1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што открива за вас датата на раѓање?

Дискусија во форумот 'Астрологија' започната од Badgirl, 28 јуни 2013.

 1. Aleksis

  Aleksis Jukebox

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  1,440
  Допаѓања:
  2,539
  Духовити, способни и интелектуално ориентирани. Поседувате голема сила со чија помош способни сте да направите чуда. Во моментите на слабост губите контрола и може да станете само деструктивни. Потребно е да усовршите некоја тактика за релаксирање.
  :unsure Пола - пола !
   
  На Badgirl му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Sofija...

  Sofija... Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 ноември 2012
  Мислења:
  256
  Допаѓања:
  358
  10. Вие сте личност која лесно ги надминува животните проблеми. Ретко кој е така способен да ја насочи таа негативна енергија во позитивна. Останатите луѓе ви се восхитуваат, па дури малку и ви завидуваат. Способни сте да водите други во вистинската насока.
  Првата реченица ДА !
   
  На Badgirl му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Mameha

  Mameha Староседелец

  Зачленет на:
  9 јуни 2013
  Мислења:
  364
  Допаѓања:
  814
  11. Имате голема магнетска привлечност. Ве карактеризира непогрешлива интуиција и се стремите кон возвишени идеали. Лесно можете да се извлечете од животните проблеми и наоѓате решенија од повеќе перспективи. Можете да имате проблеми во наоѓањето на соодветен партнер.
  ( последново најмногу го погоди....:rolleyes:)
   
  На Badgirl, Martin_MKD и Ночной охотник им се допаѓа ова.
 4. True_Blood

  True_Blood Upright

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  1,132
  Допаѓања:
  2,396
  Мојата дата е со предвидувачки моќи.
  Оваа година еве, баш на таЈа моја дата од 26 официјално ќе преминам во 27 годишна.
  Од сега знам. А, и вчера знаев.
   
  На Badgirl, Mila Kunis и Primrose им се допаѓа ова.
 5. Foxboro

  Foxboro Староседелец

  Зачленет на:
  16 јуни 2012
  Мислења:
  716
  Допаѓања:
  1,479
  Духовити, способни и интелектуално ориентирани. Поседувате голема сила со чија помош способни сте да направите чуда. Во моментите на слабост губите контрола и може да станете само деструктивни. Потребно е да усовршите некоја тактика за релаксирање..................e bogami me pogodi
   
  На Badgirl му/ѝ се допаѓа ова.
 6. crvenkapa

  crvenkapa Староседелец

  Зачленет на:
  15 јануари 2013
  Мислења:
  235
  Допаѓања:
  593
  Се одликувате со трпение и упорност. Пред да донесете одлука, вие долго размислувате за неа. Но, кога ќе се одлучите, без застанувања се борите до крај. Толерантни сте и ги извлекувате само најдобрите особини од луѓето... Точно :) и заради ова последното, многу пати сум се зафркнала :)
   
  На Badgirl му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Lady*

  Lady* Староседелец

  Зачленет на:
  1 април 2012
  Мислења:
  1,965
  Допаѓања:
  6,161
  Енергични, сакате сами да донесувате одлуки во својот живот. Сакате да ги споите духовното и материјалното, затоа сте добри во организирање на хуманитарни активности. Својата креативност најдобро ја покажувате во тимска соработка. (y)
   
  На Badgirl му/ѝ се допаѓа ова.
 8. kizzo

  kizzo Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2013
  Мислења:
  827
  Допаѓања:
  1,328
  5. По природа сте со немирен дух и сакате промени и разновидност. Сè што правите се одликува со брзина, ефикасност и јаснотија. Поседувате изразена креативност и способност за уметничко изразување. Ве интересира сè што е необично и ексцентрично.

  од збор до збор се ми е погодено... :D :)
   
  На Badgirl му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Tiger22

  Tiger22 Нов член

  Зачленет на:
  30 јуни 2013
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  1
  Блaге везе немa овa !
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 10. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  И ја мислу такој искрено, не да нема везе, али најде се некој случајно у некој од пуно способности што су набројани и одма си праиш филм иииии маму му е*у стфарно има врска хороскоп
  Можда има, али општо за карактеристике на знак, а не тој кд и у колко саат се родија некој : )
   
  На Angiie му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: