Што најмногу ве нервира на социјалните мрежи?

Falanga

Истакнат Член
10 април 2016
350
293
173
42
А не ги сфаќам оние на свадби шо одат со женските/дечковците...на секоја свадба се со различни на сликите нели им е малку срам не ми е јасно.

И овие на инстаграм уште на к*р да се натакнат за внимание!!!Па ќе фатат да си ги сликаат тоа стапалата....не знам шо е со народов.
А свадбиве што се претворени во курвафест? Абе не знам од каде таа желба на свадба да се изгледа како права дроља, тоа не разбирам.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ●Untouchable°

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Кога мојот партнер е еден од многуте глупаци што лакнуваат слики од девојки со ботокс на усните, која има 300 лајка од такви што се умрени за да имаат еднаш со неа.
Кога мојот партнер не сфаќа дека се омаловажува кога лајкнува страници на порно актерки и нивните голи газиња.
 

Falanga

Истакнат Член
10 април 2016
350
293
173
42
Па наљути му се. Нели твоето газе беше најубоо, шо сеа други гледа таму на интернет...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Метаморф

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Заборавам многу дека сте сериозни тука и се што ќе напишам јас го сфаќате премногу сериозни или дека мора да е така. Се зафркававме тогас со мистерија и малозаувек. Многу нормално дека ќе му се налутам
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ●Untouchable°

Falanga

Истакнат Член
10 април 2016
350
293
173
42
Кој е сериозен па и ти, глеаш се смеам. Уствари Мистерија го имаше дадено тој коментар со газето хахаха нешто очи, насмевка ова-она... :D Ма какви очи болан
 
Последна промена:
  • Ми се допаѓа
Реакции: ●Untouchable°

Метаморф

Истакнат Член
5 декември 2014
299
334
173
27
Тоа веќе е прекршување Божја заповед,прељуба.Објави му една чудотворна икона на ѕидот да ги измие гревоите.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ѕвездичка

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Тоа веќе е прекршување Божја заповед,прељуба.Објави му една чудотворна икона на ѕидот да ги измие гревоите.

Хахахахаха ќе побарам совет од Иван исцелитил... ехх да можев, заклучен му е :D
 

vitocorleone

Староседелец
27 јуни 2012
75
39
1,018
34
Одлична тема, младинава малку застрани од патот и добар дел од нив да не кажам сите, не ја познаваат разликата од живот и социјален живот, ним сеедно им е тоа, да им појаснам социјалните мрежи служат за споделување мислење со поширокото општество, културни луѓе кои не ти се пријатели или пак другари, значи чисто може да се информираш за нешто од јавен интерес, а за тоа што ти си купил нови патики, или пак се чекирас дека си во грчка и не е некое социјално дружење. Погледнете подалеку од вашиот нос Ве молам.