1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

The Big Bang Theory

Дискусија во форумот 'Серии и емисии' започната од Selma, 15 февруари 2012.

 1. efederer

  efederer Админ
  Член на администрација

  Зачленет на:
  2 октомври 2011
  Мислења:
  150
  Допаѓања:
  256
  На Selma и ipopovski им се допаѓа ова.
 2. kones

  kones Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  122
  Допаѓања:
  119
  Ох последната епизода тотално ме уништи од смеење, наредниот ден му го земав Ајфонот на директорот под претекс дека треба да инсталирам некоја апликација за тест, а јас ја инсталирав камшик апликацијата, ЗАКОН :rofl:rofl:rofl:rofl

   
  На Stenak му/ѝ се допаѓа ова.
 3. lady_blue

  lady_blue Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  2,400
  Допаѓања:
  4,420
  кога излегва 22та епизода?
  I miss Sheldon :biggrin
   
 4. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  На 26ти април тек. :biggrin
   
 5. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  серијава ми е ептен глупава. Хуморот таму не знам зошто ама мене ми е тапа. Имам гледано 10тина епизоди убедувајќи се дека можеби ќе ми стане интересна, ама тапа ми е.
   
  На foREVer му/ѝ се допаѓа ова.
 6. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Од првата сезона да не ги гледаше? Мене напочетокот не ме привлекуваше, а 3тата сезона ми е најсмешна.
   
  На Selma му/ѝ се допаѓа ова.
 7. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Една другарка ми има пуштано од сите сезони по некоја, ама за мене хуммор без сарказам е непривлечен, затоа и серијава не ја гледам (како и повеќето актуелни серии)
   
 8. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Да, 3та е најсмешна и најинтересна. :)
  Во 3та сезона Шелдон беше пијан за додделување на едни награди. :D
  А Шелдон кога пее ми е најсмешен.

   
  На WomanInRed и Stenak им се допаѓа ова.
 9. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Ова е прајслес :rofl

   
  На Stenak и DarkPassenger им се допаѓа ова.
 10. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
   
  На Stenak му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: