1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што сакаш повеќе?

Дискусија во форумот 'Домашни миленици' започната од КрисТина К., 2 март 2012.

?

Што сакаш повеќе ?

 1. Куче

  79.0%
 2. Маче

  29.0%
Дозволени се повеќе гласови.
 1. MaNemoj

  MaNemoj Полноправен Член

  Зачленет на:
  2 март 2012
  Мислења:
  20
  Допаѓања:
  65
  јас имам куче :)
   
 2. smeker

  smeker Староседелец

  Зачленет на:
  9 март 2012
  Мислења:
  768
  Допаѓања:
  979
 3. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,631
 4. 990Freak

  990Freak Староседелец

  Зачленет на:
  12 март 2012
  Мислења:
  1,274
  Допаѓања:
  1,911
  Свеедно. Чувам и куче и мачку. Мачето е много лудо :)
   
 5. Nightmare_f

  Nightmare_f Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  1,358
  Допаѓања:
  2,204
  ги сакам и мачките и кучињата, ама дефинитивно повеќе куче сакам.
  Иначе и си чувам куче(inlove)
   
 6. Blondie

  Blondie Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  612
  Допаѓања:
  1,085
  Исто како тој што го чува:rofl
   
 7. ZmajChe

  ZmajChe Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2012
  Мислења:
  937
  Допаѓања:
  2,068
  Куче се разбира! :)))
  Затоа што никогаш сум немала прилика да чувам, оти живеам во стан :/
   
  На 048 и Ludaca им се допаѓа ова.
 8. mila mila

  mila mila Истакнат Член

  Зачленет на:
  31 март 2012
  Мислења:
  192
  Допаѓања:
  154
  Маче дефинитивно.
  Не се потчинува така лесно.
  Ако му дариш искрена љубов ќе ти враќа со иста мера.
  Знае да осети кој е добар а кој лош човек.
  Од искуство кажувам,имам чувано мачка 17 наши години.
   
  На LMFAO му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Aaliyah

  Aaliyah Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  1,090
 10. WomanInRed

  WomanInRed Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,324
  Допаѓања:
  3,218
  Кучиња сакам повеќе, мразам мачки :)
   

Сподели: