1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
.M_
Последна активност:
10 август 2016 во 01:22
Зачленет на:
15 февруари 2012
Мислења:
35
Допаѓања:
17
Поени од трофеи:
1,008
Пол:
Машки
Роденден:
14 ноември 1990 (Возраст: 28)

Сподели:

.M_

Староседелец, Машки, 28

.M_ последен пат беше виден/а како:
10 август 2016