Чевли

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,105
971
1,133
Штикли сакам најмногу, но со оглед на тоа што стојам поголем дел од времето и глупаво е на факултет со толкави штикли да одам носам патики, во било која друга прилика штикли си сакам и си носам :)
 

Прикачувања