Што открива за вас датата на раѓање?

Tiger22

Нов член
30 јуни 2013
5
1
3
И ја мислу такој искрено, не да нема везе, али најде се некој случајно у некој од пуно способности што су набројани и одма си праиш филм иииии маму му е*у стфарно има врска хороскоп
Можда има, али општо за карактеристике на знак, а не тој кд и у колко саат се родија некој : )

Пa дa, прост пример моите родители се ко вaтрa и лед, a нa истa дaтa родени... :)
Што се тиче, aстрологијa,општи кaрaктеристики кaј личностa бaзирaјки се нa хороскопскиот знaк во ред... имa нешто, мaдa и со тоa не се зaмaрaм многу.. aмa овa со дaтaвa ми е.... :rolleyes:
 

Angiie

Истакнат Член
16 февруари 2012
506
641
93
10. Вие сте личност која лесно ги надминува животните проблеми. Ретко кој е така способен да ја насочи таа негативна енергија во позитивна. Останатите луѓе ви се восхитуваат, па дури малку и ви завидуваат. Способни сте да водите други во вистинската насока.

Упс, не. Тешко успевам да ги надминам проблемите, но знам да глумам дека сум ги надминала а тука има разлика. :)
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,231
17,757
1,673
На сигурно
3. Популарни и комуникативни. Духовитоста и шармот ви помагаат во склопувањето на пријателства. Во социјалните активности вие сте центар на вниманието. Креативни сте и поседувате повеќе таленти кои спонтано ги покажувате.

Да де,сите сме и популарни и комуникативни,полни со духовитост и шарм.
Креативноста блика од секоја наша пора.
Талент на нивоу.
И тоа го поседуваат само јас и дотичните тројки.
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
5,995
9,625
1,683
Normandy
6. Напредувате постепено во животот и не ги повторувате истите грешки. Верни сте на семејството и пријателите и едно од најголемите задоволства ви е да ги развеселувате оние кои ги сакате. Вие сте одговорни и никогаш не ги заборавате своите обврски.

:patos

Штотуку напраив серија од 100 стомачни и се осеќам одговорно.
 
  • Like
Реакции: Badgirl and Primrose

alba

Староседелец
15 март 2012
1,426
2,014
1,123
27. Сакате да се забавувате во друштво и сте симпатични на околината. Поседувате моќ на голема имагинација затоа е препорачливо да се занимавате со уметност. Многу сте емотивни и знаете да реагирате бурно во некои ситуации. Не се изолирајте од другите.

:zelen
 
  • Like
Реакции: Badgirl and The Tramp

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,367
4,942
1,173
27. Сакате да се забавувате во друштво и сте симпатични на околината. Поседувате моќ на голема имагинација затоа е препорачливо да се занимавате со уметност. Многу сте емотивни и знаете да реагирате бурно во некои ситуации. Не се изолирајте од другите.

:zelen
Ова последново те погодиле, стварно многу се изолираш од другите т.е. од форумоф. :patos
 
  • Like
Реакции: alba and Lady*

Хоуп*

Proton
Член на администрација
4 април 2013
2,414
4,232
753
20. Вие сте личност која е добро прифатена од средината во која живее. Ведра и духовита и во секоја прилика зрачите со топлина и љубов. Се радувате на животот и настојувате да уживате во него што повеќе. Понекогаш потклекнувате на животни искушенија и можете да ја изгубите својата цел.
 
  • Like
Реакции: Badgirl

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,231
17,757
1,673
На сигурно
27. Сакате да се забавувате во друштво и сте симпатични на околината. Поседувате моќ на голема имагинација затоа е препорачливо да се занимавате со уметност. Многу сте емотивни и знаете да реагирате бурно во некои ситуации. Не се изолирајте од другите.

:zelen
Ке ја препрашам мајка ми да не сум и јас на оваа дата родена а таа да не не е сигурна :biggrin
 
  • Like
Реакции: Badgirl

*V******

Староседелец
2 април 2013
193
170
1,053
8.......Водолија...подзнак.....водолија..............овде нешто баш и не сум опишана колку треба.
 

alba

Староседелец
15 март 2012
1,426
2,014
1,123
Ова последново те погодиле, стварно многу се изолираш од другите т.е. од форумоф. :patos
Значи има вистина во ова и заџабе трубат другите дека е без врска :patos

Ке ја препрашам мајка ми да не сум и јас на оваа дата родена а таа да не не е сигурна :biggrin
Прашај, прашај навреме да испрајме ако некаде е грешка :patos