1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фустани

Дискусија во форумот 'Мода и облека' започната од LadyInPink, 14 февруари 2012.

 1. Fashion.Lover

  Fashion.Lover Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2015
  Мислења:
  297
  Допаѓања:
  83
  01.jpg
  Не дека ми се допаѓа,но има голема дебата околу тоа како го гледате фустанот.Дали е златно-бел или сино-црн.Јас златно-бел.
   
 2. bonboonka

  bonboonka Полноправен Член

  Зачленет на:
  21 февруари 2015
  Мислења:
  38
  Допаѓања:
  12
  Богами ни златно ни бело ни па мастило негледам тука jас гледам кафено со некоjа ниjанса на лила знам за ова коj како ме сретне се за фустанов ме прашува:)
   
  #242 bonboonka, 6 март 2015
  Последна промена: 6 март 2015
 3. Fashion.Lover

  Fashion.Lover Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2015
  Мислења:
  297
  Допаѓања:
  83
  Секој го гледа различно.
   
  На bonboonka му/ѝ се допаѓа ова.
 4. sara-1

  sara-1 Полноправен Член

  Зачленет на:
  23 декември 2014
  Мислења:
  14
  Допаѓања:
  31
 5. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  134

Сподели: