The Big Bang Theory

kones

Истакнат Член
14 февруари 2012
122
119
343
Ох последната епизода тотално ме уништи од смеење, наредниот ден му го земав Ајфонот на директорот под претекс дека треба да инсталирам некоја апликација за тест, а јас ја инсталирав камшик апликацијата, ЗАКОН :rofl:rofl:rofl:rofl

 
  • Like
Реакции: Stenak

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,391
9,099
1,683
Кушкундалево
серијава ми е ептен глупава. Хуморот таму не знам зошто ама мене ми е тапа. Имам гледано 10тина епизоди убедувајќи се дека можеби ќе ми стане интересна, ама тапа ми е.
 
  • Like
Реакции: foREVer

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,084
7,013
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
серијава ми е ептен глупава. Хуморот таму не знам зошто ама мене ми е тапа. Имам гледано 10тина епизоди убедувајќи се дека можеби ќе ми стане интересна, ама тапа ми е.
Од првата сезона да не ги гледаше? Мене напочетокот не ме привлекуваше, а 3тата сезона ми е најсмешна.
 
  • Like
Реакции: Selma

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,391
9,099
1,683
Кушкундалево
Од првата сезона да не ги гледаше? Мене напочетокот не ме привлекуваше, а 3тата сезона ми е најсмешна.
Една другарка ми има пуштано од сите сезони по некоја, ама за мене хуммор без сарказам е непривлечен, затоа и серијава не ја гледам (како и повеќето актуелни серии)
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,375
7,071
1,183
Од првата сезона да не ги гледаше? Мене напочетокот не ме привлекуваше, а 3тата сезона ми е најсмешна.
Да, 3та е најсмешна и најинтересна. :)
Во 3та сезона Шелдон беше пијан за додделување на едни награди. :D
А Шелдон кога пее ми е најсмешен.
 
  • Like
Реакции: WomanInRed and Stenak