1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што сакаш повеќе?

Дискусија во форумот 'Домашни миленици' започната од КрисТина К., 2 март 2012.

?

Што сакаш повеќе ?

 1. Куче

  79.0%
 2. Маче

  29.0%
Дозволени се повеќе гласови.
 1. КрисТина К.

  КрисТина К. Истакнат Член

  Зачленет на:
  2 март 2012
  Мислења:
  527
  Допаѓања:
  1,654
  :)
   
  На MaNemoj му/ѝ се допаѓа ова.
 2. КрисТина К.

  КрисТина К. Истакнат Член

  Зачленет на:
  2 март 2012
  Мислења:
  527
  Допаѓања:
  1,654
  абе луѓе експериментирам нешто така да наеднаш темата ми испадна во религија не обрнувајте внимание на тоа !! :timebomb
   
  На Jana и MaNemoj им се допаѓа ова.
 3. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,541
  мразам мачки :banghead
   
  На street_chic, MaNemoj, foREVer и уште 3 други им се допаѓа ова.
 4. Badass

  Badass Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  63
  Допаѓања:
  87
  Незнам,сакам животни,па ги сакам и мачките и кучињата.
  Само гласот мој оди кај кучињата. По весели и по игриви ми се него ли мачките! :)
   
 5. Jana

  Jana Активен Член

  Зачленет на:
  2 март 2012
  Мислења:
  38
  Допаѓања:
  100
  glasot odi kaj kuce (happy)
   
  На MaNemoj му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
  Прво добредојде.:) Се случува грешка нема потреба од нервози, админ ipopovski или efederer ке ја преместaт темата каде што и е местото.:)
  А иначе за прашањето повеќе сакам куче :)
   
 7. Succubus

  Succubus Истакнат Член

  Зачленет на:
  28 февруари 2012
  Мислења:
  562
  Допаѓања:
  835
  Јас сакам и куче и маче, баш ми се мили.. :)
   
  На MaNemoj и Jana им се допаѓа ова.
 8. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  маче
   
  На MaNemoj му/ѝ се допаѓа ова.
 9. КрисТина К.

  КрисТина К. Истакнат Член

  Зачленет на:
  2 март 2012
  Мислења:
  527
  Допаѓања:
  1,654
  Гледам дека има повеќе гласови за куче :)
   
  На MaNemoj и Jana им се допаѓа ова.
 10. Jana

  Jana Активен Член

  Зачленет на:
  2 март 2012
  Мислења:
  38
  Допаѓања:
  100
  Кутрето ми се вика Макс :)
   

Сподели: