Фустани

Fashion.Lover

Староседелец
19 февруари 2015
297
83
628
New York,New York
01.jpg
Не дека ми се допаѓа,но има голема дебата околу тоа како го гледате фустанот.Дали е златно-бел или сино-црн.Јас златно-бел.
 

bonboonka

Полноправен Член
21 февруари 2015
38
12
8
Отвори ја прикачената датотека 23105
Не дека ми се допаѓа,но има голема дебата околу тоа како го гледате фустанот.Дали е златно-бел или сино-црн.Јас златно-бел.
Богами ни златно ни бело ни па мастило негледам тука jас гледам кафено со некоjа ниjанса на лила знам за ова коj како ме сретне се за фустанов ме прашува:)
 
Последна промена:

Fashion.Lover

Староседелец
19 февруари 2015
297
83
628
New York,New York
Богами ни златно ни бело ни па мастило негледам тука jас гледам кафено со некоjа ниjанса на лила знам за ова коj како ме сретне се за фустанов ме прашува:)
Секој го гледа различно.
 
  • Like
Реакции: bonboonka