Фетишизам

poslusen

Староседелец
8 јануари 2016
43
9
1,018
40
А што им фали на дебелите хулахопки!?
Ова со миризливите гакички, дај барем кажи колку дена носени, дали подмочкани малку или....:giggle
Јас сакам и тенки и дебели хулахопки. Да ги мирискам, лижам, да ги примам и во уста за да не можам да зборувам, а со врзани раце да сум.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Weed_lover

Weed_lover

Истакнат Член
24 декември 2018
6
3
103
Па ќе почнам со фетишите на дечко ми кој поќето и мене ми се. Многу ги сака мојте стапала ама премногуу секако му сум секси во патики, штикли, боса, обожава да ми ги лижи а јас уживам, сака да му го л***м додека пушам цигара, да ми сврши во лице или во уста, да ме врзува, да ме понижува (не мие омилено ама океј е), да ме камшикува врзана (без повреди се разбира), да ме плука (не го практикуваме често) и уште многу други ме мрзи да пишам. А што е најако од се уште не сум скината хахаха само анален дозволвам засега.
 
Последна промена:
  • Ми се допаѓа
Реакции: Masterf and poslusen

love !

Староседелец
7 август 2018
156
34
628
Па ќе почнам со фетишите на дечко ми кој поќето и мене ми се. Многу ги сака мојте стапала ама премногуу секако му сум секси во патики, штикли, боса, обожава да ми ги лижи а јас уживам, сака да му го л***м додека пушам цигара, да ми сврши во лице или во уста, да ме врзува, да ме понижува (не мие омилено ама океј е), да ме камшикува врзана (без повреди се разбира), да ме плука (не го практикуваме често) и уште многу други ме мрзи да пишам. А што е најако од се уште не сум скината хахаха само анален дозволвам засега.
А ДА ПОСЕТИТЕ ПСИХИЈАТАР ДВАЈЦАТА ?!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Weed_lover

Plamenot Vo Mene

Член со 30 казнени поени
10 март 2018
11
1
3
33
А ДА ПОСЕТИТЕ ПСИХИЈАТАР ДВАЈЦАТА ?!
ti da posetis psihijatar ako saka BDSM i FEMDOM neznaci deka e za na psihijatar ova mislenje e tipicno samo za lugeto kaj nas segde vo drugite drzavi se praktikuva BDSM ete i jas sakam BDSM i imam fetish na zenski stapala i uzivam vo submisija i sega so sakas ako ti treba nesto ela pisi mi magare edno smrdeno i nemoj pojke da vregas tuka