black Mamba

  Black Mamba Активен Член

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  121
  Допаѓања:
  125
  Најбољаа!!! Моментално ми е омилена серија :rofl
   
  На Stenak му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  [​IMG]

  Шелдон...  ВРВ
   
  На WomanInRed, kones, The puss in boots и уште 3 други им се допаѓа ова.

Сподели: