Што е љубов? | Црнобело Форум

Што е љубов?

İncognito

Староседелец
31 август 2013
2,552
3,827
1,153
Кога ја делиш новогодишната ноќ со Соња, а утредента пиеш кафе со неа и името не и го знаеш.
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,266
5,781
1,683
Disco
Кога двајца знаат што сакаат?

 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Pink Panther

Mystique

Староседелец
18 јуни 2012
753
1,412
1,103
Кога понеделник не е најтешкиот ден а недела не е најдосадниот само затоа што тие се тука - Семејство <3
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,689
3,869
1,183
Кога ти седи во скут и те прегрнува и не те пушта добри 10 минути :sreken