Фустани

Mardy Bum

Староседелец
25 април 2012
178
180
643
behind you!
носам и тоа многу често, најголем мерак иам на летни, лесни фустанчиња, така поедноставни.. не сакам сатени, тулови, седевки, циркони и такви работи (puke)
еве нешто..


 
  • Like
Реакции: InnaLaurie