1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што најмногу ве нервира на социјалните мрежи?

Дискусија во форумот 'Социологија' започната од Armagoddamn, 29 октомври 2015.

 1. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Тоа што вреѓаат и што има личности што се влезени во филм
   
 2. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,458
  Допаѓања:
  14,374
  Не ме нервира ништо,тоа што не сакам да го гледам едноставно го скролам и игнорирам.
   
 3. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  378
  Допаѓања:
  126
  Me nervira toa sto se oznacuvaat kade se i kade ce odat, bilo da e na koncert ili na nekoja zabava. Moralo drugite da vidat kade se, sto pravat i da se falat.
   
  На Danzl му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: