1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фетишизам

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Baronessa, 21 февруари 2012.

 1. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  А што им фали на дебелите хулахопки!?
  Ова со миризливите гакички, дај барем кажи колку дена носени, дали подмочкани малку или....:giggle
   
  На poslusen му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Simon

  Simon Нов член

  Зачленет на:
  13 јули 2018
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  1
  moze.ama ...malku hahahah
   
  На pozdrav eden topol му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Simon

  Simon Нов член

  Зачленет на:
  13 јули 2018
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  1
  nema podobar fetish od miris ma zensko telo....
   
 4. poslusen

  poslusen Корисник со 10 казнени поени

  Зачленет на:
  8 јануари 2016
  Мислења:
  30
  Допаѓања:
  9
  Јас сакам и тенки и дебели хулахопки. Да ги мирискам, лижам, да ги примам и во уста за да не можам да зборувам, а со врзани раце да сум.
   
  На Weed_lover му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Simon

  Simon Нов член

  Зачленет на:
  13 јули 2018
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  1
  Pantyhose sniffing...mmmmm
   
 6. пријателство

  пријателство Истакнат Член

  Зачленет на:
  7 август 2018
  Мислења:
  150
  Допаѓања:
  30
  цврсти нозе и газ на штикла:igra:wavespin
   
  На Weed_lover му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Weed_lover

  Weed_lover Нов член

  Зачленет на:
  24 декември 2018
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  3
  Па ќе почнам со фетишите на дечко ми кој поќето и мене ми се. Многу ги сака мојте стапала ама премногуу секако му сум секси во патики, штикли, боса, обожава да ми ги лижи а јас уживам, сака да му го л***м додека пушам цигара, да ми сврши во лице или во уста, да ме врзува, да ме понижува (не мие омилено ама океј е), да ме камшикува врзана (без повреди се разбира), да ме плука (не го практикуваме често) и уште многу други ме мрзи да пишам. А што е најако од се уште не сум скината хахаха само анален дозволвам засега.
   
  #47 Weed_lover, 25 декември 2018
  Последна промена: 25 декември 2018
  На Masterf и poslusen им се допаѓа ова.
 8. Хептаграм XI

  Хептаграм XI Староседелец

  Најактивен член

  Зачленет на:
  26 мај 2013
  Мислења:
  1,820
  Допаѓања:
  915
  Штом ова е фетишот, морам да прашам: @Plamenot Vo Mene , па дали си ти тоа со криење зад овој профил дека сега е некоја девојка? :kafe
  Just asking...
   
  На Ballet is my life му/ѝ се допаѓа ова.
 9. пријателство

  пријателство Истакнат Член

  Зачленет на:
  7 август 2018
  Мислења:
  150
  Допаѓања:
  30
  А ДА ПОСЕТИТЕ ПСИХИЈАТАР ДВАЈЦАТА ?!
   
  На Weed_lover му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Plamenot Vo Mene

  Plamenot Vo Mene Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  10 март 2018
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  1
  ti da posetis psihijatar ako saka BDSM i FEMDOM neznaci deka e za na psihijatar ova mislenje e tipicno samo za lugeto kaj nas segde vo drugite drzavi se praktikuva BDSM ete i jas sakam BDSM i imam fetish na zenski stapala i uzivam vo submisija i sega so sakas ako ti treba nesto ela pisi mi magare edno smrdeno i nemoj pojke da vregas tuka
   

Сподели: