Цртаме...

Lollypop

Истакнат Член
26 декември 2012
251
197
143
Не знам колку ќе ви се допадне играва ама добра е за тепање досада..

http://sketchtoy.com/ влегувате тука ии цртате тоа што го рекол членот над вас и кажувате што да нацрта тој после вас XDD

Кога ја антиталент за цртање успеав да нацртам нешто што личи на слон можете и вие..
http://sketchtoy.com/19166232

Следниот црта око :)
 
  • Like
Реакции: Sofija...

84 sk_Y ^_-

Староседелец
21 ноември 2012
594
825
1,093
http://sketchtoy.com/19168897 :rolleyes:
Нека нацрта .... ШЕШИР ... :D
Иначе Sofija... на твојот линк не иззлага ништо си зела погрешен линк треба да отидеш на сејв скеч па да го копираш тој линк од таму ... :cool: :D
 

Sofija...

Истакнат Член
23 ноември 2012
256
358
363
24
  • Like
Реакции: 84 sk_Y ^_-