Чет муабети (ти реков-ми рече)

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
ЗОМГ што сѐ ќе најдеш по нет :frantic:frantic:frantic
hqdefault.jpg
oчекујем сега една моја професорка да отиде и да го докаже ова :D какви глупости ни кажуваше на предавање, сигурно и ова ќе го докаже :D
 

NaKiroKuro

Нов член
3 ноември 2015
10
12
3
33
Несакајќи или поради вина на другите членови, и ти си тука меѓу нив,сум прва во број на мислења..искрено не ми значи ништо ова прво место, само е доказ дека сама си правам на себе интересно...сакам сите да учествувате а не да гледате и читате, сакам да си направам моабет со некој тука од форумов, па макар и пожестока дискусија да има, пак ми е убаво и затоа висам тука......Но ајде ако мислиш така, еве ти оставам простор тебе да отвараш теми и да го живнеш малку форумов, разлепршај малку крила!

Орхидејче шо е работата шо се запнале сите против тебе..јас сум нов на форумов и читам се одново..шо му бодиш очи толку на народо? и би сакал да ве запознаам :D
 

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Орхидејче шо е работата шо се запнале сите против тебе..јас сум нов на форумов и читам се одново..шо му бодиш очи толку на народо? и би сакал да ве запознаам :D
На чичо му чучи а на КироКуро му се пучи:rofl
Незнам зошто така мислиш??? Никој не се запнал против мене, само за да дојдеш овде на форумов и да си фанеш место под сонцето треба бајаги газот да си го спотнеш:roflа што се однесува до запознавањето нема проблем, пиши тел.бр.и готово..како и многу други..:rofl
Велиш нов си на форумов:roflкад прдне мртвак:rofl....читал се одново:rofl:rofl:rofl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ●Untouchable°

NaKiroKuro

Нов член
3 ноември 2015
10
12
3
33
На чичо му чучи а на КироКуро му се пучи:rofl
Незнам зошто така мислиш??? Никој не се запнал против мене, само за да дојдеш овде на форумов и да си фанеш место под сонцето треба бајаги газот да си го спотнеш:roflа што се однесува до запознавањето нема проблем, пиши тел.бр.и готово..како и многу други..:rofl
Велиш нов си на форумов:roflкад прдне мртвак:rofl....читал се одново:rofl:rofl:rofl
Па доброо бее не сум во тек со темите и треба пооназад да читам :D и ти па колку си буквалистка бог да чува :D се изнасмеа за сите пари..ај ке ме памтиш ти го продолжив живото троа :D и не велам него тврдам! и не реков само со тебе да се запознавам..општо со сите :D
 

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Па доброо бее не сум во тек со темите и треба пооназад да читам :D и ти па колку си буквалистка бог да чува :D се изнасмеа за сите пари..ај ке ме памтиш ти го продолжив живото троа :D и не велам него тврдам!
Стално тврд нека ти биде..ставот....е богами слатко ме насмеа:roflинаку овие некои тука од форумов ни вода не даваат, наместо слатко само казнени;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ●Untouchable°

NaKiroKuro

Нов член
3 ноември 2015
10
12
3
33
Стално тврд нека ти биде..ставот....е богами слатко ме насмеа:roflинаку овие некои тука од форумов ни вода не даваат, наместо слатко само казнени;)
Тврд ми е не бери гајле...ставот :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: diva orhideja