1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Insanity workout

Дискусија во форумот 'Фитнес и рекреација' започната од Farfalla, 22 април 2014.

 1. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  378
  Допаѓања:
  126
  Вежбите Т-25 се супер,ја ги праев пред некое време,после не ги правев.
  Најлесни ми се кардио,од потешките Speed 1 i Speed 2.Потешко ми е некои вежби да праам.Нагло се здебелив првата година од факултет,сега за ослабување треба време.Со хроно исхраната досега 5 кила,а ми треба уште.:(
  Проблемот е што додека се учи,од досада нема многу каде да се движиш.Како ќе успеам во слабеењето?
   
 2. Browny

  Browny Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2014
  Мислења:
  24
  Допаѓања:
  9
  Дечки може линкЧе да ми дадете од insanity порфавор
   
 3. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970
   
 4. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  Глупоста е верувај ми...од искуство
   
 5. Browny

  Browny Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2014
  Мислења:
  24
  Допаѓања:
  9
  [QUOTE="Ѕвездичка, post: 364356,
  Благодарам се надевам дека ќе преживеам
   
  На Ѕвездичка му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970
  За пррживување сигурно, внимавај да не си ги воспалиш мускулите :*
   
  На Browny му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: