Што најмногу ве нервира на социјалните мрежи?

incule

Староседелец
5 јануари 2015
734
123
1,053
26
Тоа што вреѓаат и што има личности што се влезени во филм
 

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
135
1,053
23
Me nervira toa sto se oznacuvaat kade se i kade ce odat, bilo da e na koncert ili na nekoja zabava. Moralo drugite da vidat kade se, sto pravat i da se falat.
 
  • Like
Реакции: Danzl