Што открива за вас датата на раѓање?

NoGood

Нов член
7 јули 2013
20
15
3
6. Напредувате постепено во животот и не ги повторувате истите грешки. Верни сте на семејството и пријателите и едно од најголемите задоволства ви е да ги развеселувате оние кои ги сакате. Вие сте одговорни и никогаш не ги заборавате своите обврски.

Па да бе .. :D
 
  • Like
Реакции: Primrose and Badgirl

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,220
1,747
253
Имаше едно интересно и забавно астролошко толкување,според години на раѓање и уште нешто (заборавив што беше тоа)да видите што сте биле во минатиот живот и во што ке се реинкарнирате.Добро би било ако можете да го најдете тоа(тест ли беше,)
 

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,214
2,301
1,153
Skopje
www.facebook.com
26. Енергична и витална личност. Сакате да соработувате на проекти и при тоа се покажувате како добар организатор. Големо внимание посветувате на своето семејство кое ви преставува голема поддршка. Сакате да помагате на другите.
И точките ми ги погодија :D Шала на страна ама сериозно не знам дали е до мене, дали до тоа што верувам или е чиста случајност ама се што е поврзано со хороскопот и такви работи се ми се погодува бар до сега немам прочитано хороскоп а да не е така како што е, а за карактеристиките на хороскопскиот знак па ич да не зборам, како според мојот живот да го пишувале.
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,391
9,099
1,683
Кушкундалево
И точките ми ги погодија :D Шала на страна ама сериозно не знам дали е до мене, дали до тоа што верувам или е чиста случајност ама се што е поврзано со хороскопот и такви работи се ми се погодува бар до сега немам прочитано хороскоп а да не е така како што е, а за карактеристиките на хороскопскиот знак па ич да не зборам, како според мојот живот да го пишувале.
Затоа што пишат општи особини кои голема е веројатноста кога ги читаш да си речеш „Еј стварно, таков сум“ иако можеби врска нема со тебе.
 
  • Like
Реакции: escape

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,220
1,747
253
Не верувам во хороскопи и не ги читам.Верувам само на некој како на пр.астрологот наш Зоран да ми направи натална карта.Ми се допаѓаат кинеските хороскопи и индиските,тие имаат поразлични толкувања.
 

BlackTulip

Староседелец
15 март 2013
628
789
1,103
8. Вие сте личност која успешно ги остварува своите планови. Имате способност за организирање на забави и при тоа знаете да ги искористите потенцијалите на другите. Ги разбирате проблемите на блиските и секогаш сакате да помогнете.

agreed :)
 

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,186
1,133
1,133
20. Вие сте личност која е добро прифатена од средината во која живее. Ведра и духовита и во секоја прилика зрачите со топлина и љубов. Се радувате на животот и настојувате да уживате во него што повеќе. Понекогаш потклекнувате на животни искушенија и можете да ја изгубите својата цел.
Полн погодок :rolleyes: