Цртаме...

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,367
4,942
1,173
Лелеел ахахахахахах јас си нацртав јајце и папагал ама го имав отворено то со ајфонот и го избрисав и го нацртав моето хахах извини Книфе!
Нареден пат не исклучувај кога ќе нацрташ, за секој случај ;)
 
  • Like
Реакции: Lovely*-*