Фустани

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,505
14,412
1,683
во светот на бајките
Овие последниве три ич не ми се допагаат (shake)
овој ми се допага,а да не е некоја папарацо фотка од некоја форумџика?
оти како шо приметив има нова мода по фустаниве :D :*
хахаххахахахх последните три ни мене не ми се свиѓаат :D али па да не ставам само убави работи.. правам комбинации а и мора да бидеме во чекор со новата мода :giggle
а сликава незнам дали е од некоја форумџика :Dнека се јави ако се препознае ,не за друго него да ја прашам за материјал на фустанот .. :cool:
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,231
17,758
1,673
На сигурно
хахаххахахахх последните три ни мене не ми се свиѓаат :D али па да не ставам само убави работи.. правам комбинации а и мора да бидеме во чекор со новата мода :giggle
а сликава незнам дали е од некоја форумџика :Dнека се јави ако се препознае ,не за друго него да ја прашам за материјал на фустанот .. :cool:
Јас би ја прашала и кој и ја растурил постелата :giggle
299564_246246642064859_108056965883828_812582_2559464_n.jpg
 
  • Like
Реакции: Gemini

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,505
14,412
1,683
во светот на бајките

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,231
17,758
1,673
На сигурно
а можда има некој,па се крие под фустанов...практичен фустан пери носи ем ко драпер или шатор може да се искористи.:giggle
а што викаш за овие фустани ?!:x
Тој за драпер не го давам
а овие целосно како комбинации ми се многу модерни,јас не сум по модата :D
 
  • Like
Реакции: JaMi