1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што најмногу ве нервира на социјалните мрежи?

Дискусија во форумот 'Социологија' започната од Armagoddamn, 29 октомври 2015.

 1. Falanga

  Falanga Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 април 2016
  Мислења:
  350
  Допаѓања:
  293
  А свадбиве што се претворени во курвафест? Абе не знам од каде таа желба на свадба да се изгледа како права дроља, тоа не разбирам.
   
  На ●Untouchable° му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Falanga

  Falanga Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 април 2016
  Мислења:
  350
  Допаѓања:
  293
  Еве бате Баже Клаус ќе ти објасни зошто си ги сликаат стапалата:
   
 3. Метаморф

  Метаморф Истакнат Член

  Зачленет на:
  5 декември 2014
  Мислења:
  300
  Допаѓања:
  336
  Не може да биде по на место одговоров.
   
  На Falanga му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970
  Кога мојот партнер е еден од многуте глупаци што лакнуваат слики од девојки со ботокс на усните, која има 300 лајка од такви што се умрени за да имаат еднаш со неа.
  Кога мојот партнер не сфаќа дека се омаловажува кога лајкнува страници на порно актерки и нивните голи газиња.
   
 5. Falanga

  Falanga Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 април 2016
  Мислења:
  350
  Допаѓања:
  293
  Па наљути му се. Нели твоето газе беше најубоо, шо сеа други гледа таму на интернет...
   
  На Метаморф му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970
  Заборавам многу дека сте сериозни тука и се што ќе напишам јас го сфаќате премногу сериозни или дека мора да е така. Се зафркававме тогас со мистерија и малозаувек. Многу нормално дека ќе му се налутам
   
  На ●Untouchable° му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Falanga

  Falanga Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 април 2016
  Мислења:
  350
  Допаѓања:
  293
  Кој е сериозен па и ти, глеаш се смеам. Уствари Мистерија го имаше дадено тој коментар со газето хахаха нешто очи, насмевка ова-она... :D Ма какви очи болан
   
  #37 Falanga, 9 јуни 2016
  Последна промена: 9 јуни 2016
  На ●Untouchable° му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Метаморф

  Метаморф Истакнат Член

  Зачленет на:
  5 декември 2014
  Мислења:
  300
  Допаѓања:
  336
  Тоа веќе е прекршување Божја заповед,прељуба.Објави му една чудотворна икона на ѕидот да ги измие гревоите.
   
  На Ѕвездичка му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970
  Хахахахаха ќе побарам совет од Иван исцелитил... ехх да можев, заклучен му е :D
   
 10. vitocorleone

  vitocorleone Староседелец

  Зачленет на:
  27 јуни 2012
  Мислења:
  75
  Допаѓања:
  39
  Одлична тема, младинава малку застрани од патот и добар дел од нив да не кажам сите, не ја познаваат разликата од живот и социјален живот, ним сеедно им е тоа, да им појаснам социјалните мрежи служат за споделување мислење со поширокото општество, културни луѓе кои не ти се пријатели или пак другари, значи чисто може да се информираш за нешто од јавен интерес, а за тоа што ти си купил нови патики, или пак се чекирас дека си во грчка и не е некое социјално дружење. Погледнете подалеку од вашиот нос Ве молам.
   

Сподели: