Што сакаш повеќе?

Што сакаш повеќе ?


  • Total voters
    62

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,279
3,528
443
Скопје
Куче...не дека мразам мачки ама не ми се толку интересни, не претаат со опашот кога ќе си дојдеш дома:D
 

NEPOBEDLIV

Истакнат Член
5 март 2012
288
412
63
Куче нормално.Мачки да ми се плеткаат, да ме гребат, то не :nah

Засега имам едно, Апач се вика и има 4 години.Пустиот роденден има на мојот најтажен ден, односно 1-ви Септември.
 
  • Like
Реакции: КрисТина К.