1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
NaKiroKuro
Зачленет на:
3 ноември 2015
Мислења:
10
Допаѓања:
12
Поени од трофеи:
3

Ги следи 1

Следачи 1

Пол:
Машки
Роденден:
18 јули 1990 (Возраст: 29)

Сподели: