Филмови што НЕ би ги препорачале

Scars

Староседелец
17 февруари 2012
2,227
3,542
1,143
Кои се филмовите кои ви оставиле неубав впечаток? Еве јас не би ви го препорачала ''The lovely bones'' филмот е толку песимистички и дури измачувачки да го гледаш според мене. А кои се вашите?
 
  • Like
Реакции: Sugar and Dee Dee

Ice_Man

Староседелец
16 февруари 2012
440
236
1,053
Антихрист....не можев да го изгледам до крај.. дали само мене не ми се допаѓа незнам
 
  • Like
Реакции: Dee Dee

Dee Dee

Истакнат Член
"Fat Pizza" Глупав филм..Луѓето шо работеле во таа пицерија сите нешо им се десило,па газдата што е се нешо као големи гради замислува тоа пицата што ја меси,мажи коа влегуват му се гледаат како секси жени,па се еб:cenzura само у кола .. Филмот како крај да нема .. Глуп филм -.-
 
  • Like
Реакции: Hip.Hop_MKD

Aristokrat

Староседелец
27 февруари 2012
2,655
3,335
1,153
Филмот за кој се крена огромна фама околу Анџелина Џоли и србите како биле прикажани во филмот.
In the Land of Blood and Honey се вика и е тотална досада и катастрофа
 
  • Like
Реакции: Хоуп*

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,367
4,942
1,173
The Priest толку го испофалија демек добар хорор бил а уствари е тотално промашен нема ни Х од хорор :mad:
Очекуваш од филм за вампири, добар хорор? :eek: Ако имаш гледано Blade, и овој е сличен. Нема елементи на хорор. Само акција и фантазија ;)
он топик: На никој не го препорачуван Frozen ептен глупав филм :ladno
 

Psychobilly

Староседелец
18 февруари 2012
600
1,509
703
Pilgrim Psychiatric Center
Очекуваш од филм за вампири, добар хорор? :eek: Ако имаш гледано Blade, и овој е сличен. Нема елементи на хорор. Само акција и фантазија ;)
он топик: На никој не го препорачуван Frozen ептен глупав филм :ladno
За разлика од Blade во кој колку толку има крв до некаде но во овој сум тотално разорачаран, инаку за мене хорорите одамна изумреа, сите се на некој начин повеќе или помалку смешни :)
 
  • Like
Реакции: The Tramp and Aristokrat

Bibi@

Староседелец
Најфотограф
1 март 2012
399
743
1,103
"House of wax" Мислам така се викаше ...преодвратен.. го гледав одамна,ама до ден денес ме измачува.