1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Филмови што НЕ би ги препорачале

Дискусија во форумот 'Филм' започната од Scars, 5 март 2012.

 1. Lillian

  Lillian Истакнат Член

  Зачленет на:
  7 април 2013
  Мислења:
  198
  Допаѓања:
  263
  Тие пиратски филмови секогаш беа правени по тој принцип.Нема логика да стават на еден диск два убави филма.Ако го земеше Титаник нема да го ставеа на ист диск и Пила да речеме:)
  Ќе си дедеш наместо 100-200 денара
   
  На The Tramp му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921

  Не знам едноставно не ми се допадна приказната, со тоа што ја засака другарката на ќерката, и сето што правеше кога мислеше на нејзе..Едноставно секој си има вкус нели, мене тој НЕ МИ СЕ ДОПАДНА, ете само од тој филм ми останал во секавање лошиот впечаток. Инаку го обожавам Кевин Спејси, има добри филмови, посебно нај омилен од сите ми е K-Pax во кој што баш тој е главна улога и е инзвонреден таму.
  ААА бај д веи и да не заборавам (филмот НЕ) ама музиката од филмот ја обожавам мноогууу
   
  На MoonFairy му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  Да, затоа и напоменав дека така го купив, да ви е јасно уште повеќе за колку дебилен филм ви раскажувам :)
   
 4. Ана-Каренина

  Ана-Каренина Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  998
  Допаѓања:
  1,749
  [​IMG]

  Не знам дали имам пишано на темава, гледав 10 или долги 20 минути. Досаден е!

  Сега видов дека баш истиов филм го имам пишано, да, многу е лош и не го препорачувам. Ако некој планира да го гледа нека го прескокне филмов, не вреди да се троши времето на глупости.

  [​IMG]
  Ќе го спомнам и овој филм, го имам гледано пред неколку години. Џон Траволта како жена, траба ли уште да кажувам?
  Јас кај што мрам мјузикли плус и содржината е глупава. Исто така не го препорачувам.
   
  На Saladin му/ѝ се допаѓа ова.
 5. MoonFairy

  MoonFairy Староседелец

  Зачленет на:
  28 септември 2012
  Мислења:
  1,276
  Допаѓања:
  1,897
  Сите филмови со Mike Myers се еднакво дебилни и за ниеден од нив не вреди да се потроши ни една минута а камоли саат и пол...
   
  На Saladin и Хоуп* им се допаѓа ова.
 6. MoonFairy

  MoonFairy Староседелец

  Зачленет на:
  28 септември 2012
  Мислења:
  1,276
  Допаѓања:
  1,897
  Не знам дали е најлош можда имам и полоши гледано ама Antichrist е дефинитивно најјезив што сум го гледала до сега...
  Не е нискобуџетен, напротив, филмот е на Lars von Trier и e сo Wiiliem Defoe...
  Филмот има толку експлицитни и морбидни сцени што откако го гледав ме “тепаа“ флешови од истиот едно добри две три недели..
   
 7. Anakin

  Anakin Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  869
  Допаѓања:
  977
  Paranormal Activity 3 или незнам, по глупаво амин, мислев дека нешто се , а уствари катастрофа, обично ако сакам некој хорор да погледнам а тешко наоѓам добар хорор- се е некако веќе видено...темна куќа ,влегуе таа хелоухелоу, се појавуе тој и она omg omg omg....please help ....somebody...ќе се самоубијам ...исто така глупост од филм е Drag me to hell и еден The Mystery Island ...
   
 8. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Само мене ми беше тапа Project X? :rolleyes: Поглуп филм немам видено, а комедија е. (n)
   
  На dreamydreamer, Viktor k, Хоуп* и уште 2 други им се допаѓа ова.
 9. Luckky

  Luckky Upright

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809

  И јас не видов ни ,,К" од комедија... Многу мнгоу тапа...
  Од цел филм само soundtrack-от ми го правеше меракот :)
   
  На The Tramp му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
  Оние кои човек ги заборава веднаш по гледањето. И не само тоа туку ако има таква несреќа да ги гледа пак, не може да се сети дека воопшто ги има гледано. It takes some sort of talent to shoot such a film, i guess :D
   

Сподели: