1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што сакаш повеќе?

Дискусија во форумот 'Домашни миленици' започната од КрисТина К., 2 март 2012.

?

Што сакаш повеќе ?

 1. Куче

  79.0%
 2. Маче

  29.0%
Дозволени се повеќе гласови.
 1. Nicole

  Nicole Староседелец

  Зачленет на:
  27 јуни 2012
  Мислења:
  249
  Допаѓања:
  226
 2. Lady*

  Lady* Староседелец

  Зачленет на:
  1 април 2012
  Мислења:
  1,965
  Допаѓања:
  6,161
  Куче :gus

  379867_330698650291109_706581959_n.jpg
   
  На WomanInRed му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Повеќе сакам куче. Затоа што се попаметни. Можеш и на прошетка да одиш со нив. Добар чувар на дворот и домот.
  Додека пак мачките не ги сакам многу, затоа што повеќето мора да се чуваат дома. Па ќе се митарат, па чисти влакна по нив, па ќе прават бељи по куќа. Затоа куче си е најдобро. Најдобар пријател.
   
  На Caci му/ѝ се допаѓа ова.
 4. марија.м

  марија.м Нов член

  Зачленет на:
  26 јули 2012
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  4
 5. Dolphine

  Dolphine Истакнат Член

  Зачленет на:
  25 јуни 2012
  Мислења:
  304
  Допаѓања:
  302
  Кученце, по можност лабрадор или златен ретривер :sreken
   
 6. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Куче,мачките ми се досадни и не се интересни и само спијат
   
  На İncognito му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: