1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Insanity workout

Дискусија во форумот 'Фитнес и рекреација' започната од Farfalla, 22 април 2014.

 1. Farfalla

  Farfalla Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  455
  Допаѓања:
  1,012
  Yes, of course. Ама cardio abs трае околу 15 минути, така што не е воопшто страшно.
  Јас повторно ќе се фалам, ама мевов скоро го нема, а завршувам со трета недела.
   
 2. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  А загревањето на почеток го правиш?
   
 3. Farfalla

  Farfalla Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  455
  Допаѓања:
  1,012
  Da, da, se po red kako sto si e tamu.
   
  На Aristokrat му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  Ја почна уште некој програмава?
  Јас сум на трета недела и некако кондиционо сум подобар ама почетокот на првата недела е многу зезнат зашто не е направена програмава за почетници.
   
  На Farfalla му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Farfalla

  Farfalla Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  455
  Допаѓања:
  1,012
  @Aristokrat очигледно само јас и ти се бодриме.
  Јас сум четврта недела и луѓе мили прекрасно е чувството секое утро да си се‘ позадоволен пред огледало. А нецел месец е во прашање.

  10015636_10152746760743989_511675370_n.jpg
   
  На Hkakashi и Aristokrat им се допаѓа ова.
 6. Aleksis

  Aleksis Jukebox

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  1,440
  Допаѓања:
  2,539
  Pure cardio... I hate you! :place
  Толку!
   
 7. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  Од сите денови најфраерски се Рикавери деј и деј офф во програмата:p
   
  На Aleksis му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  Не знам кој ден си ама понатака колку и да е тежок овој ден има и додатно видео па пјур кардио иде во комбинација со кардио абс па мене баш вчера ми беше овој ден...после пјур кардио и овие стомачните мислам дека телото е максимално искористено:)
  Иначе не знам да ги правам оние павер џамп...се намачив ама повеќе ми паѓа смеа коа глеам како ги правам.
   
 9. pizzalover

  pizzalover Истакнат Член

  Зачленет на:
  30 април 2014
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  12
  Од каде се симнува ?
   
 10. Aleksis

  Aleksis Jukebox

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  1,440
  Допаѓања:
  2,539
  Јас денес 8 ден. Тек на почеток сум, кога ќе стигнам трета недела ќе ви се жалам од тие комбинациите што ги спомна. Страв ме фаќа.
  Пауер џампс баш ми се интересни, јас ги мразам мувинг пуш ап :place
  @pizzalover http://kickass.to/insanity-workout-t7013845.html
  Среќно :zelen
   
  На Aristokrat му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: