Чевли

Anakin

Истакнат Член
23 август 2012
869
977
203
Сакам да прашам нешто...дали некој знае каде можам да си најдам вакви чевли у Скопje??? Или ако знаете некоја страна за порачки ќе ви бидам благодарна да споделите?

 
  • Like
Реакции: JaMi

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,048
6,666
1,153
Big Sur
Чизма-ѕвонарка.
Колку брилијантно.
Не знам дали над нив да облечам пократки ѕвонарки или хеланчиња над колена.

Овие се најубавите (читај:единствените) од овој калибар што ги најдов на нет.
Посебно грди се ако се со висока штикла.
Сори, не знаев кај да ги ставам. :eek:
 

Lena

Poétesse
12 октомври 2012
4,154
7,681
1,183
земјата на чудата
Чизма-ѕвонарка.
Колку брилијантно.
Не знам дали над нив да облечам пократки ѕвонарки, или хеланчиња над колена.

Овие се најубавите (читај:единствените) од овој калибар што ги најдов на нет.
Посебно грди се ако се со висока штикла.
Сори, не знаев кај да ги ставам. :eek:
Со ѕвонарки не,ќе изгледаат надувани многу.
Со хеланки или тесни панталони,или сукња есенска некоја,така чизмите да бидат одозгора.
Или може горниот дел да се извади?